Предотпускарска седмица или The Final Countdown 25.06-01.07

  • 3 513
  • 93
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 959
...да си задам въпрос4ето от старата тема...
И не само, моля Те! Много се радвам да Те видя сред нас, Феямче! Дано почесто се вясваш насам! Какви намаления има по Вашите ширини, празник ли някакъв?
Милика, добре дошла сред нас и да погалиш коремчето! Леки и спокойни последни работни дни Ти желая!
Майка, честит Ти нов аватар.
Джорджа, гледам и при Теб, отпускарско морската вълна Те е погълнала. Хубава и романтична картинка си сложила
...какви ще ги вършат с майка ми, а Албенка на 6-7 месеца и ще е по-трудна, ...
МегиХ, майка ти ще се справи, м/у баба и внуче има силен афинитет/ аз мислех че свекървата е при Теб, но явно е станала смяната/. А за работата няма да Ти е лесно, с мисълта вкъщи. Кога планирате ходенето до Лазурният бряг?
Ели, гледам че си се справила с новият подпис. Ей, упорита си, непрекъснато търсиш нещо ново и интересно и след това докато не го видиш реализирано до край не спираш да дълбаеш!
...само иска водичка да пие(той по-скоро пие чайче за колики, но силно разредено...
Ралфиетка, откога започнахте да давате вода/ аз като си спомня че не можех да накарам Дана да опита дори и лъжичка, отпуши се да пие течности/ чай и вода/ след 1.6- 2 год/? Успех със захранването на малчугана. Как му понасят ваксините, сложихте ли петвалентната вече?
Звездице, значи още няколко дни ще сте комплект, и след това ставаш фул тайм мама на сладкият Ерик. Колики имате ли вече?
Зайченце, а отпуската кога се очертава да е? Крис ще ходи ли на лагер, какво решихте?
Тролска Принцеско, с коя компания летите, и Вие ли като Джоел ще имате няколко смени на самолети?
Вес, кога ще се връщате в Испанско, след БГ къде ще сте на сегашното ли място или вашият апартамент?
Румянка, и Вие сте решили да си припомните какво е сняг, НГ в БГ ли мислите да посрещате?
Пепеляшко, как Те поделят двамата братя, намираш ли и минутка спокойствие?

Хубав и светъл нов ден Ви желая!

# 46
  • Мнения: X
Бебинщайн, приятно пътуване и весело изкарване
с коя компания пътувахте
ние миналата година пътувахме за последно с BG Air - хем ни разкарват до Копенхаген, ужасно обслужване, умряхме от срам от една бг мулатка как сричаше на английски, а пилотът при кацане се опита да ни разбие тамън и двата пъти при идеално време и писта

Bec, честита годишнина! желая ви много щастливи години заедно

а за онлайн пазаруването аз съм малко скептична - в една верига ми стават едни номера, в друга други
ако не меря, само ще си дам парите напразно - тук може и да връщаш дрехи в срок от 14 дни, но си плащаш доставката и в двете посоки, което е поне 10 евро

звезди, за коко време оставаш самичка е юнака

всел ден на всички

# 47
Moмичета, благодаря за милите пожелания!  Hug  bouquet Да ви се връщат стократно Mr. Green - и за продължителността на съвместния живот, и за бебетата Sunglasses!


Фейам, аз нали съм в Швейц в момента, да ти отговоря Mr. Green. Намаленията започнаха, вчера обикалях магазините, от 30 до 70 %. Явно наистина намалят от предната седмица, не знаех, че и в Италия е така. В Испания започват от самата дата, и сутринта е лудница, що народ чака още преди да отворят магазините.... Rolling Eyes, най-вече 60-70 год, жени newsm78.
А тук е спокойно, няма истерии.

ооох, много ти мерси за информацията. запътила съм се за Фокс Таун другата седмица, та си викам, така и така веднъж Ще отида, поне и намаленията да хвана. искам петък да отида, а тук запо4ват в събота, така 4е просто много ме зарадва.  Laughing

тук първия ден опаШките (особено пред фирмените магазини) са километри4ни. и никакви възрастни жени, млади хора, 4акат с 4асове да влязат  ooooh!
става стрес вместо кеф, а лоШото 4, 4е като минат първите, не остава по4ти ниЩо свястно.

пп. в Италия официално не намаляват предиШната седмица, но във вси4ки магазини като влезеШ ти казват кое колко е намалено на касата  Rolling Eyes

мразя намаленията в милано .... блъсканица, конкурираШ  се с японски туристи, след 2а ден остават само парцали  Twisted Evil

# 48
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
[feiam - успех в шопинга по време на намаленията.

...да си задам въпрос4ето от старата тема...
И не само, моля Те! Много се радвам да Те видя сред нас, Феямче! Дано почесто се вясваш насам! Какви намаления има по Вашите ширини, празник ли някакъв?


благодаря ви за гостоприемството  Laughing  bouquet

Калида, сезонни намаления са, 2 пъти в годината, но както е написала Джойка по_долу, голяма лудница е, минава ти желанието ooooh!
за сметка на това, ако нацелиШ момент и с малко късмет, много добър пазар може да се направи.



а за онлайн пазаруването аз съм малко скептична - в една верига ми стават едни номера, в друга други
ако не меря, само ще си дам парите напразно - тук може и да връщаш дрехи в срок от 14 дни, но си плащаш доставката и в двете посоки, което е поне 10 евро


то и по каталог е така. при това, мен ме мързи да връЩам, така 4е... пари на вятъра  Confused

# 49
  • Мнения: 907
МегиХ, майка ти ще се справи, м/у баба и внуче има силен афинитет/ аз мислех че свекървата е при Теб, но явно е станала смяната/. А за работата няма да Ти е лесно, с мисълта вкъщи. Кога планирате ходенето до Лазурният бряг?

Не, не няма още смяна, cвеки е тук. Майка ми е планирана за октомври и после ноември, когато почвам работа. Между 2те баби е и баща ми - 2мес., та съвсем ще ви объркам, но трябва да се застъпват плътно един след друг, че ми е трудно наистина.

На онлине пазаруването е недостaтък наистина че не мериш, но аз в тази лудница и по магазините престанах да меря (ако трябва да чакаш по половин час за свободна кабина  Crossing Arms). Да, плащат се разноски по връщането и в началото ми се наложи да върна туй онуй, но с времето наистина се добива опит, а размерите поне тук си съответстват, но пък има модели където е ясно че трябва по-голям размер. Май само обувки не купувам онлине.

А по каталозите за дрехи ми харесва по-големия избор, пък ако разчитам на ходене по магазините, няма да смогна да се облека ни себе си ни дечурлигата  Rolling Eyes.

# 50
  • Мнения: 2 195
Вес , честита годишнина ! Още много по толкова , красиви мигове и щастие !   bouquet   Hug   Heart Eyes   1dating    loveuuu   Тъкмо ти разглеждам снимките и щях да ти пища , че катедралата е досущ като Киолнската ( снимката на входа ) .

Калидка , дрънкаше в началото ... сега не му е интересно  Mr. Green

Джоджи , честито ! Умна като мама  Wink  Сигурна съм , че ще се справи и на устния , ще стискаме палци    fingerscrossed    Flowers Four Leaf Clover

Който иска студ - да му пращам оттук . Пуснала съм парно , може да ви е смешно  Confused  Изстинахме и двамата със Станислав , точим сополи  Confounded
Я кажете как да си направя прайвит албумв в уебшота?

# 51
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Благодаря за страхотите пожелания, момичета  Hug  bouquet

Я кажете как да си направя прайвит албумв в уебшота?

Влизаш в албума и отдясно има надпис пропъртис, влизаш там, и може да промениш примерно името на албума, в какъв раздел да е, и също дали да е публичен или личен  Peace
А, при нас също е студено, вчера си вадих пак зимни дрехи, чорапи. И тук пуснаха парното за малко Mr. Green ooooh!

Ралфиета, страхотни пейзажи Shocked Sunglasses Ще ми се да съм там Mr. Green

Калида, в момента уреждаме още 2 месеца престой тук, и ще се прибираме евентуално към ноември към Испания.

# 52
  • Мнения: 2 195
Вес , мерси ! Ние мислим като се прибираме да останем 2-3 дена в Аввстрия , че имаме един хотел-чек за употребяване . Хем да разгледаме , хем да си починем от пътя . Вес , някакви идеи за Австрия , съвет в кой град да отседнем ?

# 53
  • Мнения: 382
Joel, ще летим с CZA.Имаме и директни,но кацат в Бургас и Варна,а ние искаме да постоим малко в София и после ще тръгнем за Б-с.newsm53
Калида,да и ние сменяме три самолета от нас до София.
Звезди, hug
Прияте ден на всички  

Последна редакция: чт, 28 юни 2007, 15:52 от Бебинщайн

# 54
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Вес , мерси ! Ние мислим като се прибираме да останем 2-3 дена в Австрия , че имаме един хотел-чек за употребяване . Хем да разгледаме , хем да си починем от пътя . Вес , някакви идеи за Австрия , съвет в кой град да отседнем ?

Да нямате и вие от чековете Еурорест? Mr. Green А за Австрия не знам нищо Rolling Eyes, не съм ходила в немскоговоряща страна, не знам защо, но като че ли ме е страх малко да отида някъде, където няма да разбирам нищо newsm78, а съм чувала, че германци не обичат да говорят на никакъв друг език, различен от техния, не знам дали наистина е така. newsm78
Но откакто в неделя пътувах с немски влак Laughing към Страсбург, взех да се замислям Thinking за евентуално пътуване натам. Влака беше супер. Втората класа сигурно беше 2 нива над бг първа класа!
Защо не се вмъкнеш по чорапки в австрийската темичка и не питаш мамите там? Аз като имах въпрос за Англия, директно ги питах (английските мами) и бяха много любезни, информацията, която ми дадоха, много ми помогна.  Peace

# 55
  • Мнения: 1 049
Пак на бързо от работа, привет  на всички   bouquet
Ralfieta, иска само филмчета да гледа ама няма начин, който го гледа не му ги пускат, водят го  на басейн, на плаж и на разходки и той е много нещастен, че не може да си остане у дома  Peace
Kalida, лагера е от друга седмица, а отпуската е от 18 август как ще я дочакаме  Tired
Бебинщайн, весело изкарване   bouquet
mimkata, а при нас е много топло само с климатика се спасяваме
Лек ден   bouquet

# 56
  • Мнения: 2 195
Чековете са от Иорхостинг  Laughing   Понеже ми е писнало всеки път да караме пътя на един дъх , реших да спим в Австрия , така или иначе ще изтече срока на чека ... да го оползотворим  Mr. Green  Гледам тук в списанието им и май Залцбург ми се набива на очи най-много  Thinking

# 57
  • Мнения: X
хайде на малка почерпка от мен по случай именния ми ден



да ви пожелая лек ден
до скоро

# 58
  • Мнения: 2 195
Джоел , честит имен ден !   bouquet   bouquet   bouquet  Да не си Петя ? Изкарах православния календар  Wink
Честито на всички именици ! Да са живи и здрави всички !

# 59
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Много оригинална торта Mr. Green, веднага си взимам отрязаното парче!

Честит празник! С пожелание за много здраве, щастие и усмивки! Весело прекарване!   Hug

Общи условия

Активация на акаунт