Предотпускарска седмица или The Final Countdown 25.06-01.07

  • 3 510
  • 93
  •   1
Отговори
# 60
  • NL
  • Мнения: 520
Привет и от мен на всички wavey.Подготвяте ли се вече,стягате ли куфарите?Аз за момента само списък съм направила да не забравя какво да пъхна в багажа newsm78.Като цяло съм си набавила всичко необходимо,само бански да си купя.Таз година с цял заради корема preggo.

# 61
  • Мнения: 7 914
Joel
 честитоооо- да си здрава, много усмихната и обичана:hug:

страхотна торта eat

# 62
  • Мнения: 3 388
Joel, честит имен ден! Пожелавам ти много здраве, да си обичана и винаги усмихната!    bouquet

Страшно оригинална торта! С удоволствие ще се почерпя  Grinning

# 63
  • Мнения: 5 183
Честит Имен ДЕН, Joel!!!
Бъди много щастлива!
   bouquet

Аз не разбрах 4е е торта това  Laughing

# 64
  • Мнения: 3 388
Аз не разбрах 4е е торта това  Laughing

Защото не си бременна! Ние бременните всичко на храна оприличаваме, та и тук не сбъркахме   Laughing

# 65
  • Мнения: 6 390
Петя
честит имен ден, много здраве и щастие
bouquet

# 66
  • Мнения: 1 909
И от мен честито на именничката!  bouquet  bouquet  Да ти се слави именцето!
Нещо ми се върти в главата, че по петровден са най-горещите дни в годината...Като че ли само за България и  докъм Италия  се отнася в момента.

При нас само ужасно духаше мистрала и имаше пожари. Онзи ден огромен пожар мина на около 300 м от къщата ни, настръхнаха ми косите - оттам, откъдето го гледах, все едно че беше у нас и даже се замислих дали не съм оставила ютията включена Shocked Shocked Имаше евакуирани къмпинги, а сега все още се въртят канадери и обикалят пожарни коли

Сонита, на твоето бебче толкова ли му се яде диня Grinning

Май ще оредеят редиците с тези задаващи се ваканции - или пък ще има повече репортажи от България  Outta Joint

# 67
  • Мнения: 3 388
Сонита, на твоето бебче толкова ли му се яде диня Grinning

Сладко е нали  Heart Eyes

Май всичко му се яде на моето бебе, доста е лакомо явно, казаха ни че много наддавало  Rolling Eyes Главичката и корема ни отговарят за 33, 34 седмица, теглото също! И това, откакто аз съм на лек режим и не съм сложила нито грам. В същото време бебето е станало 2.087, според ехографиста в болницата ... Ще видим как ще е при моя док, когато съм на преглед, ако пак е така ще направим нова ехография в болницата, за да видим начина на раждане, както каза моя гинеколог. Моля се единствено да си е добре детенцето ... може би само си е по-дебеличко, щом корема му по размери е най-голям за съответните седмици .......

Чумби, при нас никак не е горещо. Прохладно си е, а вечер ми е дори студеничко.

Калида, нашият татко ще присъства на раждането  Grinning Сега избираме болницата, че близо далеч, проблемът е епидуралната. Аз я искам, а тук почти никъде не ти я гарантират на сто процента. Нямат пари болниците в Милано  Tired

# 68
  • Мнения: 1 909
Сонитка, голям юнак ще става явно, не се безпокой! Май набляга на други неща, а не на динята!  А за епидуралната... никой не може да ти гарантира, че ще ти я сложат в последния момент (питай патило Sad)  Наистина е хубаво и конфортно нещо, но по-добре се приготви психически за всякакви случаи Grinning  И се радвай, че при вас не е жега!

 

# 69
  • Мнения: 5 476
Петя,честит имен ден! Hug
Много здраве,успехи и сбъднати мечти!
  bouquet

# 70
  • Мнения: 3 388
Чумби, аз си мислех, че при вас я слагат дори като задължителна от доста години ...  newsm78

# 71
  • Мнения: 6 390
аз си мислех, че при вас я слагат дори като задължителна от доста години ...  newsm78
задължително няма никъде  Mr. Green

# 72
  • Мнения: 5 183
Е, добре де, ако в самото на4ало си се разбрала с тях, 4е искаш епидурална, няма ли да ти сложат, когато му дойде времето?  newsm78
Питам, щото дефакто аз раждах предизвикано, спешно и т.н. по медицински при4ини, преди термина, та мен пък не ме питаха много-много, а казаха, 4е в моя слу4ай епидурал си трябва, та не съм се сблъсквала с такива преговори ...  newsm78

# 73


Калида, нашият татко ще присъства на раждането  Grinning Сега избираме болницата, че близо далеч, проблемът е епидуралната. Аз я искам, а тук почти никъде не ти я гарантират на сто процента. Нямат пари болниците в Милано  Tired

това от новата финациария ли е? по мое време имаха  Wink

# 74
  • Мнения: 3 388


Калида, нашият татко ще присъства на раждането  Grinning Сега избираме болницата, че близо далеч, проблемът е епидуралната. Аз я искам, а тук почти никъде не ти я гарантират на сто процента. Нямат пари болниците в Милано  Tired

това от новата финациария ли е? по мое време имаха  Wink

Явно  Laughing
Не можели да поддържат анестезисти навсякъде! Някои осигуряват само в работно време! Ако раждаш през нощта или уикенда- няма епидурал   Mr. Green , щото на анестизиста му свършило работното време, а други не могат да поддържат! Други уж ти гарантират, ама казват, тъй като няма анестизисти специално са родилки, ползват другите, ако има по спешност други пациенти те са с предимство, пък за раждащите, ако остане ред. Някои директно ти казват, че  не предлагат епидурал при нормално раждане и, ако искаш си го плащаш - например болницата в Маджента, Сакко в Милано- от 1000- 1300 еуро, стига до 5000, зависи кога, къде с кого  Crazy Август, тъй като много са във ваканция е още по-объркано.
Нигуарда в Милано уж гарантира, моя док работи там, да видим как ще се разберем  Crazy

Е, добре де, ако в самото на4ало си се разбрала с тях, 4е искаш епидурална, няма ли да ти сложат, когато му дойде времето?  newsm78
Питам, щото дефакто аз раждах предизвикано, спешно и т.н. по медицински при4ини, преди термина, та мен пък не ме питаха много-много, а казаха, 4е в моя слу4ай епидурал си трябва, та не съм се сблъсквала с такива преговори ...  newsm78

Майка, такова нещо като трябва епидурал за естествено раждане тук няма да чуеш  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт