Казвате ли на мъжете си, когато свекитата ви ядосат?

  • 3 461
  • 65
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 453
Можеш да си "отваряш" устата и без да стават скандали,но се иска такт,да не я обиждаш,да разкажеш без много емоции и пак да си кажеш всичко.

Това е и моята цел, но нали всеки приема нещата различно...
Пък и като си каже "какво искаше да каже с това..." и пак се търси под вола теле!
Но наистина казаното от теб е златната среда!

# 46
  • Мнения: 364
Обикновено разговаряме спокойно. На него му е достатъчно трудно с такива родители, аз се опитвам да го подкрепям, а не да го тормозя още повече! Коментираме, решаваме как точно ще постъпваме за в бъдеще при подобни ситуации и толкова! Драмите ги прави свекърва ми, за мен не остава ред! Joy Joy Joy

# 47
  • Мнения: 804
Когато си позволи лукса да ми отправи обида,коментар и т.н. веднага се справям с нея.
Отделно казвам и на мъжа ми,за да е в те4ение.Не му спестявам нищо.
Това според мен е най_добрия вариант да държим нежеланите хора на разстояние и да не си хабим нервите с интриги. Peace
Абсолютно подкрепям това. Важно е обаче, когато споделяте с мъжа си, да не използвате обидни квалификации по адрес на майка му /селянка, досадница, изкуфяла .../ дори и да не ви го показва ще му е неприятно и няма да е обективен в преценките си.

# 48
Kotik, златна среда е ама е трудна,щото свекито ако те е вбесила как да разкажеш спокойно  #Cussing out .  При нас проблемите са други - свекито е алкохоличка и на моменти просто няма смисъл да се спори и въобще да се говори.

# 49
  • Мнения: 804
При нас проблемите са други - свекито е алкохоличка и на моменти просто няма смисъл да се спори и въобще да се говори.
Това не е проблем, това си е жива трагедия. Как се справяте не смея да си помисля. С вас ли живее?

# 50
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Казвам му всичко, по-добре е той да се разбере с майка му

И аз така. Пък и той ми е най-добрия приятел всичко му споделям. Аз се разправям с моите той с неговите родители.

# 51
  • Мнения: 1 919
Казвам му всичко, по-добре е той да се разбере с майка му

И аз така. Пък и той ми е най-добрия приятел всичко му споделям. Аз се разправям с моите той с неговите родители.

# 52
  • Мнения: 154
казвам му като ме ядосат. резултатът е или, че се караме, или че вече не ми обръща внимание. чудя се има ли смисъл въобще да му дудна - и без това нищо не прави по въпроса   Close  поне аз малко изпускам парата  Rolling Eyes
ooooh!И при нас е така

# 53
  • Свиленград
  • Мнения: 269
Казвам му всичко, по-добре е той да се разбере с майка му
Peace

# 54
  • София
  • Мнения: 4 966
Нищо не си спестявам! Mr. Green

# 55
Това не е проблем, това си е жива трагедия. Как се справяте не смея да си помисля. С вас ли живее?

За щастие не живеем заедно,но много се притеснявам за светлото бъдеще  ooooh! ,защото тя не работи,не си е направила стажа за пенсия и всичко чака наготово от втория си мъж. Но и той не е от желязо,карат се...ми ако вземе да си тръгне?! Направо не ми се мисли,ще чака я на майка си,я на сина и дъщерята   ooooh!  Дано не се случва  Praynig !

# 56
  • Мнения: 503
Вече на никого,нищо не спестявам Close 

# 57
  • Мнения: 1 554
ако нещо ме еизнервила нищо не пропускам , мъжът скойто живее немога да го понасям страшно антипати4ен мие и спряхме да им ходим на гости

# 58
  • Мнения: 223
нЕ МУ спестявам нищичко.Там е работата,че със свекито съм на 6,ама свекър ми е странна птица и много се караме,аз немълча и той затова се дразни.Моят мъж небеше забелязвал негативното му отношение,но един ден чу спора ни и от тогава си ме защитава.

# 59
  • Мнения: 186
Казвам му,защо да мълча.Не мисля,че когато се премълчава е по-добре.Мъжът ми трябва винаги да знае как стоят нещата .Какво като му е майка,аз пък съм му жена.

Общи условия

Активация на акаунт