как се спи с тумбалак

  • 2 559
  • 51
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 621
Спях най-често настрани. По корем става невъзможно в един момент, така че и да искаш не би могла Hug

# 31
  • Мнения: 497
Спя само настрани с възглавница м/у краката. По гръб не ми тежи, но хич не ми е удобно!

  И аз спя насрани с възглавница между краката, но честно казано ми все по трудно да се наспивам. Преди спях като пън, а сега спя някак си много леко- при най малкия шум се пробуждам. 


 Peace Tired

# 32
  • Мнения: 2 891
С тумбалак се спи неудобно   Mr. Green

# 33
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Аз спях на дясно, като под корема си подлагах възглавница.

# 34
  • Мнения: 617
На мен ми е удобно да спя на дясно с възглавничка под корема, ама гледам да се обръщам и на ляво понякога, че и на бебо да му е удобно.  Joy

# 35
  • Мнения: 741
Както и да легнеш,все е неудобно.По гръб на теб няма да ти е добре,настрани като си бебето започва да те побутва.Така че забрави няколко месеца за нормално спане

# 36
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Спях както ми е удобно и мога да те уверя, че ако нещо не е хубаво за бебето (а то е много добре защитено), и на теб ще ти е дискомфортно. Аз отначало дори като ми пролича малко коремът, му намирах цаката да спя и по корем - подлагах си възглавница под гърдите Simple Smile После по гръб, настрани и почти по корем (единият крак свит много нагоре, другият изпънат).
Спях си доста спокойно и в напреднала бременност, максимум по 1-2 пъти съм ставала, а понякога и изобщо не се будех до сутринта.

И аз така, проблем ми бяха киселините и понякога ми се схващаше 1 крак, но си спях почти по корем.

# 37
  • Мнения: 4 546
най-добре било на лявата страна - така притокът на кислород бил най-голям. по гръб не е препоръчително, защото се намалявал притокът на кислород и за бебето, и за майката. по корем мисля, че е ясно  Laughing
аз спя с една възглавница под главата, една под дупето и една зад гърба  ooooh! и все ми е неудобно и се будя схваната  Tired

# 38
  • Мнения: 5 362
Спях настрани или по гръб,но вече накрая на бременността.Иначе си спях по корем,докато не започна много да ми пречи корема.

# 39
  • Мнения: 649
С голямо удоволствие легнах по корем, след като родих Mr. Green! Но докато ми беше голяяяяяям корема спях само на една страна, защото тогава ме ритаха по-малко, отколкото като спях по гръб!

# 40
  • Мнения: 3 695
Докато не ти пречи корема, спи както ти е удобно, но в последните месеци - настрани. Най-добре на ляво, ама то само на ляво не може, така че - сменяй. По гръб знам, че не е добре в напреднала бременост, защото нещо се притиска и бебето не се кръвоснабдява добре.
На мен ми беше писнало да спя настрани и сега все още не мога да си отспя по корем Wink

# 41
  • Мнения: 27 524
Наляво. Така бебето диша по-добре, заради по-доброто кръвоснабдяване. С времето то само започва да протестира, когато позата не го удовлетворява  Laughing

# 42
  • София
  • Мнения: 5 079
Както НА ТЕБ ти е удобно, никога не съм слушала моята гинеколожка да спя настрани (наляво), така имах чувството, че ще ми спре сърцето.  Sick Удобно легло, положителни мисли и сама ще намериш удобната поза.  Wink Сладки сънища!

# 43
  • Мнения: 559
На мен също ми казваха да спя на лявата страна, и аз така и спях повече, но за по-голямо удобство си подлагах под свития горен крак възглавница и така не си пртисках корема. Успех и леко раждане   bouquet

# 44
  • Мнения: 1 919
аз спя с 1 възглавница отляво, 1 отдясно т.е аз съм посредата накъдето и да се обърна има възглавница  newsm78 и пак се въртя и немога да си намеря място  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт