как се спи с тумбалак

  • 2 557
  • 51
  •   1
Отговори
# 45
Спях на страни.Като ми стана по-голям корема си пъхвах една възглавничка под коремчето(да не пада) Laughing и ми ставаше много удобно.

# 46
  • Мнения: 3 069
Ами най-добре е да се спи на лявата страна, защото това има връзка с притока на кръв по пъпната връв и почти е невъзможно да има фетално страдание за бебчо.
Опитвах се да го спазвам но си признавам, че очаквах с нетърпение да родя и пак да се тръшна по корем Grinning

# 47
  • Мнения: 274
През цялата си бременност спах или поне се опитвах да спя настрани. Laughing По гръб ми беше още по-неудобно. Обожавам да си спя по корем - нещо, което преди да забременея и след като родих не е проблем, но в промеждутъка... Naughty

# 48
  • Varna
  • Мнения: 191
Аз съм в края на шести месец, корема все още не ми тежи, но когато става въпрос за спане - лоша работа, докато се наместя   Grinning Кръста също усещам, че започва да ме боли ако съм дълго време по гръб, така че на ляво май засега е най-добре.

Лека бременност ти желая!

# 49
  • Мнения: 188
На мен ми е най-удобно на дясната страна. В края на осмия съм и корема вече е доста голям. Обаче му хванах цаката. Лягам на дясната страна, като опъвам десния крак, а левия върху него свит в коляното, което опирам в дюшега. Трябва да ти кажа, че го докарвам почти по корем. Сутрин като стана половината корем до пъпа е "нашарен" от чаршафите. А ако на бебо му е некомфортно почва да ритка и сменям позата. По гръб е най-кофти. Залежа ли се така, после няма мърдане, то са едни маневри докато се завъртя Whistling.
Според мен трябва да почнеш да избягваш спането по корем, въпреки че някъде прочетох, че бебо бил добре защитен и нямало опасност, ама знае ли човек newsm78
Пробвай моя начин, както казах то си почти спане по  корем Peace

# 50
  • Мнения: 3 478
Аааа, и аз чаках с нетърпение първия път да родя, че да си легна по корем. Иначе и аз знам че е по-добре да се спи на ляво, което за късмет ми е най-удобно. Сега спя с възглавница между краката от тези дългите, предния път бях супер с нея. По гръб ми беше много болезнено, особенно в по-напредналите месеци.

# 51
  • Мнения: 111
Аз спя на лявата страна, с по една възглавница под корема и под краката. Скоро ходихме на почивка и аз си мъкнах с мен двете възглавници  Crazy . Иначе просто нямаше да мога да спя - много ме боли гърбът.

Общи условия

Активация на акаунт