Мнения за строители и инвеститори

  • 59 239
  • 93
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 8 283
Сградата е доста голяма с 5 входа, на първа линия на метрото е, защото от едната тераса се вижда метрото на 50м. А ние така се зарадвахме, че сме открили нашето жилище, но като помислихме, май има повече минуси отколкото плюсове  Thinking

тази сграда е на Греко

# 76
  • Мнения: 18
Сградата е доста голяма с 5 входа, на първа линия на метрото е, защото от едната тераса се вижда метрото на 50м. А ние така се зарадвахме, че сме открили нашето жилище, но като помислихме, май има повече минуси отколкото плюсове  Thinking

тази сграда е на Греко

А Греко е?!

# 77
  • София
  • Мнения: 8 283
строител, нали за тях е темата
имат един безумен монумент, които още  не е завършен след ХИТ/Принцес посока Бизнес парка в Младост 4 от ляво на пътя.

Светлина 1 (според инфото на стрницата  им) са "Младост 1" 104, 105 и 106 блокове

Последна редакция: нд, 22 апр 2012, 14:17 от Desem

# 78
  • София
  • Мнения: 6 011
Това при Хит-а го довършват, вече са монтирали част от стъклената фасада.  Peace Това високото е бизнес-сграда, до него има ниска жилищтна част.  Peace

# 79
  • Мнения: 3 609
Виждам,че мненията ви са компетентни и се надявам да можете да се изкажете и по моя случай.Ние, след дълго търсене намерихме апартамент, от Идеа Билдингс, в Любляна.Чудесно място с доста зеленина, спокойно и тихо е, доколкото знам строят качествено и в срок. Харесахме на последен етаж, в двете спални има леки скосявания над спалните, а дневната е с голям френски  прозорец. Ще съм благодарна ако споделите мнение   bouquet
https://www.bg-mamma.com/assets/vessur/img/not_found.png  Това е скицата.

# 80
  • София
  • Мнения: 1 570
Привет, аз като купувах жилище, приятелка ме посъветва- спалня под 12 кв.м . да не взимам. И добре, че я послушах. Та виждам, че и двете ти спални са под този минимум, ще са много малки.

# 81
  • Мнения: 8
Искам да споделя- фирмата ИНТЕРНЕШЪНЪЛ БИЛДИНГС е повече от некоректна, строителството им е некачествено. Продават ипотекирани апартаменти, без идея кога ще бъдат заличени ипотеките, предаваните жилища не отговарят на критериите на АКТ 16 (не знам как се дават тези разрешителни), нямат електромери и водомери, за ток и вода да не говорим, закъсненията за предаване са с по 2 години, а самите жилища са с множество щети, които трябва да си отстранявате сами. Показателен е случая с ТЖК Царица Йоанна в Люлин-2, сега блок 276, който трябваше да бъде населен още през м. март, 2012. До този момент жилищата са все още необитаеми. НЕ КУПУВАЙТЕ ОТ ИНТЕРНЕШЪНЪЛ БИЛДИНГС С ПРЕЗИДЕНТ ИВАЙЛО КОЛЕВ И ПОДПРЕДСЕДАТЕЛ ЕНЧО ГУСТУНЛИЕВ. ЩЕ ОСТАНЕТЕ ИЗЛЪГАНИ.

# 82
  • Мнения: 28
Много благодаря LadyLady  Hug В голяма чуденка сме, предложихме им 10% да ни свалят от цената и те веднага се съгласиха, покупката ще е с кредит и искат още в понеделник да подпишем предварителния договор  Shocked, но ние още не сме сигурни, че искаме това жилище - като изключа терасата над целия апартамент и метрото, което минава отдолу - още на първи оглед много ми хареса - въпреки че е на шпакловка и замазка. Но ако влезем и направим ремонт и започнат течове ужас  #Crazy - извинявайте момичета за спама, но просто съм под напрежение, а тук срещам подкрепа и затова си позволявам да споделя.

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
Не искам да Ви отказвам , ама ако строител ви свали 10 % от цената , бягайте далеч и с висока скорост !

# 83
  • Мнения: 2
Някой тук има ли информация за Превренстрой/Превренинвест - Брацигово? Или за Груйчо Батачев? Confused

# 84
  • и тук и там :)
  • Мнения: 628
Привет, има ли някой който да си е купил апартамент в ТЖК Царица Йоанна в Люлин-2 на Интернешънъл Билднигс ООД?
Моля ви за отзиви.....
Харесах си апартамент там и много се чудя, но не намирам почти никакво инфо  newsm78

# 85
  • Пловдив
  • Мнения: 5 023
Мнения за качеството на строеж на "Ори Билдингс" Пловдив /Комплекс Язов/?

# 86
  • София
  • Мнения: 1 554
Здравейте, и аз с молба за добри отзиви, за надежден инвеститор с обект на зелено към момента в гр. София. Благодаря!

# 87
  • Мнения: 8
Привет, има ли някой който да си е купил апартамент в ТЖК Царица Йоанна в Люлин-2 на Интернешънъл Билднигс ООД?
Моля ви за отзиви.....
Харесах си апартамент там и много се чудя, но не намирам почти никакво инфо  newsm78

Ами виж мнението по-горе и си помисли.  Simple Smile

# 88
  • Мнения: 3
Много моля, някой да сподели впечатления и информация за обекти, построени от Металург-инженеринг, предишен управител - Никола Димитров Мутафчиев, сегашен - Радослав Викторов Гогин.

# 89
  • Мнения: 2
РЕМОНТИРАЙ БАНЯТА.bg с две ръце съм за тях
много добри https://www.facebook.com/profile.php?id=100005716098362

Общи условия

Активация на акаунт