Кървенето и болките обаче не спират :(

  • 1 466
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 500
Съветвам те да отидеш в болница в която ще ти обърнат повече внимание!
Не е нормално да имаш кървене а да не говорим, че е опасно след като имаш отлепване на плацента, за теб и детето е опасно.
Тичай в болница и ако трябва направи ги луди, тогава ще ти обърнат внимание.
Успех Peace
Абсолютно. Стискам палци.

# 16
  • Мнения: 1 081
Тези наред ли са  #Crazy Shocked : как с отлепена плацента ще те пратят да си ходиш?!? А като гледам и ти не си особено притеснена, което(не ме разбирай погрешно) в твоя случай е противопоказно. Недей да чакаш никакви консултации, а върви при най-близкия гинеколог с ехограф да види какво е положението! Бебето добре ли се движи? А тези в болницата как разбраха, че кървенето е от влагалището? No comment!

# 17
  • Мнения: 424
''Бебето добре ли се движи? А тези в болницата как разбраха, че кървенето е от влагалището?''

да, слава богу мъничето си се движи както обикновено.а за кървенето- при прегледа го установиха ( преглед разбирай бухнат 1 разширител така 4е да се препотиш от болка и оглеждане ...толкоз) но слава богу сега съм добре, явно е било моментно. но повече в тази болница КРАКЪТ МИ НЯМА ДА СТЪПИ!!!!!!!!  #Cussing out незнам много ли се връзвам на всичко , но се почувствах ужасно след оная вечер и отношението там....

# 18
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
за съжаление винаги има риск да попаднеш на идиоти. Във всички болници има такива. Станали са накриво и ние сме им виновни. Аз съм раждала в Св. София и съм с чудесни впечатления от там, но както казах... свят голям... идиоти много. Ако ще си по спокойна за бебето и за себе си отивай в друга болница. В крайна сметка, за да се роди това дете, трябва ти да се чувстваш уверена в екипа. Радвам се че бебо е добре и стискам палци всичко да мине благополучно.
Успех.

# 19
  • Мнения: 424
''за съжаление винаги има риск да попаднеш на идиоти. Във всички болници има такива. Станали са накриво и ние сме им виновни.''

напълно си права  smile3521 навсякъде има и добри лекари, стига да попаднеш на тях. добре, че ти си случила на такива в най-важния момент.   bouquet

# 20
Скъпи мами,
аз съм в 16г.с. и ходя на женска консултация в "Света София". Там ходех на консултации и преди, и родих първото си дете преди 9г. и половина. Там направих и два спонтанни аборта. До сега винаги съм била много доволна от лекарските екипи, както и от акушерките. Винаги са били много внимателни с мен. Тъй като имах много добри впечатления от там, реших и сега да се оставя на техните грижи. До момента нямам абсолютно никакви оплаквания, но честно казано Вашите думи ме притесняват много. Посещавам д-р Шишенкова. Струвами се много приятна жена. Не зная какво да мисля. Силно се надявам това да са били единични случаи на лошо или неадекватно отношение. Пожелавам на себе си и на всички бъдещи майки,които посещават тази болница (и на всички останали разбира се Simple Smile) лека бременност и успешно раждане. Ако имате и добри впечатления, моля споделете ги. Наистна се притесних след като прочетох думите Ви.

Общи условия

Активация на акаунт