Дъжд от Юлски бебенца вали, виж ги колко сладки те били

  • 13 272
  • 290
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 766
donsyy , Renie78 пък и другите дето вече са изписани все се каня да ви питам как стоят нещата с посещението на татковците? Пускат ли ги при вас  в стаите или вие излизате? И може ли да се внася храна - т.е. да ми донасят, че аз не съм претенциозна, но като видях тавите на обиколката в ТК нещо  Sick
phil карай ще минем и без този 4 мерен видеозон Wink
titini и аз искам да стане както е при Ем4ето  Peace Че нещо как се изнервям от сега  Confused

# 241
  • София
  • Мнения: 1 244
Ами да, то толкова наближи, че вече е все тая. Ама аз за албумчето си исках...  Mr. Green
Аз пък винаги съм се чудила бебетата в дрешки от болницата ли ги обличат? По никой от списъците не пише да си носиш  newsm78

# 242
  • в мечтите си
  • Мнения: 123
Мерси много момичета!!!  Peace

# 243
  • София
  • Мнения: 568
Фил, не си носиш, споко. Обличат ги с техни дрешки. Само за изписването ти трябват.

# 244
  • Sofia
  • Мнения: 523
някой беше питал дали даваме вода на бебетата - в ТК изрично казаха - дори да са само на кърма давайте водичка, защото в тези жеги трябва да пият.
моят пие преварена вода със съвсем малко захар - имаме купено чайче на ХИП, но още не сме почнали да даваме. а и както не му достига кърмата и дохранвам - това е най-добре.

# 245
  • Мнения: 616
Нашата докторка каза че може и без вода щом суче достатъчно  и аз му давам само по 1-2 лъжички чай  от копърено семе за коликите и аз пия всеки ден по една чаша защото увеличава кърмата.А акото му е както се изрази моят син "Сашко пак е направил мед"

# 246
  • Мнения: 1 098
Аз исках да попитам майчетата с какво изписахте вашите бебета? С какви дрешки?

# 247
  • Мнения: 984
Здравейте, на ЖК казаха че всичко ни е идеално Mr. Green Плацентата вече е 3та степен. Тоновете ги измериха 146. А бебчо бил малък и нищо че ми е тесен таза. Ако няма изненади можело и нормално да родя  Mr. Green
Даже се чудеха дали да ми дават час за другата седмица  Joy Трябвало да съм родила до тогава  Heart Eyes

# 248
  • sf
  • Мнения: 10 152
ние се връщаме от малка разходка около блока. Виктор се кокорчи през цялото време, не рева, за сметка на сега  Crazy
аз обаче нещо се ошашавих- нали цяла седмица не съм виждала хора и суматоха и направо  #Crazy бучат ми ушите и ми е некво странно

аз дадох да го изпишат с боди дълъг ръкав, гащиризонче с презрамки и терлички. и беше завит в една пелнка, ама само щото беше с къдрички и от кака му. за традицията- иначе беше жега.
сега у нас е с боди дълъг ръкав и чорапки.

# 249
  • София
  • Мнения: 153
За изписването бях подготвила боди без ръкави, блузка и ританки, но беше такава жега.
От както се прибрахме я обличам с боди с късо ръкавче, по голи крачета, но в нас е доста топло.
Като я изнасям на балкона пак е така облечена, само я загръщам с бархетна пелена.
Иска ми се вече с количката в парка, но от днес започнаха да боядисват входа и не може да се мине от майстори и посуда.
Вики като го извеждаш с какво го обличаш, слагаш ли шапка?

# 250
  • sf
  • Мнения: 10 152
не му сложих шапка. беше с боди дълъг ръкав, чорапки и завит с пелена.
утре може би ще направя разходка до парка с цел сън навън. няма кво да му мисля, времето е хубаво за разходки , ама сутрин и привечер, де

# 251
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 825
Днес в 13:40ч djidju (Жени) е родила бебе Александър, 3250гр, 50см със секцио. Бебо и мама са добре и поздравяват всички! Да й е жив и здрав, много радост и хубави емоции да й носи!

Нека някой да пише на първа страница, че събирам багаж и нямам време, моля!

# 252
  • Мнения: 984
Няма празно - днес пак бебче. Да е живо и здраво и да радва мама и татко  Heart Eyes А на Жени стискам палци бързо да се възстанови  Praynig

# 253
  • Мнения: 476
Честито на новата мама и от мен!   bouquet  Здраве и късмет желая!

Аз днес си видях бебо на УЗ , много ясно се видя личицето, нослето му е като моето и бузки също си има големи!  Joy
Док каза, че е 3200 вече и главичката е 9,8см. Значи го чакам и аз всеки момент!  Hug

# 254
  • София
  • Мнения: 7 242
Честито бебче на djidju! Всичко най-най-хубаво им желая!

Общи условия

Активация на акаунт