Дъжд от Юлски бебенца вали, виж ги колко сладки те били

  • 13 268
  • 290
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 616
Честито бебче на мама Жени да е жив и здрав малкия адаш вече май станаха трима.
Не четирима били.

# 256
  • Мнения: 129
Еее, браво на мама Жени - да са живи и здрави с бебчо!   bouquet Обаче тя точно на термина - като швейцарски часовник  Grinning

Аз пък съм нападната от роднини и приятели, които всеки ден ми звънят да ме питат дали съм родила  Confused #Crazy #Crazy Бих си изключила всички телефони, ако нямах и друга работа с тях  Rolling Eyes
А и да се похваля - оправиха ми зъба  Mr. Green Зъбарят се смили над мен и ми го оправи от раз - извади нерва и сложи пломба (иначе трябваше ОЩЕ веднъж да ходя). Е, болеше си  Sick , не ми сложиха упойка, но ние издържахме геройски  Sunglasses

# 257
  • Мнения: 701
Честито на новата мама и добре дошло на бебето!Да се гушкат много и да са живи и здрави и двамата!

# 258
  • София
  • Мнения: 178
djidju, честито ти бебенце Александър Hug  bouquet Да си се гушкате и обичате много baby_neutral
sandcastle, на мен също ми се прииска да му видя личицето на моето мъниче, че в 4 месец(когато го гледахме на 4д уз) си го кри с ръчичките и крачетата дори:D То не, че остана много време до събитието, ама и phil ме подсети с тази несъстояла се промоция във фемина.
Andromeda, ти си герой! Аз с упойка изпадам в шок, представям си как си се чувствала Twisted Evil
Рени, благодаря за инфото за багажа при приемане - утре ще разпределя нещата на 2 части. Да нацелуваш бебчо Илия по дупенце Hug
Да пожелая на всички нови мами да се справят лесно с новите ангажименти, покрай малките човечета Heart Eyes Hug Да  папкат много и да растат бързо Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Тези дни дините са ми много вкусни и ям, докато не мога да дишам Sick

# 259
  • Мнения: 640
Aganka, няма проблеми за нацелуването Simple Smile Само дето честичко понааква пелените, та може да си сложа червилце Simple Smile
Да допълня още нещо, което ще ви е необходимо за болницата - крем за зърна (всеки сам избира какъв да е). Още на втория ден като засмука бебчо, дори нищо да няма, или пък да са ти препълнени гърдите, стават рагади. Аз разчитах на това, че съм с много кърма, но на втория ден като ме смукнеше малкия и ми настръхваха космите по гърба  Mr. Green
Също и имайте предвид помпа, която да ви донесат при нужда. На мен ми беше необходима.
И още нещо за гнусливите като мен - имайте си по едно дезинфектиращо средство под ръка. Аз накарах да ми донесат течния разтвор Амукина и по-дълбок съд, в който да разтварям. И да ви кажа имах огромна нужда от тази вещ, защото се паднах с големи гнусли в съседство, а след това и в моята стая. А и за помпата ми трябваше да стерилизирам.
Честито на мама Джиджу. Бързо да се възстановява и скоро с бебчо да огласяват дома

# 260
  • София
  • Мнения: 178
Мерси, Рени! Толкова ми се струва невероятно това, че ще ставам майка, че все мисля, че има мнооого време до ражданката Wink А ти като гледам лентичката си в 40 г.с.  Hug
Лека нощ на всички! Hug

# 261
  • Мнения: 313
Отдавна не съм писала тук но следя . Искам да честитя бебетата на всички нови мами  -да са им живи и здрави и да им носят много радост! За сега няма изгледи да раждам  - ще си чакам май края на месеца. Дано остане компания до тогава. Прятен ден на всички !

# 262
  • София
  • Мнения: 568
Копвам една темичка: 14 факта за плача и 17 начина за утеха (през първата година на детето) мисля, че ще ви бъде интересна.  bouquet
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=204325.0

# 263
  • София
  • Мнения: 568
Много спите!  Wink Използвате, че е хладничко, нали? Е, аз ще побачкам малко, дакото се събудите. Вече му се вижда края на моята работа  Party

# 264
  • Мнения: 910
Добро утро от мен!

Честито бебче на Djidju! Да и е жив и здрав малкия Александър!  bouquet

Ние днес сме на преглед и ако всичко е наред другата седмица може и аз да се похваля с бебче.

# 265
  • sf
  • Мнения: 10 149
Честито на Djidju! да са живи и здрави и много, много радости да имат!

някой да има новини от Рокси?

# 266
  • София
  • Мнения: 3 524
Честито бебче на djidju! Всичко най-най-хубаво им пожелавам!

На мен ми се спинка отново, че пак рано станах и май ще си полегна. Иначе бебони си има нова мода- пикочния ми мехур му е доста забавен явно, наред с ребрата, които безотказно ги наритква Mr. Green
Браво Беболинчо, още малко остана.  Peace
Ние сме утре на ЖК, та засега нямам новини по-пресни Simple Smile
Гери, много хубава статия, благодаря  Peace
Веси, къде се мотаеш? Hug
Марти, днес съм "пас" за лекцията, искам да нанкам но ви пращаме поздрави! Hug

# 267
  • Мнения: 384
Добро утро,мами!ЧЕСТИТО НА НОВИТЕ РОДИТЕЛИ!  bouquetМене ме е обхванало носталгично чувство по ергенския живот! Rolling EyesЕй,така стоя и се чудя какво стана,че се озовах в тая позиция-в тоалетната даже не мога сама да остана,че малката е по петите ми,сега идва още един малчо в групата-а аз не съм имала грам почивка.Страх ме е от раждането,получа ли контракция и само си повтарям-не искам да раждам,не искам да раждам.Последния път на лекцията се депресирах като видях колко ни е оредяла групичката,осъзнах че нещо свърши завинаги и вече няма да е същото.Не съм радостна нещо,като знам какво ме чака-мъки в раждането,кърмене,постоянния шум по две.Искам да се заредя положително,ама няма откъде,няма как.Направо се чудя дали да ида на хомеопад да ми даде да пия нещо.Дори сега докато пиша Надина неспира да бучи и нещо да иска.Всички наоколо с някакви проблеми и така-чувствам се мнооого уморена.А и постоянно ми се яде-дали не е някаква депресия преди раждането това.Все се подигравам на лекцията за родилните и следродилни депресии,ама да не вземе да ми дойде до главата,че няма кой да ме разбере в обкръжението. #Crazy

# 268
  • София
  • Мнения: 3 524
Янче мила е се отчайвай. Наистина, аз не знам какво е да е по 2 всичко, но понякога ме хваща такова настроение като твоето и се чудя как така стана и дали не пропускам нещо. А всичко е как да кажа, планирано и не е неочаквано и не е нежелано, а пък откъде ми хрумват такива мрачни мисли. Може да ти е бременно настроение миличка или наистина някаква депресия, ама ти не си го дръж за себе си, ами си го казвай- хем да ти олекне! Защо не опиташ да направиш нещо дребно за себе си, знам ли- например да си боядисаш косата ил иад се подстрижеш или нещо такова? Или на козметик да идеш, нещо, някакво малко разнообразие, докато Надинка ти надува главата, а бебони те подритква? Hug

# 269
  • София
  • Мнения: 568
Яна, всички, малко или много, сме обхванати от подобни мисли  Hug Мисля, че е съвсем нормално за състоянието, в което се намираме. Все пак, ни очаква промяна. Макар да да знаеш какво те очаква (в смисъл, че поне си подготвена) пак те е страх именно, защото знаеш, че никак не е лесно. Май оттам ни идват страховете на очакващите втори деца. Викаш си: "Леле, хем знам какво е, пък с какво се захванах ooooh!".Сигурна съм, обаче, че в момента, в който си гушнем бебоците тези мисли ще минат. Както писа елпет, ще се усмихваме снисходително като си спомним за тези постове. Laughing и какви мисли са ни вълнували.
Вярно, при теб ще е по-трудно, защото разликата между децата е по-малка. Но още малко остава и ще видиш, че Надина ще порасне и ще стане отговорно и разбиращо момиче. Възрастта, в която се намира е доста изтощителна, но км 3 г. нещата изведнъж се оправят. Започне ли да задава въпроси и да говори и да разсъждава, контактът с децата става много интересен. Разговорите ти с тях не се ограничават само дозабрани, забележки и някоя друга песничка от твоя страна. Те започват да задават въпроси, да прояват чувство за хумор. Ще провеждате разговори. Ще можете да си говорите като приятелки. Всъщност, тя ще стане най-добрата ти приятелка  Heart Eyes София обожава да седнем и да си приказваме. Да ми разказва какво е сънувала, какво я вълнува, как е минал денят й, да ме разсмива. Изобщо, виждаш до себе си голям и мислещ човек. Чувството е много инетересно. Мисли за това, че след тежките моменти те очаква само удовлетворение и хубави преживявания с децата ти.   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт