Дъжд от Юлски бебенца вали, виж ги колко сладки те били

  • 13 265
  • 290
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 616
Янче не се отчайвай това е от предстоящото раждане да знаеш и аз бях максимално изнервена преди да родя всички и всичко ме изнервяха и дразнеха ,а сега въпреки че нощем ставам по две пъти и 6 съм на крак и се чудя дали да се издоя или да накърмя първо а дали се наял достатъчно ли е акал и баткото къде изчезна  и какво иска въпреки всички тези дребнички нещица съм удивително спокойна.Така че сега намери сили да издържиш още малко и после всичко ще си влезе  в релсите.

# 271
  • USA
  • Мнения: 559
Мила Яна, недей така да се предаваш  Hug. Предстоят ти само хубави неща. Опитай се да гледаш по-позитивно. Нормално е да си изморена сега и объркана от хормоните. Скоро нещата ще си дойдат на място. Възхищавам ти се как се справяш с всичко сама и съм сигурна, че ще успееш да балансираш между двете мъничета.

# 272
  • Мнения: 384
МНОГО БЛАГОДАРЯ,МОМИЧЕТА!!! Heart Eyes   bouquet Ох,добре че има жени на тоя свят,да се подкрепяме психически!И двете ми деца са мнооого желани от мен,исках да са с по-малка разлика за да растът заедно,както аз й брат ми.Също за да изкарам майчинството на веднъж и после спокойно да си почна новата работа.Малко и докторите ме понаплашиха като ми откриха проблем,но факт е,че скоро малкия ще се роди.Изживях пълноценно и двете си бременности,така че съм инжектирана за цял живот с тая ударна доза.Явно изпадам в паника от хормоните,умората и уплахата от раждането.Успех на всички ни!  bouquet

# 273
  • sf
  • Мнения: 10 146
Яна, и аз изпадам в такива състояния чат-пат хем каката е голяма. а и свеки много ми помага с нея. бебо не го доближава, че я е страх, ама с каката е безценна. а и мъж ми пере, чисти, не се оплаква. като ревне малкия и аз се чудя що ли ми трябваше, ама кат се замисля, че след години ще се пръснат и ще давам мило и драго да са пак бебета, и се успокоявам
 Hug

# 274
  • в мечтите си
  • Мнения: 123
Здравейте...и днес  Flutter
Тук вали...и е облчно и е хубаво  Crazy
Утре отивам в ТК и каквото сабя покаже...багажа е готов..взимам го всичкия..не се знае може чак в понеделник да родя..
Мими ти утре ако не си родила де...по кое време ще ходиш в ТК?

# 275
  • Мнения: 521
Здравейте и от мен!
Честито на всички нови мами, а на другите - успешно раждане.
Едва ви изчетох. Вече два дни ходим на разходка и се държим много въпитано - спим докато си влезем в къщи, кдето надаваме вой за цица!
Иначе май ще се дохранваме и ние. Понеже имаме моменти на будуване - по повече от часр понякога стигаме и до два и тогава си моцкаме по два пъти. Едва ли е много редно, но не мога да я оставя да скърца.
Мами, имате ли колики вече? Чух противоречиви мнения за момента на започването им.
А газове имате ли? Беба много трътка  Mr. Green
А за пъпчето - явно е от жълтеницаталДоста ни мъчи в тия жеги. Днес пък е доста хладно - Мъжа каза, че никъде не видял бебета и да си стоим в къщи.
Мамите със секцио - как се чувствате?

# 276
  • София
  • Мнения: 568
туити, забравих да ти кажа, че четох във подфорума Нивеа бейби въпрос към Д-р Слънчева за едно бебе, на което 50-ти ден не му е паднал пъпа. Явно има изключения.

# 277
  • Sofia
  • Мнения: 523
искам да попитам мамите с опит - малкия спи с отворена уста - значи ли това, че му е запушено нослето?
аз вече съвсем се отчаях за кърмата - пия чая на Хип и един БГ чай - никакъв ефект. ама си му давам АМ и си е спокойно детето. ако го държа 30 мин да цока се измаря и почва да мрънка и после докато го приспим ставаме луди.
за газовете - елате да чуете нашия момък каква е тротинетка Simple Smile.
за секциото - аз се чувствам прекрасно. само дето знам, че не мога да вдигам тежко и тр да си почивам.

# 278
  • sf
  • Мнения: 10 146
tweetybaby , каква връзка има жълтеницата с пъпа?
а за коликите, аз мисля, че моя има вече. уж е спокоен, а се гърчи и ако се изака се успокоява. ще му давам САБ освен чая.
с тва ядене ме побърква- вчера следобяда спа хубаво по 3-4 часа, а днес само мрънка и спи по половин час. гладен ли е , не е ли- не знам  Sad

# 279
  • Мнения: 329
Здравейте мами .Честито на родилите и много здраве и щастие на малките бебоци
По цял ден е само кърмене и само кърмене.Нахранвам Ева и докато се обърна дошло време за другото ядене  JoyПросто вече всичко е само цици и сучене- направо незнам , полудях.А нощите............................леле колко са тежки.Сънувам че съм я кърмила и когато ми изписука часовника аз вече си мисля че тя е яла.Добре че е свеки да помага и ми я буди за хранене, преобува я и само ми я сервива на гърдите  Laughing
Туити относно коликите- Ева е на 18 дена и вече я започнаха коликите,газове също има много ,как пърди само ...........и пълни памперсите на всяко папане.Педиатърката ми изписа Еспумизан и да чукна на дърво май е малко по добре милото.Така ми става жал като започне да се присвива и да плаче неистово- сърцето ми се къса.
донси и аз незнам понякога какво и е на беба- уж нахранена , преобута, доволна , а след 10-15 мин след хранене надува гайдата и аз съм шах.................. SickДавам вода -не , плюва я, давам цица- не , и нея не иска.Ама явно бебетата си имат и такива периоди-мъжът ми вика , не можа само да спи и да яде, трябва и характер да покаже Laughing

# 280
  • София
  • Мнения: 568
аркси, не знам. По-добре питай педито.
А за увеличаване на кърмата овесени ядки и мн.течности.

# 281
  • Мнения: 329
Искра аз също забелязах че малката спи с отворена устичка  newsm78 .Ще питам педиатърката във вторник.Аз с този чай на Хип така се нахаках че като си спомня сълзи ми потичат- реших аз че кърмата ми е малко, защото нищо не изцеждах след хранене и отидох и си купих чайчето- пих две през деня и вечерта като ми се втвърди едната гърда, като започна да ме боли, направо ужас-и така цяла нощ, сутринта вече пребледняла и полуумряла се напарих с един много гореш душ-направо се изгорих и след това беба ме отпуши.Много се бях притеснила, защото и температура имах .Оттогава много ме е страх да пия от този чай, дори и българският не съм пила още  Sick

# 282
  • Sofia
  • Мнения: 523
ами и аз ще звъня на педиатърката - въпреки, че и ние във вторник сме на консултация. страх ме е да не е настинал.
а за течностите и овесените ядки - пия по 2-3 литра на ден. и овесени ядки ям - ефект никакъв.

# 283
  • в мечтите си
  • Мнения: 123
вие носихте ли сок от ябълка и колко бяха..5 минерални води?  newsm78

# 284
  • София-Красна поляна
  • Мнения: 397
Миленче да сок от ябълка казаха и 3 литра вода.Ама аз си взех праскова едва ли има значение.
За постъпването утре е 6ти юли вече и ти е време. Моя доки днес ще ми каже дали петък или събота ще ме вкарва. Като разбера ще ти кажа. А за приемане трябва някъде сутринта до обед. Че после след 12-13 може да свършат леглата. Повече ще ти кажа след ЖКто днес към 2 ще ходя пък да видим какво ще реши доки.

Общи условия

Активация на акаунт