Бременна на Плаж

  • 16 984
  • 113
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 2 100
Не, не съм ходила и няма да ходя. Като повървя малко започва да ме боли доста долу корема (прилича на мускулна болка), а и по принцип адски ми е горещо откакто съм бременна...Незнам как ще ми понесе плажа честно казано и затова няма да рискувам

# 106
Цитат на Норка:
Ходя си и хич не ми пука , тази сьбота и неделя пак бях а вече сьм в 39 и секциото ми е на 3-ти в петьк - плюс това сьм с половинки - стават ми и ми е по удобно - смешна сьм и всички ми се радват !
Така че правете каквото ви харесва - животьт е кратьк !http://foto.bg/data/500/medium/


Браво!! Успех ти желая на 3-ти !!! Дръж ни в течение! Пиши след това!!! Желая ти успех!  bouquet

# 107
  • Мнения: 4 406
Норка е скица ,понеже я познавам, ако секцио се правеше следобед, сутринта щеше да полегне на плажа!
стискам палци на 3 август да гушнеш здрав и красив юнак!

# 108
  • Мнения: 9 973
аз съм в 35 г.с. и сега се беля за втори път,а уж все под чадър? newsm78

# 109
  • Мнения: 75
ако се чустваш добре не виждам пречка,моят термин е след два дена и преди точно толкова бях на плажа и то цял ден,водата е супер приятна и на бебчо му е сащо толкова приятно едва ли знае и разбира каде се намира но си ритка в корема. естествено може да се пазиш от слънцето под чадара ако ти е горещо но не се лишаваи от удоволствието  да се цопнеш в морето. Peace

# 110
  • Мнения: 8 999
Ходих - в 7ми и 8ми месец с цял бански. От естетически съображения.

# 111
  • Мнения: 179
не съм ходила а не мисля да ходя защото моята лекарка ми каза да не се излагам много на слънце.

# 112
  • Мнения: 565
Aз тези дни влизам в деветия месец и си ходих до преди 1-2 седмици на плаж. Само че ходих не както преди као си се наспя а ставахме рано и отивахме към 8-8.30 до 11 и под чадъра. То за мен това си е малко половин плаж ама все пак ... трябва и да се пазим. Въпреки това ми се отрази много добре.

# 113
Не разбирам схващането че не трябва да се излага бременната на слънце... Това са глупости за мене. Аз ходих на плаж от 5тия до 9тия месец (в Кипър лятото е доста по-дълго и слънцето е много по-силно) и не съм се пазила...Аз обичам да си се пека. Бебчо е жив и здрав...Какви са тези паранои бе хора????? Докато си бременна какво, животът свършва така ли? Тези задръстени мнения само в България ги има да ви кажа. Не се заяждам, ама не си причиняваите всичко това, само защото лекарят казал така.... По цяла Европа като не спират да обикалят плажовете какво...?

Общи условия

Активация на акаунт