Зачеване в първия ден на цикъла?

  • 9 935
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 769
Въпрос на късмет. Може и да може. Всичко е възможно.

# 16
  • Мнения: 114
Имам приятелка,която точно тогава забременя.Тя си мислеше,че нищо няма да стане,а сега да е жива и здрава дъщеря и ,е на 12 год.

# 17
  • Мнения: 4 784
Всичко е възможно. Няма невъзможни неща!  Grinning  Grinning  Grinning Само дано това да те радва!

# 18
  • Мнения: 5 362
Късмет!Каквото ти е писано-това Peace
Има такива случаи,макар и рядко.
Ти искаш да е вярно или не?

# 19
  • Мнения: 3 478
Ха, възможно е! Втората ми лентичка е доказателството. С години сме разчитали на това против забременяване ( въпреки че риска винаги си го има). Бебето беше в плановете ни, само дето стана 4 месеца по-рано от предвиденото и то точно на първия ден от цикъла. Рядкост, но факт! Както някой каза по-горе, Божа работа, така ни е било писано и сме много доволни Mr. Green.

# 20
  • Мнения: 6 164
Теоретично -не,защото овулацията е 12-13 ден от цикъла,но имам позната гинеколог и щом тя казва,че" всичко е божа работа" в нейната професия-нищо не се знае.

Никаква божа работа не е.
Теоретично не, ами "практично" е възможно овулацията да съвпадне с цикъла по простата причина, че това, че настъпва цикъла не пречи на яйчника да отдели зряла яйцеклетка. При къс цикъл става точно това, а и при нормален има изключения, когато яйцеклетката узрява по-рано и тръгва по тръбата...

# 21
  • София
  • Мнения: 2 298
Теоретично -не,защото овулацията е 12-13 ден от цикъла,но имам позната гинеколог и щом тя казва,че" всичко е божа работа" в нейната професия-нищо не се знае.Дано да е това,което ти искаш! Hug
Понякога "узрява" и втора яйцеклетка, рядко се среща, но е възможно. Така че може овулацията на другата да настъпи и по време на месечния цикъл. При мен се получи точно по този начин първата ми бременност, когато се пазехме по дати. .....

И ние се пазехме по дати, когато се прибрах от родилното и се любувахме с таткото на заспалото ни дете, той изведнъж се изсмя: "Давай, няма страшно" много кротичко спи. Това бяха мои думи (на следващия ден като ми беше спряла менструацията), които станаха нещо като нарицателно име за дъщеря ни ...

# 22
  • Мнения: 3 268
Много рядко се случва,но не е изключено.Ама много рядко се случва все пак.

# 23
  • София
  • Мнения: 4 588
И аз съм чувала за такива случаи.
Възможно е, макар и малко вероятно да се случи. Peace

Общи условия

Активация на акаунт