"Бон Апети" търси бременни жени и деца до 14 г. за фотосесия!

  • 16 575
  • 130
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 4 181
Благодарим ви Бон Апетит  Hug
А бихте ли казали по колко снимки да изпращаме?

# 91
  • Мнения: 5 468
И аз нагласих моето отроче в конкурса Mr. Green. Мче как?!
Само не разбрах, како изберат дете, снимката, която са му пратили родителите ли, се публикува на корицата или го викат да го снимат?

# 92
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 843
"Бон Апети" ще проведе фотосесия

# 93
  • Мнения: 2 309
Най-накрая и аз да пусна снимка на детето си Hug

# 94
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
да се запиша, пък довечера ще пуснем снимки.

# 95
  • Мнения: 4 447
Хайде и ние да се запишем, че сме пратили, пък да видим  Mr. Green Grinning

# 96
  • Мнения: 993
Мисля, че организаторите може и да имат изненади - до 15-и август нито бременните ще изглеждат както на снимката, нито дечицата, особено по-малките.  Grinning  Аз, като си подбирам моделите за фотосесиите, поставям по-кратки срокове, че после - я моделката прекъснала диетата, я се боядисала лилава...  а тук промените гарантирано се случват и то с дни.
Е, то затова е и кастигът, де! Успех!

# 97
  • София
  • Мнения: 771
Мисля, че организаторите може и да имат изненади - до 15-и август нито бременните ще изглеждат както на снимката, нито дечицата, особено по-малките.  Grinning  Аз, като си подбирам моделите за фотосесиите, поставям по-кратки срокове, че после - я моделката прекъснала диетата, я се боядисала лилава...  а тук промените гарантирано се случват и то с дни.
Е, то затова е и кастигът, де! Успех!

Аз пък може изобщо да не съм бременна до тогава  Crazy

И мен ме учудва удължаването на срока, при положение, че са получени много снимки, та чак са затруднени в избора.

# 98
  • Мнения: 2 653
Мисля, че организаторите може и да имат изненади - до 15-и август нито бременните ще изглеждат както на снимката, нито дечицата, особено по-малките.  Grinning  Аз, като си подбирам моделите за фотосесиите, поставям по-кратки срокове, че после - я моделката прекъснала диетата, я се боядисала лилава...  а тук промените гарантирано се случват и то с дни.
Е, то затова е и кастигът, де! Успех!
Относно бременните наистина някоя вече може да роди до тогава.За дечицата обаче, по-важно е да се види чара им - макър и малко по-различни те ще са си същите деца, сигурно търсят излъчването повече отколкото точната визия.
А може би срока е удължен заради многото желаещи  newsm78

# 99
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
Аз мисля че организаторите вече са мислили върху тези въпроси и знаят какво точно търсят,за да не остават изненадани.А срока е удължен за да могат да се включат повече майки и дечица.Така от многото  кандидати ще могат да осеят само това което търсят.Поне това е моето мнение,то може и да не съвпада с това на организаторите.

# 100
  • Мнения: 1 232
Цитат
И мен ме учудва удължаването на срока, при положение, че са получени много снимки, та чак са затруднени в избора.
 
 
Peaceми то тогава избора ще стане още по-затруднен,много е относително кое детенце или мама ще бъдат избрани.Аз подозирам един прост комерсиализъм,който надявам се е"изгоден" и за двете страни хем Бон апети доолни,че са продали повече книги ,хем майките доволни ,че са се сдобили с книжки на добра цена Mr. Green

# 101
  • София
  • Мнения: 771
Цитат
И мен ме учудва удължаването на срока, при положение, че са получени много снимки, та чак са затруднени в избора.
 
 
Peaceми то тогава избора ще стане още по-затруднен,много е относително кое детенце или мама ще бъдат избрани.Аз подозирам един прост комерсиализъм,който надявам се е"изгоден" и за двете страни хем Бон апети доолни,че са продали повече книги ,хем майките доволни ,че са се сдобили с книжки на добра цена Mr. Green

аз пък подозирам, че е сезона на отпуските и т.н. ....
Mr. Green

# 102
  • Мнения: 595
Изключително мил жест от страна на "Бон Апети"!

# 103
  • Мнения: 993

Много хубава тази Гергана, бе!  Heart Eyes Пу-пу!

# 104
  • под шипковия храст
  • Мнения: 858
нещо извън темата - помогни на Криско  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=209193.0

amrianka малката е изключителна, а фотографа също е на ниво!

Общи условия

Активация на акаунт