За или против интимната козметика?

  • 10 126
  • 168
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 374
Виж, аз се чувствам добре така, по-добре отколкото преди, когато постоянно ползвах интимни сапуни. Там е работата, че на етикета пише едно, а после вместо да ограничиш проблема, той се разраства още повече и накрая опираш до лекар /поне в моя случай/. Ако преди някой ми беше казал, че почти не ползва измиващо средство за "онова място", сигурно и аз щях да гледам като теб #CrazyВсеки сам си прави избора, нали! Simple Smile

# 106
  • София
  • Мнения: 5 738
Мисля,че въпроса е да се внимава какво се използва.Има такива,на които пише интивен,но той си е по зле от обикновен.Аз съм против използването на такива, които са с неясен произход.И именно с Лактацид си поограничих мойте проблеми.Но както е известно всяка кожа ,всеки организъм си е сам на себе си Simple Smile

# 107
  • Мнения: 1 098
От години ползвам интимният гел на Ейвън и съм много доволна. Не съм имала проблеми

# 108
  • Мнения: 240
Само да кажа, ако някой ще купува скоро Лактацид - видях комплект душ гел+кърпички+още някакви неща, беше към 10лв.

# 109
  • София
  • Мнения: 18 679
Аз нещо не мога да си представя само с водичка.А няма ли оплаквания относно миризми и вкусове когато ви правят френска newsm78
И аз имах известни съмнения в тази насока, ноооо - не, никакви оплаквания Naughty Изглежда природата си знае работата и това място донякъде се самопочиства, стига да му осигуриш подходящите условия, разбира се - чиста водичка, два пъти дневно и сапунче за "околностите" hahaha
Боже, не мога да повярвам за какви неща си говорим, добре че сме само жени Laughing

# 110
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Ползвам  продуктите на "фемфреш"-  доволна съм нямала съм никакви проблеми.приятни са и ги  препоръчвам. Hug
Пускам линк да видите какви продукти имат:
http://www.femfresh.co.uk/
Вили

# 111
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
За!  Peace

# 112
  • Мнения: 126
belinda едва ли това което те се е случило би се случило на всеки!!!!
При всеки е различно Hug
Едни са доволни от един продукт....други пък нещЪт и да чуват за него
Явно при теб се е получила някаква алергична реакция,което ноистина е много неприятно ooooh!
Не пожелавам на никого такива главоболия!!!!! 

# 113
  • Мнения: 5 299
ЗА съм, ползвам,доволна съм

# 114
  • Мнения: 2 336
Аз също съм за.
Странно е колко много жени даже не си и помислят да ползват такъв вид продукти.

# 115
  • Бургас
  • Мнения: 3 077
За! Позлвам!  Peace

# 116
  • Мнения: 1 775
За съм, използвам интимния гел на Нивея веднъж на ден, през останалото време - вода. Досега не съм имала проблеми с интимната козметика, но разбирам напълно момичетата, които не използват такива продукти поради здравословен проблем или алергия. Дискомфортът и болките на това място са много неприятно нещо и всичко, което ги причинява, трябва да се избягва.

Последна редакция: пн, 16 юли 2007, 22:44 от Stitch

# 117
  • Мнения: 6 155
... добре че сме само жени Laughing
Аха...надявай се Laughing

# 118
  • Мнения: 149
За! В момента ползвам Лактацит, но мисля да опитам и с Леокрема.

# 119
  • София
  • Мнения: 18 679
belinda едва ли това което те се е случило би се случило на всеки!!!!
Аз и не твърдя подобно нещо. Споделям какво дойде до моята глава и как съм се справила аз с проблема. От тук нататък всеки преценява сам за себе си Peace

Общи условия

Активация на акаунт