За или против интимната козметика?

  • 10 138
  • 168
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 2 697
Аз обичам да ползвам интимен гел (Ейвън, Лактацид, Нивея Интимо...), чувствам се по-добре измита с тях, но...от известно време се сдобих с упорита кандида и вече не ползвам нищо освен вода Sad Много индивидуално е и моят съвет е да се поддържа хигиената така, както е най-комфортно за жената Peace

# 121
  • Мнения: 3 314
  Peace NIVEA Peace  

# 122
  • Мнения: 154
А като сме подхванали тази тема какво ви е мнението за интимните кърпички?Използвате ли и ако да какви? Thinking

# 123
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
    
А като сме подхванали тази тема какво ви е мнението за интимните кърпички?Използвате ли и ако да какви? Thinking
признавам не Embarassed

Последна редакция: пн, 16 юли 2007, 23:44 от Чародейка

# 124
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Да!- фемфреш
Вили

# 125
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
За!Използвам интимен гел,доволна съм.

# 126
  • Пловдив
  • Мнения: 512
Аз харесам лактацид

# 127
  • София
  • Мнения: 5 742
Използвам интимни кърпички ,но не за отпред,а за отзад когато ми се наложи и не съм си в къщи.

# 128
  • Мнения: 88
Днес ,като отидох до аптеката за Лактацид, се оказа,4е е свършил.Аптекарката ми препоръ4а Нивеа-до сега не съм го ползвала.Тук про4етох малко препоръки за него,в сравнение с Лактацид.Доволни си сте от него?

# 129
  • София
  • Мнения: 5 742
Аз лично не съм и чакам с нетърпение да ми свърши.Не ми харесва усещането след измиване,все едно съм намазана с крем.

# 130
  • Мнения: 4 451
Абсолютно за! Peace Аз ползвам Genera beauty. Не ползвам интимни кърпички.

# 131
  • Мнения: 2 336
В интерес на истината и бебешки шампоан с лайка да ползвате пак е добре. То горе долу е едно и също. Важното е да не е сапун.

# 132
  • Мнения: 236
Против! Също по препоръка на гинеколога ми и след като се напатих от ползването на измиващи средства. Мия се след всяко ходене до тоалетна само с вода, къпя се по два пъти на ден с душ гел с нутрално pH и смятам че поддържам много добра хигиена. Няма какво да "замазвам" и не мога да се съглася с вас, че ползващите "специални и ароматизирани средства за измиване" са по-големи чистници от останалите.

# 133
  • Мнения: 990
За ! Ползвам и се чувствам по-добре така.

# 134
  • Мнения: 2 336
Против! Също по препоръка на гинеколога ми и след като се напатих от ползването на измиващи средства. Мия се след всяко ходене до тоалетна само с вода, къпя се по два пъти на ден с душ гел с нутрално pH и смятам че поддържам много добра хигиена. Няма какво да "замазвам" и не мога да се съглася с вас, че ползващите "специални и ароматизирани средства за измиване" са по-големи чистници от останалите.
Може да потърсиш такива измиващи препарати с пенители, които са изключително меки. Има един такъв на една фирма в Пловдив - Биофреш. Също така може да пробваш с детски шампоани, които са без консерванти.
Но ако нямаш проблем при измиването само с вода - идеално.

Общи условия

Активация на акаунт