Мързеливи ли сте?

  • 6 922
  • 96
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 728
Понякога ме хваща мързела,но не бих казала,че съм мързелива... Wink

# 91
  • Мнения: 193
Да, но никой не ми вярва

# 92
  • Мнения: 1 299
Много ме мързи да чистя. И у нас идва жена един път седмично да чисти....

# 93
  • София
  • Мнения: 2 896
да, ужасен мързел съм. Примир - преди 3 седмици сме се преместили, а още има да подреждам неща от два кашона...а днеска, а утре ...па да бяха и само кашоните.
Майка ми от две-три години насам само това повтаря "Не мога да те позная, страшно мързелива си станала"- това, защото в един период от живото си бях вманиячена на тема чистота. Ми пестя си силиците кво  Laughing  от чистене спомени няма. Мъжът мие чиниите и чисти с прахосмукачката. На мен се пада всичко останало, за което напоследък имам извънредно малко време.   

# 94
  • Мнения: 3
Аз имах голям проблем - като беше мръсно и имаше чинии изпадах в паника и не мирясвах докато не очистя всичко.
Аз все още съм така. Не мога да търпя да ми е мръсно и неошетано, изпадам в паника, че нищо не правя.
Мързи ме, и то много. Но трябва да шетам, поне основното - прахосмукачка, готвене и чинии, всичко правя сама, а съпругът ми иска да готвя през вечер. Е, и той помага, измива чиниите някой път и забърсва там, където аз не съм изчистила, но по принцип всичко си правя сама.

# 95
  • Мнения: 226
Хей, хей, хей ...
Значи не съм само аз ... мързелива ... донякъде ...
Най-неприятното е мъжът като почне да ми прави забележки - за неща, които имам намерение да свърша, но още на съм направила. Ей, направо се газирам и хич не ги правя - е така, напук. Снощи свекърва ми му се изрепчи на него за неприбрани продукти от пазар - не стига, че ги е мъкнал, ами му се кара, че не ги е прибрал веднага. Тъкмо щяхме да вечеряме. Вдигнах продуктите и се прибрах в стаята - та се наложи той да обяснява, че гледам филм. Ама и той се опитва да ме командори като майка му него - но няма да стане - съпротивлявам се с всичка сила.
Иначе се опитвам и аз поне по 15 минути всеки ден да оправям по нещо, дето е разхвърляно. Да е здрава пералнята! Че както си я товаря почти всеки ден поне по два пъти ... Нямам от другите уреди за мързелуване, ама ми се иска да имам! Определено улесняват живота!

# 96
  • Мнения: 649
Да, за  съжаление Embarassed
Обхваща ме ентусиазъм от време на време...

Общи условия

Активация на акаунт