Много ми е мъчно!

  • 9 303
  • 162
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 424
''защо всички сте настръхнали срещу жена му на тоз помяр''

не може да се държи така с друга майка. не може да обижда дете, при положение, че и тя е майка Naughty Thinking

# 46
  • София
  • Мнения: 12 554
Може би, защото отдавна е трябвало да изрита "този помияр", ако имаше и капка достойнство и гордост. А не да му ражда трето дете. Ама има женици, дето обичат да стоят цял живот в позата на щрауса и забравят, че голите им дупета стърчат и са удобна цел...

Извинявам се на всички, че пиша в подфорум, където не ми е баш мястото, ама и аз не можах да се сдържа вече...  #Cussing out

# 47
  • Мнения: 1 732
СамодиваHug
Това "не го обичам" не идва просто така, от нищото. Знаеш ли колко време съм вървяла към това, стъпка по стъпка, крачка по крачка, ден след ден...
Това, че са те наранили като човек, жена и майка и са те изоставили в най-прекрасния миг от живота ти - бременността - сама, наранена и безутешна, е ужасно...и подло.
Аз страдах безумно. Мятах се като ранено животно, плачех денем и нощем. Не можех да повярвам, че това се случва на мен...Не исках да повярвам.
А той просто продължи живота си...Върна се към старите си навици, рутината на ежедневието.
Не поиска дори да види дъщеря си. Неговото малко копие...

Борих се с всички сили да променя нещата. Това отнема време. И усилия.
А битката е трябвало да бъде със самата мен!
Да го забравя, да загърбя миналото, да продължа напред.

Търсих нещо, което да ми докаже, че това не е истина, ровех в чувства и мисли, изживявах емоции, непознати и за самата мен.

Не е трябвало. Не е имало смисъл.

Самодива
, гледай само напред! Не се връщай, чу ли?   

Меган, мила, няма ли други по-приятни за теб места?  Grinning
В неделя вечер нямаш ли какво да правиш, а? Защо просто не гушнеш прекрасния си съпруг? Mr. Green



Последна редакция: нд, 15 юли 2007, 22:21 от САБИНА

# 48
  • Мнения: 424
''Аз страдах безумно. Мятах се като ранено животно, плачех денем и нощем. ''

да...точно това е усещането. Sad

''Борих се с всички сили да променя нещата. Това отнема време. И усилия.
А битката е трябвало да бъде със самата мен!
Да го забравя, да загърбя миналото, да продължа напред.''

ще продължиш. поне вече знаеш накъде е посоката- напред, без него, а миналото с всеки изминал ден ще става по-минало , докато 1 ден не си остане просто история. и на тебе много  Hug Hug Hug

# 49
  • Мнения: 1 732
...още не ми е прегоряло отвътре, даже жестоко ми пари  Sadискам просто да умра...

а това вече втори път да не го виждам, чу ли?  Tired
щото аз от такова повтаряне...взех та си повярвах...и едва ме спасиха...амаха  #Cussing out

# 50
  • Мнения: 911
Казвам аз какво искам не за мен, а за детето МУ, а тя - това не било дете, а копеле.
Е хайде кажете ми как да се поддържат нормални отношения, или поне разговори???

Сабина,

Следващия път (а дано да си спестиш всякакви такива варианти по възножност!), когато тази самодоволна кокошка ти каже подобни неща, или просто като се сетиш за думите й, си помисли, че...Леонардо също по тези критерии е бил "копеле", но за родените му в чистоплътен брак братя историята нищо не помни  Twisted Evil

А на самодивото момиче искам някак спешно да се притека на помощ  Sad
ей, да се стягаш, че това човече вътре в теб се трови точно толкова, колкото се измъчваш и ти!!! Знам, че ужасно боли и няма как да си изтръгнеш душата, за да спре да ти горчи, обаче...стискаш зъби и мислиш за детенце.  Naughty Остави го тоя боклук, който толкова няма с какво да крепи самочувствието си, та има нужда непрестанно да те унижава, тъпче, гази #Cussing out #2gunfire #Cussing out...Не е достоен за всичката мъка, дето се гърчиш по него, нито за любовта ти. Не си хаби сърчицето, ами си го пази за бебче!

А на Мегън...бих подсказала да не бъде пък тя чак толкова солидарна с онази нискоорганизирана материя, която може да изрече подобни неща (виж, цитата Мегън!) Иначе ще си помислим, че и твоят речник е с толкова ограничена активна лексика...И наистина, защо не си в обятията на прекрасното си мъжле, ами си тръгнала да даваш акъл на каките си? - не ми отговаряй, въпросът е риторичен.

# 51
  • Мнения: 2 863
Днес нещо съм тръгнала само акъл да давам Laughing, но нека да направя едно резюме на какво не бива да правите в този период след раздялата:
1. Не гледате любовни филми и такива с много секс
2. Не четете любвни романи.
3, По никакъв повод не слушате балади и песни от които се реве още на  припева
4. Гледате, когато сте сами да имате работа за вършене  и  се стараете да излизате колкот0 се може повече навън.
5. Не зяпате по двойките на улицата, но ако все пак го правите си припомняйте, че когато една врата се затвори, никой не знае какво става в това семейство( тука за справка може да четете в дом и семейство, има един тон подходящи теми, като " той вече не иска да прави секс" , "вечно недоволният мъж", "стои до среднощ на компютъра"... и в този ред.
6. Не се питате защо се случи на мен- в този момент, някой някого оставя и този някой се чувства по същия начин като вас.
7.Не си оплаквайте децата от сега, колко ще са нещастни и т.н понеже нямат бащи до себе си.....те ще са нещастни, ако вие ги научите да бъдат!
8. Когато все пак от страдание се докарате до там, че да изречете на глас "искам ми се само да умра" си спомняте,че освен без баща, детето ви ще остане и без майка.
9. Последното не е зле да  си го спомняте и всеки път, когато посягате към алкохол или лекарства- децата ви са неродени или малки и имат нужда от здрави и силни майки.
10. Истината е, че в живота могат да ви се случат и много по-страшни неща, от това един мъж да ви зареже и да не ви обича, за това се прекъствате, че ви е  сполетяло по-малкото зло и  си лягате да спите Hug
Сабина, ако прецениш, че  не съм по темата ти- казвай ще трия Heart Eyes

# 52
  • Мнения: 671
Аз също мисля че не си струва да се занимаваш със съдилища.Моят син носи името на баща си но само толкова,той не се интересува от него,не го вижда,не се обажда по телефона за да попита как е,не помага и финансово по никакъв начин.Просто по документи му се води баща,а синът ми дори не го познава.С жена му имат дъщеря,за която той полага грижи, а тя-жена му,дори не подозира,че е направил и друго дете.Така че моят син той го е отписал.Не съм го съдила за издръжка,няма и да го направя.Защото не можеш насила да накараш някого да обича детето си.Защото бащиното чувство идва от сърцето и или го има или го няма.И защото не можеш да накараш някого да се държи като баща с лист хартия.Така че не мисли, че щом го осъдиш ,детето ти вече ще има баща.
Нещата няма да се променят,ще те намрази още повече, даже може да престане  да ти помага финансово,ей така "за наказание"Може още един куп мръсотии да ти направи,защото по закон, ще си му дала това право.
Така че помисли си добре, преди да предприемеш нещо.
И ПОМНИ-насила нищо не става, затова гледай напред и не му се моли за нищо.Ти си взела най-ценното което е могъл да ти даде-ДЕТЕ!!!

# 53
  • Мнения: 424
Jaly,  Heart Eyes Hug smile3521, не мога друго да кажа просто... Heart Eyes

trayana, за мен той не е боклук Sad като е бил всичко , трудно е това ''всичко''да се превърне просто в боклук Sad друг е въпросът, че в сърцето изобщо глаголът не е ''бил'' ами все още ''е'' всичко ( колко е права Моргана, че жените се оплитаме в любов като патета в калчища ooooh!)
иначе, благодаря за подкрепата  Hug  bouquet

Последна редакция: пн, 16 юли 2007, 03:25 от samodiwa

# 54
  • Мнения: 1 732
Защото не можеш насила да накараш някого да обича детето си.Защото бащиното чувство идва от сърцето и или го има или го няма.И защото не можеш да накараш някого да се държи като баща с лист хартия.Така че не мисли, че щом го осъдиш ,детето ти вече ще има баща.
Нещата няма да се променят,ще те намрази още повече, даже може да престане  да ти помага финансово,ей така "за наказание"Може още един куп мръсотии да ти направи,защото по закон, ще си му дала това право.
Така че помисли си добре, преди да предприемеш нещо.
И ПОМНИ-насила нищо не става, затова гледай напред и не му се моли за нищо.Ти си взела най-ценното което е могъл да ти даде-ДЕТЕ!!!

Съгласна съм с теб!   bouquet
Ще оставя дъщеря ми сама да реши иска ли да го съди или не.
То има кой да го съди него  baby_neutral

Джали, страхотни съвети! Ще си ги препрочитам като настолна литература  Mr. Green

Самодива, нашият БНД сам се нарече боклук, като ги натвори тези истории...
Мисля, че е бил прав!  Sick
Ама защо толкова време ми трябваше, та да го разбера?  ooooh!

# 55
  • Мнения: 424
Сабина, убедена съм, че Вяра ще си има татко, който няма да се налага да молиш и да съдиш за грижи и бащинско поведение ( не за по няколко часа, не изобщо за някакви виждания) а за постоянно , целодневно и безусловно бащинство Simple Smile  Heart Eyes Heart Eyesубедена съм, че който те приеме тебе в сърцето си, приема и нея автоматично, то няма как иначе . а пък онзи има кой да го съди, то Господ вижда...а и не е нужно да се вкарваш в мъчителни и унизителни ситуации каквито са точно тези съдебни дела. Hug

п.с. и мойта лична позиция в такива ситуации е : къде беше той, докато ти лежа 2 месеца в болница? къде беше, докато ти се мъчеше с това дете? някъде си...от тук нататък, той губи моралните права върху това дете. не може да оставиш майката като куче и после да има смисъл да се пишеш баща ( или в твоя случай- просто детето няма да спечели от такъв човек...и нея ли да предаде както теб ? предателството от родител е по-жестоко)  Sick

Последна редакция: пн, 16 юли 2007, 09:44 от samodiwa

# 56
  • Мнения: 1 426
Може би, защото отдавна е трябвало да изрита "този помияр", ако имаше и капка достойнство и гордост. А не да му ражда трето дете. Ама има женици, дето обичат да стоят цял живот в позата на щрауса и забравят, че голите им дупета стърчат и са удобна цел...
О-о-ох!
Ами че ние всички жени по принцип сме си такива патици, хващаме се и за най-тънката сламчица...  Mr. Green
А и този помияр най-вероятно прави мили очички и на едната си жена, и на другата... и на всяка говори другата каква е гадна... а той - жертва невинна! - се моли нещата да се оправят от само себе си, че да не му се мори мозъчето... То него човек трябва да го  #2gunfire

# 57
  • Мнения: 1 732
п.с. и мойта лична позиция в такива ситуации е : къде беше той, докато ти лежа 2 месеца в болница? къде беше, докато ти се мъчеше с това дете? някъде си...от тук нататък, той губи моралните права върху това дете. не може да оставиш майката като куче и после да има смисъл да се пишеш баща ( или в твоя случай- просто детето няма да спечели от такъв човек...и нея ли да предаде както теб ? предателството от родител е по-жестоко)  Sick

Вяра се роди недоносена и хипотрофна, само 1,700.
Само аз и родителите ми знаем през какво сме минали, за да я виждаме сега жива и здрава.
Претърпя и операция - приятели ми помагаха с транспорт, грижи и т.н.
Когато аз бях в болница, две мои приятелки се вдигнаха от София, оставиха своите деца и я гледаха на смени. Помощ съм получавала от много хора, подкрепа също.
Тя и до сега е със специални грижи - почти на 1 год. и 4 месеца е, а тежи само 8,600.

Къде беше той през цялото време?
Обаждаше се по телефона и пращаше пари, ама само с това дете не се гледа...
Къде беше, когато се разболя и едва я спасиха, когато излизаше от упойка и плачеше безутешно, когато коликите продължаваха с часове???
Това не е БАЩА, това е човек без сърце.  Sick


Може би, защото отдавна е трябвало да изрита "този помияр", ако имаше и капка достойнство и гордост. А не да му ражда трето дете. Ама има женици, дето обичат да стоят цял живот в позата на щрауса и забравят, че голите им дупета стърчат и са удобна цел...
О-о-ох!
Ами че ние всички жени по принцип сме си такива патици, хващаме се и за най-тънката сламчица...  Mr. Green
А и този помияр най-вероятно прави мили очички и на едната си жена, и на другата... и на всяка говори другата каква е гадна... а той - жертва невинна! - се моли нещата да се оправят от само себе си, че да не му се мори мозъчето... То него човек трябва да го  #2gunfire

Да. Точно така прави!Реве на едната от другата, и обратно... Sad
Не бе, той се е представил в ролята на жертва, видиш ли аз съм го изнасилила, че да забременея...той се дърпал-дърпал-дърпал, две години, ама...че взел и къща та спретнал за новото семейство, ей така по инерция...и се пренесъл при мен...от съжаление... Mr. Green
Малеее, колко сме смотани и двете  ooooh!

Последна редакция: пн, 16 юли 2007, 10:13 от САБИНА

# 58
  • Мнения: 424
''Вяра се роди недоносена и хипотрофна, само 1,700.''

доплака ми се направо  Sadтова от тормоз се е случило заради него. права си, че не е човек и НЕ ЗАСЛУЖАВА сега тя да го поглежда и да му казва татко, не заслужава детето да се привърже към него ...обаждал се по телефона....лелеееееееееееееееее ooooh!кретен! така ли се гледа дете !!!собсвтвеното ти дете! собствената майка на детето ти! как можеш да я оставиш да опъва така нечовешки за собственото ти дете, докато твоят живот просто си продължава !!! по дяволите бе, по дяволите  #Cussing out #Cussing out #Cussing out #2gunfire #2gunfire #2gunfire
знаеш ли колко ми се реве от такива изказвания ''искам да съм баща, но незнам точно как ще стане'', ''искам да виждам детето от време на време''. по дяволите  ooooh!
много съжалявам за детенцето ти  Sad Hug

# 59
  • Мнения: 1 732
знаеш ли колко ми се реве от такива изказвания ''искам да съм баща, но незнам точно как ще стане'', ''искам да виждам детето от време на време''.

Съботно-неделният баща е лош вариант, ама все ми се струваше по-добър от никакъв.
Децата са жестоки, няма да и спестят нищо.
Добре де...нали не трябва да и говоря лоши неща за него...
А какво добро да измисля?  Tired

Общи условия

Активация на акаунт