ЗА ОТСЛАБВАЩИ И ОТСЛАБНАЛИ-4

  • 21 264
  • 468
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 552
Добро утро, момичета  Hug
Не мога да разбера какво става  newsm78. Тази сутрин отново съм 68 кг, но все още не съм посетила 00. Надявам се тогава нещата да се променят.
Мами, чакаме резултатите от прегледа с нетърпение. Аз нещо се бях заблудила и мислих, че вчера си ходила.
Мими, поздравления   bouquet. Хайде следващата седмица надолу с килограмите  newsm10
Галя, има много видове от този хляб, но аз си купувам този с L-карнитин - при пакетираните хлябове в по-големите магазини го има - вакуумиран е по 3 филийки в пакет, общо 200 гр. Опаковката е зелена с контурите на една бягаща мадама отгоре и пише L-карнитин. Самия хляб съдържа: цели пшеничени зърна, сол, мая, фреш, лен, тиквено семе, L-карнитин - 500 мг. В 100 гр. се съдържат 205 ккал, 9,1 г белтъчини, 33 г въглехидрати, 2,8 г мазниниL-карнитин - 250 мг, влакнини 17,5 г, витамини от група В 0,1 мг и ниацин 4,5 мг. Надявам се да съм била полезна, но за всеки случай кичвам сайта на бонус - точно този го няма на картинките, но приблизително така изглежда http://www.bonus-bg.com/. На мен за едно хранене ми е достатъчна половин филийка - много насища и поне на мен ми е вкусен.
Хриси, днес и аз ще съм на диня, но все още се радвам на кафенцето  Wink. Вземи си 1-2 пакетчета Сание и пробвай по рецептата, която ти дадох - 100% има резултат.

Реших да се премеря с метърчето и резултатите са следните:
бюст -4 см
талия - същата
ханш -4 см
бедро -2 см
прасец -1 см
ръка - същата
това също не го разбирам  #Crazy newsm78

# 421
  • Мнения: 1 254
здравейте момичета
Браво на всички успели да видят минуси на кантара и успех на другите за следващата седмица Simple Smile
Съжалявам че нямам много време да пиша но да знаете че ви чета редовно
 Mr. Green
Криси, за фотоапарата ти смятам че знам проблема. С нашия стария 1 година се снимахме и все мътни снимки докато разберем че настройките са му на едно цвете (за много близък план). Като го променихме и апаратчето показа страхотни снимки! Пробвай!
Анджи, и моя кантар закотви на 68!  #Cussing out Гадината проклета ще я счупя най-накрая. Какво да правим?! Ти на какъв режим си?
Хриси, би трябвало да ти помогне зеления чай!  Peace

# 422
  • Мнения: 3 453
Здравейте момичета Hug Най-после се оправи нета,дано пак неспира за да мога утре да пусна новата темичка.При мен смаления няма, но много се радвам за вашите и ЧЕСТИТО  bouquet

Благодаря ви за милите думи и много се радвам за рокличката, на живо определон ми стои още по-добре.Мими е свидетел-тя ме видя Mr. Green

Мис Каприс дано си права мила,ама уж съм му настроила всичко, сега пак ще го почовъркам да видим LaughingНе се шашкайте с Анджи,това е вода сигурна съм утре няма да тежите толкова Hug

Анджи, честито миличка  bouquetСамо така няма да им се даваме на кг-те Hug

Галя и Хриси
много се радвам за вас Hug  bouquet

# 423
  • Мнения: 552
Мис каприз, аз съм на ограничен режим, изключващ нещата, от които пълнея. Ако смятам калории, ми се падат около 600-700 дневно, при нормални за мен 1680. Днес ще разтоварвам с диня, а утре ще се моля за промяна.
Кантарчето не ми е виновно, защото мъжа ми го показва 93, а сина ми 54 кг, май аз съм си виновна, че не тренирам, а водя заседнал начин на живот.  Sick
Крисси, най-накрая се появи  Hug. Приятна почивка ти желая и те чакам по-честичко във форума

# 424
  • Мнения: 3 453
Мами виж какво става със строг режим и гладуване Sad и се стягай и яж, защото трите ти слънца тебе чакат да ги гледаш-не им трябваш болна Hug Heart Eyes

Айя
Потребител
**

Offline Offline

Публикации: 1 627



   
   
Re: Eкстремно отслабване
« #15 27-07-2007, 08:16:10 »
   Отговори с цитат

    Най - екстремното ми отслабване е - 16 кг за 27 дни пълен глад.

    Окапа ми половината коса , спря ми цикъла , имах болнав и изтормозен вид.

     Върнах си ги с лихвите за около 4 месеца.

     Сега го давам по-разумно. За година и три месеца - 25  Laughing
   Информирай модератор 
_____________________________________
Мальовица | Хижа Рай | Рила/яз. Беглика
Профил Лично Съобщение (Offline)

# 425
  • Мнения: 2 099
Момичета мерси за милите думи. Наистина сега след като си видях предишните кг. се чувствам по-мотивирана и вече съм почти сигурна че ще се преборя и с останалите.
За протокола на обяд хапнах - малко шопска с филия кашкавал и филе. Тези дни си хапвам каквото ми се яде, но определено доста внимавам с количествата.
Анджи браво, страхотни резултати. При толкова минусчета няма начин след някой друг ден кантара да не те покаже с -1-2кг.
Мами, къде си? Какво стана с изследванията?
Крисси, това е ужасно стресиращо. #Crazy #Crazy #Crazy

# 426
  • Мнения: 936
Здравейте!
Криси, ужасно е това, коети си намерила. Дано Мами се появи скоро и да каже какво става с нея. А с рокличката си бонбон, много си свежа така.  bouquet
Кате, приятно прекарване на отпуската!
Мими, ти още колко искаш да свалиш?
Анджи, този хляб и аз го обичам. Има много приятен вкус наистина. Ти пак пораждаш в мен разни мисли за ядене - например една такава филийка , намазана с топено сирене и отгоре с домат и краставица. Задължително в компанията на студена бира!
И като говоря за ядене, да ви кажа свеки каква диетична вкусотия ми приготви вчер: тиквички, домат, лук и моркови нарязани на шайби, скилидки чесън и подправки. Всичко това в тавичка, с малко мазнина и водичка, запечено във фурната. Стана разкошно.
Христина, надявам се чаят да помогне.
Снощи излизах с приятелки  и пих бира, хапнах комбинирана арабска салата. Тя е 0.5 кг и не особено диетична. После ядох и сладолед. Много добре ми дойде. Simple Smile
В нас всички пак са болни - таткото и малкия с антибиотик, каката без. Омръзна ми вече. Малкия спи сега и само кашля, ужас просто.
Мерки ще пратя утре сигурно, сега ви пожелавам приятен ден.

Последна редакция: сб, 28 юли 2007, 14:43 от Тедъ

# 427
  • Мнения: 778
Здравейте, млади дами Simple Smile!

Чета ви и много ви се радвам  Simple Smile!

Крисси сигурно ти вече забрави за новата рокля, обаче и аз да ти кажа - отива ти червено, а и е модерно. И много добре ти стои - със здраве да си я носиш! И да заразяваш всички около теб с лъчезарната ти усмивка!

Мами - това с гладуването е много лошо. Не подлагай тялото си на това. По-добре - по малко, но по-често. И ако има време - спорт. Така няма да си навредиш и няма да се получи йо-йо ефект.

Анджи - и ти като мен си на 600-800 калории на ден. Пък в една друга тема момичетата се ужасиха от количеството ми калории на ден. Щом и друг е по същия начин значи няма страшно Simple Smile.

Пък аз да ви се оплача - от жегата ли, от задухата ли ... започна да ми става лошо в градски транспорт. Направо цялото ми тяло отмалява и костите като че ли ми омекват. Ужас! Едва се прибрах днес.

И сега съм затворник у дома. Никакво излизане докато не мине жегата. А довечера най-после ще си направя магична нощ - със свещи, музика, наргиле Simple Smile!

# 428
  • Мнения: 3 453
Момичета, не съм го написала с лоши чувствства много добре знаете колко си ви обичам-просто искам да покажа на тези които са на плодолечение или абсолютен глад илил много строги режими какво могат да си докарат и че резултатите са нетрайни от гладуване и че след време като се храните нормално ще върнете всичко свалено...Преди време бях дала пример с онова прекрасно момиче Сисинче от Дневника след бала си върна 5-6 кг от свалените и защо мислите ?Защото се хранеше като преди а и често гладуваше доката сваляше,затова искам да ме раберете правилно Hug Hug Hug

Розичка, аз съм същата работа като сляза от колата и ми става лошо..просот е много опасно времето..и ако човек и не яде..става белята....

# 429
  • Мнения: 552
Тедъ, какво им става на домашните ти? Тази почивка май през носа ви излиза  Sad. Дано скоро се оправят, че е много тежко да се боледува лятото  Praynig. Защо не пробваш с някакви добавки за подсилване на имунната система? Аз от Респивакс съм страшно доволна - има и детски и за големи и се пие като превантивна мярка по схема. Само трябва да ги хванеш докато са здрави, защото е забранено да се приема от болни.
Розичка, аз приблизително си ги изчислявам, но са ми достатъчни и не се чувствам гладна. Естествено е да се чувстваш добре, когато приемаш предимно нискокалорични храни. Хич и не слушай какво ти говорят - организма сам си усеща  Peace Гледай да си на хладничко по жегите, а това прилошаване може да е от рязката промяна на температурата - ако стоиш няколко часа на примерно 26-27 градуса, а след това излезеш на 38-40 няма начин да не се почувстваш кофти.
Крисси, чудесно е, че постряскваш с такава информация - много е полезно за гладуващите. В крайна сметка най-важно от всичко е здравето, а като е съчетано с правилен режим на хранене се получава здравословно отслабване  Grinning

А сега идва ред и на новинички от кантарчето ми: преди малко минах покрай него и се качих 67,200  newsm44 newsm44 newsm44

# 430
  • Мнения: 1 975
Много набързо въпросче - Кога и на кой да даваме мерки и теглилки?

# 431
  • Мнения: 2 099
Галичка, изпращай мерките си на мен. Събират се до неделя следобед. Peace

# 432
  • Мнения: 453
Мои милички сладурки здравейте smile3525 newsm51 smile3525

Аз вече се прибрах и повече излизане няма и да има, което значи че днес издържах !!! Много се радвам, защото това не ми се беше случвало бая отдавна. Все с по нещо прегрешавах. Утре ще бъда на някакви зеленчуци. Чудя се между чушки и домати, но ще си го оставя тоз въпрос за утре. Имам още една хубава новина, даже две. Купих си най-накрая зеленото чайче и стискайте палци да помогне. След малко ще си го пийна и утре ще видим. Другата новина е, че утре пак съм на басейн. Много се радвам. Аз съм така: отначало не можеш ме накара да влезна в басейна, но екато влезна, след това не можеш ме изкара. Joy hahaha Joy hahaha
mimival аз не съм сигурна утре в колко ще се прибера, затова мерките ми ги пиши същите, само кг-те - 52кг. (с 1 по-малко).
Цитат
Andjy
А сега идва ред и на новинички от кантарчето ми: преди малко минах покрай него и се качих 67,200   
  Браво, моите поздравления newsm10 newsm74 newsm10!!![/b][/b]

# 433
  • Мнения: 552
Хриси, преди и след чая не трябва да се яде, защото иначе не действа.
Аз все още съм 67,200  Crazy

# 434
  • Мнения: 453
Хриси, преди и след чая не трябва да се яде, защото иначе не действа.
Аз все още съм 67,200  Crazy
Ами поне вода може ли да се пие newsm78 newsm78 newsm78?

Общи условия

Активация на акаунт