ЗА ОТСЛАБВАЩИ И ОТСЛАБНАЛИ-4

  • 21 248
  • 468
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 936
Гери Чери, според мен това напълняване се получава, ако след отслабването започнеш пак да се храниш безразборно и в големи количества. Но ако се храниш разумно и здравословно, няма опасност. Храненето може да се погледне и като начин на живот, не само засищане на глада. В разделното хранене се казва, че неправилното хранене  води до много болести, така че не трябва да се подценява какво и колко слагаме в устата си.
Мими, ако говорим за сладоледи - и там съм силна. Преди месец изядох след вечеря 1 кутия от 1л. и после се оглеждах за още. Laughing
Кажете ми нещо за варената царевица - калорична ли е или не? Имам доста вкъщи, а и много я обичам.
Мисля тази седмица да я изкарам предимно на плодове и зеленчуци. Имам ужасно много домати, краставици, моркови, грозде и ябълки. Ядох и смокини днес.

# 466
  • Мнения: 3 453
ЗАПОВЯДАЙТЕ В НОВАТА НИ ТЕЧИКА  Hug Hug Hug
[/size][/color]



ЗА ОТСЛАБВАЩИ И ОТСЛАБНАЛИ 5

# 467
Здравейте, не ви ли е досадно да изчислявате толкова много? Laughing не е ли по-лесно да хапвате просто плодове и да пиете чай с мед? Гарантирано отслабване за 10 дена - 8 кг минус /или поне5/. ПЛОДОВЕ И ЧАЙ С МЕД - здравословно и природосъобразно, лекува стомах, черва, черен дроб и пр. Но, както е казал един древногръцки философ /май беше Зенон/, всеки глупак може да гладува, но само умният може да се захрани. Захранването става по схема. Ако ви интересува, четете книгата на Лидия Ковачева.  bouquet

# 468
  • Мнения: 890
Здравейте, не ви ли е досадно да изчислявате толкова много? Laughing не е ли по-лесно да хапвате просто плодове и да пиете чай с мед? Гарантирано отслабване за 10 дена - 8 кг минус /или поне5/. ПЛОДОВЕ И ЧАЙ С МЕД - здравословно и природосъобразно, лекува стомах, черва, черен дроб и пр. Но, както е казал един древногръцки философ /май беше Зенон/, всеки глупак може да гладува, но само умният може да се захрани. Захранването става по схема. Ако ви интересува, четете книгата на Лидия Ковачева.  bouquet

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=215388.msg4731292#msg4731292 това е последната тема, в която пишем. Тази е стара Simple Smile а по отношение на плодовете аз когато правих 10 дни плодове свалих 3 кг а дори не консумирах мед и ядях под 1 кг плодове на ден. Също така и споортувах, така че е  много индивидуално Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт