ЗА ОТСЛАБВАЩИ И ОТСЛАБНАЛИ-4

  • 21 266
  • 468
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 552
Водичка може и всякакви течности, но от опит знам, че ако се храня непосредствено преди да пия чая, или след това, не ми действа. Ти от Сание в зелените кутии ли си взе?

# 436
  • Мнения: 453
Да същият. Взих си 3 пакетчета да видя newsm78 дали ще подейства и ако стане ще си взема още. Току що го изпих  и то без захар. Ужасен е Sick #Crazy Sick!!!

# 437
  • Мнения: 3 453
Анджи, честито миличка smile3501 smile3501 smile3501

Хриси, браво за волята  bouquet Peace

Днес и аз съм желязна нито грам нарушения smile3534 и вчера бях така Mr. Green

# 438
  • Мнения: 453
Крисска в тази тема ще включиш ли онези статии които написах Embarassed. Май едната ти я пратих на лични  bouquet?

# 439
  • Мнения: 3 453
Крисска в тази тема ще включиш ли онези статии които написах Embarassed. Май едната ти я пратих на лични  bouquet?

Дааааааа всичко на лични ще го метна Хриси Hug

# 440
  • Мнения: 1 975
Мами хайде мила, какво стана с изследването  Hug

# 441
  • Мнения: 329
 #Puppy dog Оххх колко не се понасям.  smile3511 От две седмици съм горе долу добре с храната......НО снощи направих едни питки,които станаха страхотни.Сигурно се досещате,че изядох няколко. Днес я карах супер и идва пак НО-то..... една мелба  cry.Ако приемате нови в групата - включвам се  Kissing Heart Flowers Bouquet Вярвам в себе си и знам че ще успея с килограмите. smile3502

# 442
  • Мнения: 3 453
Gery_Cherry добре дошла  bouquet Сподели повече за себе си -колко си висока, колко кг,колко имаш за сваляне?Чакаме да пратиш мерки на Мими за табличката.Успех и от утре си кажи стига и не се поддавай Peace

# 443
  • Мнения: 329
Аз съм 170см, 65кг, 21г.. Винаги съм била с нормално тегло,но прекарах много тежък обрив миналия октомври месец и от хапчетата стигнах до това състояние...Искам да съм 58кг ( да не ставам нахална  Innocent за по-малко ).Най-важното е да сме живи и здрави,всичко друго ще се оправи!!!   newsm03 И един съвет от мен - ВИНАГИ ГЛЕДАЙТЕ ПОЛОЖИТЕЛНО НА ЖИВОТА ,иначе сами викаме лошото,ако сме песимисти. Това научих от лошия ми обрив. Защото винаги съм била оптимистично реалистично настоена и когато се замислих за лошото и то....опа. Другата седмица ще си купя кантар,но още от тази почвам с килата

# 444
  • Мнения: 453
Аз съм 170см, 65кг, 21г.. Винаги съм била с нормално тегло,но прекарах много тежък обрив миналия октомври месец и от хапчетата стигнах до това състояние...Искам да съм 58кг ( да не ставам нахална  Innocent за по-малко ).Най-важното е да сме живи и здрави,всичко друго ще се оправи!!!   newsm03 И един съвет от мен - ВИНАГИ ГЛЕДАЙТЕ ПОЛОЖИТЕЛНО НА ЖИВОТА ,иначе сами викаме лошото,ако сме песимисти. Това научих от лошия ми обрив. Защото винаги съм била оптимистично реалистично настоена и когато се замислих за лошото и то....опа. Другата седмица ще си купя кантар,но още от тази почвам с килата

Мила просто не можеш да си представиш колко си права! Добре дошла Hug! Но ей такива , от сорта на "не мога да се понасям" да ги нямаме Naughty!!!!!!!!!!!!

# 445
  • Мнения: 2 099
Gery_Cherry добре дошла. welcome Успех в борбата с кг.
Анджи, чакам утре за новата табличка да се похвалиш с 67 или 66кг. Другите мерки ти ги вписах.
Хриси, промених ти кг. в табл., но ако имаш промяна в мерките и свободно време утре ми ги прати за да ти ги впиша.
Лека вечер на всички.    bouquet

# 446
  • Мнения: 453
мими разбира се  bouquet!

# 447
  • Мнения: 329
hristinaN  smile3525    Искам да ви попитам,от понеделник почвам да тичам,дали някои може да ми даде съвет какво и кога да ям след тичането или може би преди него?! smile3503 И колко дни да ходя,аз мисля през ден  newsm12 ОБАЧЕ знам че в понеделник е лунната диета,та и на нея ще се пробвам.

# 448
  • Мнения: 453
hristinaN  smile3525    Искам да ви попитам,от понеделник почвам да тичам,дали някои може да ми даде съвет какво и кога да ям след тичането или може би преди него?! smile3503 И колко дни да ходя,аз мисля през ден  newsm12 ОБАЧЕ знам че в понеделник е лунната диета,та и на нея ще се пробвам.
Съветвам те от начало да почнеш по малко да тичаш. Аз като тичам на стадиона първо правя една ходейки обиколка, след това бягайки. Така не ми писва, а и не се задъхвам толкова. Също може преди самото бягане у вас или настадиона да загряваш. Така ще избегнеш мускулна траска.  bouquet
  момичета лека нощ от мен:flutter:

# 449
  • Мнения: 1 416
момичета нищо не стана с изследването -майка ми е зле тя е диабетичка и днес беще с 30 захар и повръщане цял ден направо така съм се оплашила така изследването ще почака само мама да се оправи.Момичета обичам ви всичките и мислено съм с вас  Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт