Объркана съм, плаче ми се ...

  • 6 184
  • 59
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 119
Скъпа, и ние преминахме през подобна криза, но с тази разлика , че мъжът ми се грижи много за детето. Храни го, преоблича го, води го на разходки и дори го е къпал. В нашия случай мисля , че мъжът ми се беше изнервил от това че трябваше много да работи, от това че нямаше кой да ни помага и т.н.  Няколко пъти вечер след една-две ракийки започваше да се дразни , опитваше се да ме пъди докато една вечер се ядосах толкова много, че му отворих вратата, изхвърлих му дрехите и го изгоних аз ( пъпреки че аз живея в тях ). Нямах никакви намерения да му търпя простотиите. Обадих се на нашия кръстник , разказах му какво се е случило, той го намерил, прибрал го в тях и на другия ден на трезва глава си поговорили. Така осъзна че не е бил прав. Така, че може да използваш помощта на някой близък да поговори с него. Мъжете също се изнервят и имат нужда от  добър приятелски съвет. 

# 31
  • Мнения: 4 380
Бойкот-за мен това е решението.
Остави го да се сърде щом иска...не може само ти да отстъпваш.Хвайщай си нещата,излизай на разходки...не го търси и не му се моли.
Почивай си повече...не си давай зор винаги да е изпран,изгладен и т.н.

Точно казано Peace,мисли за себе си и детето,той ще се осъзнае
Я се осъзнае, я не. Я тръгне да си търси другаде някъде, където ще е център на вселената!  #2gunfire Действай с хитрост!

 Shocked Ама защо нея трябва да я е страх, че ще тръгне да си търси другаде, а не него бе жени? Shocked Той е ощетения в случая, той е търтея и той ще остане без нищо. Не им треперете толкоз бе, божее! Мъж трябва да се държи вечно в напрежение, че за провинение най-сериозно ще му съберете багажеца и из вратата. smile3513 Нека той трепери да не я загуби! Какво значи това да ми спи в друга стая??? #Shocked Вие не сте в ред да търпите подобно нещо. Да съм му събрала парцаляците много отдавна. #2gunfire Аз съм му ги събирала на моя и е наплашен. Знае много добре колко съм луда. Събирала съм и моя багаж и купих веднага билети за мен и детето за България за след 2 дни. Щеше да ме види повече на куково лято. Егати молбите и молене на колене пада тогава. Crossing Arms

# 32
  • Мнения: 3 423
Прочетох само зададената тема.
Всичко изглежда в реда на нещата.
До развод няма да се стигне. Ще ти
се нормализират хормоните, детето
ще порасне, ще си върнете старата
хармония. Не се главоблъскай с ядни
мисли, защото животът ти ще изглежда
още по-черен и безпощаден. Всичко е
временно. Наслаждавай се на детето и
се радвай, че си здрава. Това, че си сама
в борбата, не е страшно, и аз съм на 2000 км
от роднините си и помощ получавам предимно
по телефона или по скайп. Стегни се малко и
гледай напред. Всичко ще си дойде по местата!

# 33
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Прочетох само зададената тема.
Всичко изглежда в реда на нещата.
До развод няма да се стигне. Ще ти
се нормализират хормоните, детето
ще порасне, ще си върнете старата
хармония. Не се главоблъскай с ядни
мисли, защото животът ти ще изглежда
още по-черен и безпощаден. Всичко е
временно. Наслаждавай се на детето и
се радвай, че си здрава. Това, че си сама
в борбата, не е страшно, и аз съм на 2000 км
от роднините си и помощ получавам предимно
по телефона или по скайп. Стегни се малко и
гледай напред. Всичко ще си дойде по местата!
Туй исках да кажа и аз,де, ама пустите му хормони все още ме дезориентират, а повече от година мина от раждането. Колкото до помощта от риднини - или си на 2000км, или помощта им хич я няма. Човек си е сам и това си е.

# 34
  • Мнения: 494
Прочетох само зададената тема.
Всичко изглежда в реда на нещата.
До развод няма да се стигне. Ще ти
се нормализират хормоните, детето
ще порасне, ще си върнете старата
хармония. Не се главоблъскай с ядни
мисли, защото животът ти ще изглежда
още по-черен и безпощаден. Всичко е
временно. Наслаждавай се на детето и
се радвай, че си здрава. Това, че си сама
в борбата, не е страшно, и аз съм на 2000 км
от роднините си и помощ получавам предимно
по телефона или по скайп. Стегни се малко и
гледай напред. Всичко ще си дойде по местата!

  Добре казано...само да можеше да е толкова лесно,но не е."Стегни се и гледай напред" работи в едни случаи,а в други-съвсем не.
  Аз мисля(от собствен опит), че или ще се оправят нещата с малко или повече усилие...или няма да се оправят и съвсем ще се объркат...Май нещата опират до късмета и характера на човека,какво да се прави...Късмет пожелавам newsm10

# 35
  • Мнения: 223
Имала съм подобен проблем,докато той не ми призна,че обръщам много внимание на малкия,а на него не.Просто ревност..те мъжете понякога са като малките деца...Съжалявам за случилото ти се
Ние доста говорихме и някак нещата се оправиха,но сега си имам един малчо и един по голям малчо.Опитай се да поговориш с него!

# 36
  • Мнения: 2 249
без да чета другите отговори ,ще кажа нещо мое любимо-хората се различаваме от животните по това,че можем да си говорим-така че,говорете си-бъдете приятели и всичко може да се нареди-когато има караници,всеки дърпа чергата към себе си и нещата стават по-лоши
пожелавам ти късмет и скоро да се похвалиш с хармония в къщи Hug  bouquet

# 37
  • София
  • Мнения: 397
Не виждам защо обвинявате хормоните на авторката,затова че мъжът й я взема за обслужващ персонал.Според мен просто го остави да прочете написаното от теб и след това го обсъдете,дано успее да се види през твоите очи! Peace

# 38
  • Няма такава държава!
  • Мнения: 1 308
Според една статистика на Европейския съюз жената полага средно по 17 часа на седмица труд вкъщи, а мъжа - 4. Хайде сега кажете редно ли е това? Аз смятам, че не е и така и научих мъжа си. Не беше лесно, но успях. В крайна сметка аз не съм си донесла детето зестра, страх го било, не бил научен и т.н. Ай сиктир бе! Мен да не би да не ме е било страх или пък съм се родила научена - всичко се учи, стига да искаш. Той ходел на работа и бил изморен - пак ще повторя ай сиктир! Аз да не би да съм цял ден с крака върху масата и списание в ръка - разбете, бе, жени, къщната работа си е РАБОТА също и то не само женска. Всичко е в психологическата нагласа на човека - ако ти си мислиш, че си длъжна всичко да правиш и той така ще си мисли, затова променяй нещата докато е време, че понататък ще става и по-лошо. Четох интервю на един американски професор по медицина и практикуващ хирург - работи по 15-16 часа на ден, но знаел, че като се прибере вкъщи работният му ден свършвал и той се отпускал, а жена му се прибирала с нагласата, че работния и ден в офиса е свършил, а работния ден вкъщи тепърва започва и по пътя тя си мисли кое по напред да свърши, като се прибере. Това му докарало, разбира се, проблеми в брака, докато не седнали да си поговорят и да се обяснят. В резултат той намалил работния си ден и се ангажирал повече вкъщи - това е решението, къде с благ тон или хитрост, къде направо куме та в очи. Действай!

# 39
  • Vienna
  • Мнения: 519
Xenia ти го е ка3ала най добре. това ти е огромната греШка 4е гледаш да не го 3анимаваш  с детето и с домакинството....
така само се от4уждава от детето, а ти 3а него си не пове4е от една прислужница (и3вини ме 3а острите думи...), но а3 така ги виждам нещата. ако сега не си и3гради слна вра3ка с детето, май никога няма да може да я и3гради....
ние бяхме 6 години 3аедно преди да се роди София и сьщо ни беШе мн. трудно да свикнем с променената ситуация, е не може ве4е всеки да си гледа неговия рахатльк..... но не сьм го щадяла и3общо.

# 40
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
Бойкот-за мен това е решението.
Остави го да се сърде щом иска...не може само ти да отстъпваш.Хвайщай си нещата,излизай на разходки...не го търси и не му се моли.
Почивай си повече...не си давай зор винаги да е изпран,изгладен и т.н.

Точно казано Peace,мисли за себе си и детето,той ще се осъзнае
Я се осъзнае, я не. Я тръгне да си търси другаде някъде, където ще е център на вселената!  #2gunfire Действай с хитрост!

 Shocked Ама защо нея трябва да я е страх, че ще тръгне да си търси другаде, а не него бе жени? Shocked Той е ощетения в случая, той е търтея и той ще остане без нищо. Не им треперете толкоз бе, божее! Мъж трябва да се държи вечно в напрежение, че за провинение най-сериозно ще му съберете багажеца и из вратата. smile3513 Нека той трепери да не я загуби! Какво значи това да ми спи в друга стая??? #Shocked Вие не сте в ред да търпите подобно нещо. Да съм му събрала парцаляците много отдавна. #2gunfire Аз съм му ги събирала на моя и е наплашен. Знае много добре колко съм луда. Събирала съм и моя багаж и купих веднага билети за мен и детето за България за след 2 дни. Щеше да ме види повече на куково лято. Егати молбите и молене на колене пада тогава. Crossing Arms
Хм, мислех си, че само аз съм такава  Mr. Green нЕмам нерви за мъжки простотии Mr. Green

# 41
  • Мнения: 419
Моят мъж излезе по майчинство с второто дете, защото трябваше да се върна на работа веднага след болничния, и двете деца за пръв път той ги е къпал  Flutter. Сега са големи, той ги гледа когато отсъствам, щото университета е на 200км. от дома  ooooh! Децата го обожават  Peace
Ако трябва да се оплача, мисля че мога да преповторя почти всички мнения, цял ферман мога да изпиша  Thinking ама не искам  Crossing Arms
Нека гледаме положително  Peace

# 42
  • у дома
  • Мнения: 7 146
Много ми е интересно преди да се роди детето помагал ли ти е в домакинсвото ?Щото ако ти си вършела всичко преди той просто така е свикнал ... И аз съм на мнение че трябва да поизоставиш домакинските задължения а да обърнеш внимание на себе си.Тя домакинската работа край няма ...

# 43
  • Мнения: 226
И при нас беше така - и все още не съм го вкарала съвсем в правия път. На 10я ден от раждането тръгна на хижа, седеше само пред компютъра или пред ТВ. Много се нервя!!! Осъзнавам, че не съм приятна за гледане, когато съм нацупена, но докато не се промени, няма да се откажа! Не може така - затова е семейството, за да се делят и трудностите и хубавите моменти.

# 44
  • Мнения: 1 817
Нямаме още деца, обаче той се държи много лошо с теб, защото така му изнася! Hug
Според мен му кажжи, че във вторник и петък вечер няма да можеш да гледаш бебето, защото имаш важни задачи. И той трябва да се погрижи. Нека за 2-3 часа поостане с бебето. Ако той ти откаже, се обади на майка му, кажи й, че си много притеснена, че трябва да отидеш на лекар, а той не иска да гледа бебето и я молиш да ти помогне и да дойде!
Това вече няма начин да не помогне! Ох, много ми е жал за теб, миличка!  Heart Eyes Но бъди силна заради бебео поне!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт