Черноморец-хотел Роза?

  • 15 621
  • 58
  •   1
Отговори
# 30
  • Sofia
  • Мнения: 6 941
Добре,че го пропуснах този хотел!Бях се замислила по едно време Crazy

# 31
  • София
  • Мнения: 581
Не искам да се превръщам в рекламно лице на този хотел.
Всичко е строго индивидуално ние си изкарахме супер......

# 32
Zdraveite,bqh v hotel4eto v kraq na juli i smqtam ako ima mesta da otida pak prez septemvri!Mnogo e gotino!Ne znam v kakvi hoteli si bila Bea, no All Inclusive za 43 lv. nqma da nameri6 nikade.Rozaq e na tiho i spokoino mqsto a Spicata dokolkoto vidqh e to4no na vuzlovoto krustovi6te na 4ernomorec.Ne znam dali tam e tiho i dali imat tolkova baseini i shuttle bus do plaza i t.n.E za suzalenie 4ehite naistina sa kofti,no ako si na po4ivka ne misli6 za drugite a misli6 za sebe si!  nadqvam se  da go predlagat na bulgari i dogodina! Simple Smile

# 33
  • Sofia
  • Мнения: 6 941
Zdraveite,bqh v hotel4eto v kraq na juli i smqtam ako ima mesta da otida pak prez septemvri!Mnogo e gotino!Ne znam v kakvi hoteli si bila Bea, no All Inclusive za 43 lv. nqma da nameri6 nikade.Rozaq e na tiho i spokoino mqsto a Spicata dokolkoto vidqh e to4no na vuzlovoto krustovi6te na 4ernomorec.Ne znam dali tam e tiho i dali imat tolkova baseini i shuttle bus do plaza i t.n.E za suzalenie 4ehite naistina sa kofti,no ako si na po4ivka ne misli6 za drugite a misli6 za sebe si!  nadqvam se  da go predlagat na bulgari i dogodina! Simple Smile


И се регистрира специално,за да ни го кажеш Wink

# 34
  • Sofia
  • Мнения: 6 941
И на други места има All Inclusive за по 40лв.Направете по-добро проучване следващата година Wink

# 35
  • Високо в планината на изобилието
  • Мнения: 484
Къде са тези места?Пак моите кумове почиваха там в началото на август с двете си деца в апартамент с две стаи и платиха за това 72лв на ден,казаха че яденето беше съвсем прилично,и за тези пари всичко беше направо супер.

# 36
  • София
  • Мнения: 581
И на други места има All Inclusive за по 40лв.Направете по-добро проучване следващата година Wink
би ли казала по точно

# 37
  • Sofia
  • Мнения: 6 941
Първият,който се сещам е Грийн парк на Китен.
http://www.visit.bg/sommer/photel.php?hotid=102
Ако се разтърся ще излезнат и още.

# 38
  • Мнения: 188
Първият,който се сещам е Грийн парк на Китен.
http://www.visit.bg/sommer/photel.php?hotid=102
Ако се разтърся ще излезнат и още.

До колкото виждам второ дете се плаща на 50%, а цените на двойна стая се отнасят за един човек.
 newsm78

# 39
  • Sofia
  • Мнения: 6 941
Навсякъде цените са на човек на ден.Незнам какво имаш впредвид.Второ дете нямам и по тази точка въобще не съм се заглеждала.Не съм от хотела и никого не карам да го посещава.Просто казвам,че това не е най-евтиния хотел.Има и други от тази категория 3 звезди

# 40
  • Мнения: 188
По- високи цени, това имам в предвид, а пък и ние имаме две деца.
Аз също не съм от хотела, ще ходиме там.  Peace

Между другото ние ходим от 8г. обикновено от 15.06 и после пак след 5.09, ако искате спокойствие това е времето на всякъде в БГ. Hug

# 41
  • Мнения: 256
и аз се замислям дали да не идем в х-л Роза и ще следя за още отзиви за него. Само се чудя - някои мами споделят, че са резервирали от 01.09, а на мен ми твърдят от агенцията, че хотела се предлагал цял сезон само от неделя до неделя т.е. или от 02.09 до 08.09 вкл., или  от 09.09. до 15.09 ми предлагат. Моля споделете, това така ли е или вие наистина ще се настаните в събота.

# 42
  • София
  • Мнения: 581
Първият,който се сещам е Грийн парк на Китен.
http://www.visit.bg/sommer/photel.php?hotid=102
Ако се разтърся ще излезнат и още.
целта ти ми е ясна вече Stop
явно не си прекарала добре и търсиш причината  само не в себе си а това за хотела ........ ooooh!

# 43
  • Sofia
  • Мнения: 6 941
Първият,който се сещам е Грийн парк на Китен.
http://www.visit.bg/sommer/photel.php?hotid=102
Ако се разтърся ще излезнат и още.
целта ти ми е ясна вече Stop
явно не си прекарала добре и търсиш причината  само не в себе си а това за хотела ........ ooooh!

Незнам какво ти е ясно миличка?Май нищо.Изкарах си много хубаво миналата година.Бяхме цяла група от форума.За справка можеш да прочетеш темите от миналата година.
Мисълта ми беше,че това е безплатна реклама.Нямам нищо против този хотел,както вече споменах дори се замислих да се разходя един уикенд до там.Надявам се вече да ти се е изяснило и да не се правиш повече на умна!Хайде със здраве! Mr. Green

# 44
  • София
  • Мнения: 581
Chocha,това дали аз съм умна е последното нещо което би трябвало да те вълнува.
Желая ти приятно и весело доизкарване на лятото и повече усмивки Peace

Общи условия

Активация на акаунт