НОЕМВРИйски мами сладурани-страшни бърборани

  • 10 647
  • 288
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1 311
Да споделя моя опит с бодитата - като беше съвсем малка Таня не можех и да си помисля да и сложа такива бодита, които не се разкопчават от горе до долу. Вратлето е още нестабилно и много трудно се пъхаше нещо през главичката. Затова предпочитах дрехите и да се отварят изцяло - постилах ги на подложката за преповиване, слагах нея отгоре, само пъхах ръкавчетата и после закопчавах. И от гащеризончетата само такива ползвах. Като пораснат и могат да сядат вече е по-удобно да им се пъха нещо през главичката, но преди това...трудна работа. Нека и другите мами с опит да споделят за разни трикове и въобще за всичко, което ще ни е полезно, че няма нужда да се дават пари за неща, които излизат нефункционални - още ме е яд за едно страхотно гащеризонче, коте се пъхаше отгоре и го облякох на Таня един единствен път и си беше живо мъчение.

И аз съм на това мнение. Освен това ползвах гащеризончета, които си имат "петички", така не ми се налагаше непрекъснато да обувам събути чорапчета. А като цяло гардероба на Ники първите 2 месеца беше 5-6 бодита и 5-6 гащеризончета и едно космонавтче за навън.

# 286
  • София
  • Мнения: 3 679
Да, и аз такива гащеризончета ползвах - най-удобни са - няма чорапи, няма терлички...
Много полезно нещо ми беше към 3-ия месец активната гимнастика - много се забавляваше с нея  Simple Smile
Също бебефона го ползвах още от както се прибрахме вкъщи та до скоро  Simple Smile
За помпите за кърма - ползвах най-обикновена на Чико за 5 лв и ми свърши страхотна работа, така че ако някой е решил да си купува от скъпите може отначало да пробва с тези най-елементарните, пък ако не стане тогава да дава 70-80 лв за друга  Simple Smile

# 287
# 288
  • Мнения: 1 546
Привет! Hug

mimi22, много готино боди!

Краси, ПростоАз - ми пък много важно, нека гледат децата и да се учат. Mr. Green

Ох, да си призная и мен ме наболява леко венеца на едно място и все игнорирам болката, обаче няма да е зле да мина и аз при чичо зъбар. А колко мразя... Sad

За Чиполиното - ако ще вземам такава ще е само модела Pooky.Останалите са много тежки. Моята приятелка е доволна, лека е ,сгъва се лесно, е , разбира се не може да се сравнява с много по-маневрените Чико, Неонато и т.н. но пък последния модел е около 370 лв плюс кошче за кола. Проблемите, които тя ми посочи са, че от много сгъване (но те много,ама наистина много пътуват с мъжа й и бебо) се е счупила на едно място, тресе по неравен път и май това беше.
Аз, иначе, се опитвам да убедя милото за една Пег Перего за 750лв... Blush А абсолютния ми фаворит е Неонато нооооо някак си 900 лева мноооожко ми идат вече... Crazy

Общи условия

Активация на акаунт