НОЕМВРИйски мами сладурани-страшни бърборани

  • 10 664
  • 288
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 126
имам информация че таткото може да присъства но срещу съответна сума разбирасе

# 271
  • Мнения: 2 126
Милички страшно ви благодаря за успокоението,определено съм супер спокойна вече Hug
Мечтание,може татито да присъства - някъде 100-150лв струва това удоволствие.Когато аз раждах,след мен една мама роди секцио и мъжа и присъства на операцията.Мисля обаче, че  за подобни "извращения",като присъствието на секцио - "айде нЕма нужда".


Спирам дотук за днес...Ужасно се натъжих от историята за юнското бебче родено с рядко кожно заболяване.АКо решите да четете темата се запасете с много кураж и сила,защото е потрсаващо Rolling Eyes Confused Cry Sad Линк няма да ви давам да не ме обвини някой в несъобразителност Tired
Извинете ,че ви занимавам,но...трябваше да споделя Confused

# 272
  • Мнения: 3 420
Ееее така като пишете по много ми харесва Party Честити щъркелчета на Ditta и новата мама! Личи си,че ме е нямало да позапълня и аз една страница Mr. Green Дес-спокойно за зъба бе момиче,има много други неща,които да ни трвожат през беменноста,но със сигурност ходенето при зъболекар  даже препоръчително,айде холан чак от малко арсен в зъба нищо няма да ти стане..я се замисли за майките наркоманки и алкохолички,все пак те раждат живи,ако не съвсем здрави деца....
Аз се престраших след работа в 4ч в най-голямата жега да изляза #Crazy,беше ужас,ама трябваше да избера цвят за латекса-та и това го свърших,после се размазах от чистене на бяла техника в кухнята и мисля.че съм изморена TiredЛошото е,че чувствам някакъв дискомфорт-ту съм уморена,ту съвсем не,боли ме неопределено точно къде кръста и корема ниско долу...WC пак не съм го посещавала доста време,щото все имам чувството,че като се понасиля малко и нещо ще ми изскочи от в-щето....
Айде наоплаквах се,как ще изтрая още няколко месеца не знам...абе мами наистина ли няма сайт за body butter? То ако имаше по нашите аптеки щях да си купя,а маслото на Икаров,за което някоя от вас писа,съвсем не е това,което търся...ще пусна темата в Красива мама.

# 273
  • София
  • Мнения: 3 679
Добро утро,

Снощи поне беше хладно и можеше да се спи. Обаче аз се борих с един зъб - ужас някакъв, сатавах посреднощ да му махам временното лекарство, че много ме болеше /той зъболекарят ме предупреди ако ме заболи да го махна веднага/, тъкмо заспах после като премина болката и дребната цъфна в спалнята - била се напишкала - айде да я преоблека и нея, та така - успях да дремна 3-4 часа снощи. Но поне кръста днес ми е по-добре  Simple SmileПак ме боли, но по-слабо, ще внимавам да не го натоваря нещо и дано издържи до неделя, че утре имам РД и ще ходим на ресторант, а в неделя съм поканила гости в нас пак по същия повод...
За количките Чиполино - едната ми кумица си взе такава, която е в комбинация с кошница и хич не беше доволна от нея. Незнам какъв модел е точно, но още на 2-рия месец искаше да я продава и да си купи нова. Мойта лятната е Чиполино и ми е удобна и лека, но мъжът ми не може да вози бебе с нея, много се спъва в гумите отзад - нещо не били разположени както трябва  Simple Smile
Днес времето ще е хубаво - няма да е жега и мисля да се поразходя малко  Simple Smile

# 274
  • Мнения: 324
Добро утро!
sladurka, на мен ми стана ясно какво точно търсиш /напр. нещо подобно - http://www.thebodyshop.com/bodyshop/browse/sub_category.jsp?categoryId=cat20065/, но честно казано защото не съм срещала точно какаово, нито пък знам за поръчки онлайн, ти споменах за друг вариант.
Разни други съм виждала. Сега се сещам пак за кокосово и отново го видях в аптека обаче   /колкото и да не ти иска там да търсиш  Laughing/.
В "Санита", на някаква английска фирма беше.
Както и да е, ако намериш, къде да поръчаш, моля сподели, може да се възползвам и аз.
Лек ден / и дано да е по-прохладен/ пожелавам на всички!
Аз известно време няма да се мяркам, отиваме малко на гости на една вила. Ох, дано да е по-хладно там.

# 275
  • Мнения: 421
Добро Утро и от мен! Simple Smile

Ам и мене ме боли зъб и трябва да ида днес или утре.При всички положения съм сигурна,че арсена няма да навреди.Та той често не успява да проникне цялностно до самия нерв,камо ли някъде до бебчо.Спокойно. Въпреки всичко,не знам защо зъболекар не ти прави пулпит с упойка...мойта само така ми ги прави - много гъзарски упойчици има,леко те боцва и ти изтръпва всичко само около зъба...питай.

Ох аз тая нощ се наспах много готино  Grinning  В Плевен е бая хладничко и приятно - вчера цял ден и нощес.Дано и днес да е така! Пожелавам го и аз на всички!

За тоалетната - аз съм сравнително редовна Simple Smile Активията много ми помага май
 Whistling

# 276
  • Мнения: 3 420
Добро утро! Мерси арабела за труда,обаче на мен линка не ми го отваря,а и не,че не искам да търся по аптеки-просто няма такива неща в моя мил,роден град Joy как спахте мами? Аз уж малко повече поспах тая вечер,ама пак се чувствам гроги..защо ли?

# 277
  • Мнения: 3 420
А няма да се разберем с тия ва`ште зъби Naughty Я да не чувам такива вече! Са да не взема и аз да "прихвана" Laughing,моите не ме болят,ама са станали крехки-едно ъгълче ми се отчупи миналия ден от зъба Twisted Evil

# 278
  • Мнения: 98
Как сте днес? аз съм в страхотно насторение-дори и канатара сутринта не ми го развали  Laughing
сложих снимка на пъровото подаръче, което бебока получи Simple Smile.е задочно още не е пристиганало нооооо

лек ден на всички

# 279
  • Мнения: 3 420
Аз като най-голямата бърборана,на която и е скучно да си кажа,че снощи сънувах как присъствам на секцио и си чакам реда...... Shocked

# 280
  • София
  • Мнения: 3 679
Как сте днес? аз съм в страхотно насторение-дори и канатара сутринта не ми го развали  Laughing
сложих снимка на пъровото подаръче, което бебока получи Simple Smile.е задочно още не е пристиганало нооооо

лек ден на всички
Много сладко боди  Simple Smile
Да споделя моя опит с бодитата - като беше съвсем малка Таня не можех и да си помисля да и сложа такива бодита, които не се разкопчават от горе до долу. Вратлето е още нестабилно и много трудно се пъхаше нещо през главичката. Затова предпочитах дрехите и да се отварят изцяло - постилах ги на подложката за преповиване, слагах нея отгоре, само пъхах ръкавчетата и после закопчавах. И от гащеризончетата само такива ползвах. Като пораснат и могат да сядат вече е по-удобно да им се пъха нещо през главичката, но преди това...трудна работа. Нека и другите мами с опит да споделят за разни трикове и въобще за всичко, което ще ни е полезно, че няма нужда да се дават пари за неща, които излизат нефункционални - още ме е яд за едно страхотно гащеризонче, коте се пъхаше отгоре и го облякох на Таня един единствен път и си беше живо мъчение.

# 281
  • Мнения: 3 420
Май наистина сме се поразбъбрили в тая тема,щото я свършихме почти вече.

# 282
  • Мнения: 20
вие как ще си избирате къде да раждате?аз нямам представа как да си избера болница.никъде нямам познати пък и грам представа нямам кои са по-добрите болници.как да се справя с този проблем?
Аз лично съм на мнение че най-важното е да имаш доверие на лекаря при който ще раждаш,защото вече във всички болници има ВИП стаи и не е чак толкова ужасно.Поне аз така мисля

# 283
  • Мнения: 126
добро утро момичета Hugочертава се поредният горещ ден Sunglasses.Като ви чета май доста сте го закъсали със зъбите. Sad.Бягайте при чичо зъболекар

# 284
  • Мнения: 1 100
Ох, да чукна на дърво, засега нямам проблеми със зъбите. Може би защото не съм спирала да пия витамини за бременни повече от година newsm78 Доколкото си спомням дневната доза калций за бременни е 1200 мг, което е равно на 1,5 л прясно мляко, примерно. За мен е направо непостижимо, обаче Joy

Общи условия

Активация на акаунт