НОЕМВРИйски мами сладурани-страшни бърборани

  • 10 663
  • 288
  •   1
Отговори
# 255
  • Пловдив
  • Мнения: 6
нова среща Mr. Green marusj благодаря за честитката Hug стискам палци бързо да се оправиш и да не се появява пак това схващане!
за яденето и аз да си кажа-  Mr. GreenАма как го правите това ядене-ненапълняване!!! Rolling Eyes аз уж бях слабичка преди , а сега съм качила с 3-4 кг повече от необходимото(според онази таблица от линковете)! като дирижабълче съм Mr. Green  пък не ям повече от преди.
колкото до решаването в коя болница да раждам, и аз нямам нито познати, нито някакви наблюдения. но предпочитам да съм си при моята лекарка, която си ме следи, а не при някой дето ще ме види за първи път... а и общо взето не смея да се доверявам на държавна болница.. newsm78 знам ли..

# 256
  • Мнения: 62
Kanela зет ти е същия като моята свекърва.и ние като бяхме на море и оставихме ключ да полива цветята и да проветрява.като се прибрахме оле мале.целия ми хол беше в кални стъпки.имаше препълнен пепелник с фасове до печката за готвене.миришеше ужасно.хладилника беше ошушкан.празен.ей ако беше майка ми и баща ми и щеше да на пазарува и да ни сготви.понякога си мисля че напук ми прави мръсно за да ме скара с мъжът ми.  smile3511

# 257
  • Мнения: 62
ей мамчета къде мога да видя тази таблица за килограмите.притеснявам се ще ще заприличам на слонче.  newsm45

# 258
  • Мнения: 1 546
Благодаря за поздравите, мамчета!  bouquet

Краси, ПростоАз, днес ми казаха,че при влизане в Плевенското АГ подписваш декларация, че си съгласна по всяко време да ти се изсипят 20 студента и да се учат на теб. Shocked Най-често ги пускали да гледат раждания....Предполагам, че тогава няма изобщо да ни пука кой точно ни гледа,ама е малко кофти все пак...

marusj, и аз клоня за една Чиполино. Новите им модели са страхотни. Моята кума има такава, каза ми и не чак толкова добрите й страни, но мисля, че за цената си е супер.Аз съм се спряла на Pooki- тата.

# 259
  • София
  • Мнения: 2 849
Здравейте, момичета!

Днес се върнах от Витоша, където бях в рая. Не усетих нищо от горещините! Смятам от 5-ти пак да се качим на същата станция с кумовете и децата, защото е страхотно местенце! Мислех да ходим и до Гърция, ама явно няма да стане тая работа. Мисълта за толкова дълго пътуване взе да ме ужасява, а и като си помисля - нито ще се пека, нито ще се къпя (че съм заприличала на хипопотам, не съм за разсъбличане на плажа), та какъв е смисълът! Реших да заведем Ивето някъде, където има детски басейн за 3-5 дни, а на море- догодина, живот и здраве!

Сега ще се постарая да ви прочета, че много сте писали и ми трябва време! Hug

# 260
  • Мнения: 62
Ditta сподели моля те какви са лошите качества на количките на Чиполино.Аз като модел съм харесала една не и знам името в сиво и жълто на цвят.

мамчета аз си тръгвам от работа че съм умряла от глад.до утре.

# 261
  • Мнения: 2 126
Дес, зъбите са опасно нещо през бременността...радвай се, че ти се е разминало само с болките. Май не трябваше да си лягам  Laughing
Ми не трябваше да си лягаш я,остави ме да си пъшкам сам сама Joy
Оххх ами то не беше болка,не беше чудо.Ама добре че отидох да ми го отворят и сложиха арсен.Та по тоя повод сега да ви питам ако някой знае - комшийките ми се възмутиха как може да съм отишла да си правя зъб и то арсен да ми сложат?Ми аз до ноември ако изкарам още няколко такива нощи като предишната ще трябва да се гръмна направо.Позамислих се... Thinking Аз съм чувала,че упойките имат влияние и ти слагат специални ако си бременна,ама пък да ти направят един зъб с открит нерв страшно ли е newsm78 То работата вече е свършена,така че страшно или не се моля нищо да не му стане на бебо от моя арсен.
Ако някоя от вас има представа нека сподели Praynig

Ditta,страхотни подаръци - браво!А идеята за едно такова парти си я бива доста Grinning

Весела вечер на всички!

# 262
  • Мнения: 126
здравей те  Laughing,колко много сте изписали тези дни.

# 263
  • Мнения: 126
извинявам се но прочетох всичко на бързо и искам да ви попитам дали имаме вече табличка за бебчетата(колко момченца и колко момиченца) Hug

# 264
  • Мнения: 324
Дес, и на мен ми слагаха арсен и то още в 15 или 16 г.с. беше.
Рових се тогава из форума, с трима зъболекари говорих и мнението на всички беше, че няма опасност.
Иначе, нерва може и да се извади без да е умъртвен предварително, под упойка.
Кой е по-добрият вариант незнам, май всеки зъболекар си има различна практика.

# 265
  • София
  • Мнения: 614
Дес, аз в четвъртия и петия месец ходех през ден на зъболекар, че бях си набелязала три зъба за лекуване /нямаше да издържат до раждането/ и ми слагаха от най-силната упойка. За арсена специално бях питала лекаря ми, ако се наложи какво да правя, и той каза да не се притеснявам  -  щом има плацента, няма страшно!

Клер, добре дошла! Направо ти завиждам неблагородно, че се спаси от този огнен ад, в който бяхме тука!

Ох, говорете ми за свекърви! Много обичам такива истории, а аз самата нямам свекърва и се чувствам много ощетена  Laughing

# 266
  • Мнения: 421
Diitta спокойно ...наистина е така,защоо заради медицинския институт постоянно имат практика акушерките,но това е въведено за...сигурност,че ако все пак стане,няма да ги съдиш.Първо,наитина няма да ти пука (предполагам де... newsm78 )  но най вече - всички са свестни и приятни момичета и ...главно ги вкарват при циганките - спокойно шанса е минимален да ги вкарат при теб Simple Smile

# 267
  • Плевен
  • Мнения: 238
Благодаря за поздравите, мамчета!  bouquet

Краси, ПростоАз, днес ми казаха,че при влизане в Плевенското АГ подписваш декларация, че си съгласна по всяко време да ти се изсипят 20 студента и да се учат на теб. Shocked Най-често ги пускали да гледат раждания....Предполагам, че тогава няма изобщо да ни пука кой точно ни гледа,ама е малко кофти все пак...

marusj, и аз клоня за една Чиполино. Новите им модели са страхотни. Моята кума има такава, каза ми и не чак толкова добрите й страни, но мисля, че за цената си е супер.Аз съм се спряла на Pooki- тата.


Отсега знам че ще ми се паднат на мен,аз имам "късмет" в това отношение,като ми махаха едно кожно образование от лицето преди години си имах 20 студенти за компания и един преподавател постоянно им задаваше въпроси,абе забавно беше.Нямам нищо против да гледат,но да проверяват за разкритие и други такива не бих позволила.Пък и невярвам да ми пука.

# 268
  • Мнения: 343
Момичета дали може и таткото ако иска да присъства на раждането
както е например навън , сигурно се плаща някаква сума
някой знаели нещо за това

# 269
  • София
  • Мнения: 2 437
Дес, спокойно, няма страшно..с миналата бременност ми правиха почти всички зъби, на два вадиха нерви..абе ужас беше. Даже и рентгенови снимки правих, че нали като напълнят каналчетата трябва да се види преди да се пломбира. Изобщо, много екшън, упойки, арсен, но на бебока няма нищо. Важното е зъболекаря да знае, че си бременна и си преценява каква упойка, колко време да държи арсена и т.н. После, ако правиш снимка на зъба, жената ще ти облече една специална жилетка, дълга до земята.
Много по-важно е, че ще го поправят. Щото моята зъболекарка такива ми ги разказа за да ме убеди да седна на стола...че после профилактично си ходех  Laughing Кофти работа са развалените зъби, ама минава и се забравя. Само, ако много те е страх, като мен, пийни си едно ношпа за да не те свие корема.

Мечтание
, само на нормалното раждане. Плаща се и е там  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт