отвратена съм

  • 16 579
  • 369
  •   1
Отговори
# 315
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650

 
Secretgarden, да, определено бих била категорично против да се избиват улични кокошки, прасета, телета и всякакви подобни твари, ако ги имаше.

Ядеш ли месо ?

# 316
  • Варна
  • Мнения: 25 330

 
Secretgarden, да, определено бих била категорично против да се избиват улични кокошки, прасета, телета и всякакви подобни твари, ако ги имаше.

Ядеш ли месо ?

С...рат ли мечките в гората?
Айде поредния тъп въпрос.

Толкоз ли е трудно да се схване разликата между убиване с цел ядене и съответно физическо оцеляване, и изтребване, щото животното ти пречело??????? Ти цветя на балкона гледаш ли? А плодове и зеленчуци ядеш ли? Е как ги ядеш?
Аз бях дотук Sick Приказвайте си абсурдите, няма да ви се меся повече.

# 317
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Защо тъп въпрос.......  не ти пука, че убиват прасета, кокошки, кози и телета , хапваш си спокойна и щастлива месце вкъщи, а се обявяваш против убийството на кучетата и се правиш на голяма "анималистка"

Да не говорим, че тези животни на никого не пречат ...

# 318
  • Мнения: 2 292
Защо тъп въпрос.......  не ти пука, че убиват прасета, кокошки, кози и телета , хапваш си спокойна и щастлива месце вкъщи, а се обявяваш против убийството на кучетата и се правиш на голяма "анималистка"

Да не говорим, че тези животни на никого не пречат и живеят по коптори

всички на оръжие  #2gunfire

# 319
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
така е вивита...да не говорим, че прасетата са 10  пъти по- интелигентни от кучетата

# 320
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650

 
Secretgarden, да, определено бих била категорично против да се избиват улични кокошки, прасета, телета и всякакви подобни твари, ако ги имаше.

Ядеш ли месо ?

С...рат ли мечките в гората?
Айде поредния тъп въпрос.

Толкоз ли е трудно да се схване разликата между убиване с цел ядене и съответно физическо оцеляване, и изтребване, щото животното ти пречело??????? Ти цветя на балкона гледаш ли? А плодове и зеленчуци ядеш ли? Е как ги ядеш?
Аз бях дотук Sick Приказвайте си абсурдите, няма да ви се меся повече.



Значи ако проядем кучета, няма да имаш нищо против да бъдат избивани ...ясно

# 321
  • Мнения: 2 292

 
Secretgarden, да, определено бих била категорично против да се избиват улични кокошки, прасета, телета и всякакви подобни твари, ако ги имаше.

Ядеш ли месо ?

С...рат ли мечките в гората?
Айде поредния тъп въпрос.

Толкоз ли е трудно да се схване разликата между убиване с цел ядене и съответно физическо оцеляване, и изтребване, щото животното ти пречело??????? Ти цветя на балкона гледаш ли? А плодове и зеленчуци ядеш ли? Е как ги ядеш?
Аз бях дотук Sick Приказвайте си абсурдите, няма да ви се меся повече.



Значи ако проядем кучета, няма да имаш нищо против да бъдат избивани ...ясно

да и след като биват иzбивани хора, нямаме нищо напротив да ги ядем , дайте насам поредния гръмнат, че е време zа обяд  Joy

# 322
  • Мнения: 2 292
така е вивита...да не говорим, че прасетата са 10  пъти по- интелигентни от кучетата

тогава и на прасетата да дадем оръжие  #2gunfire #2gunfire #2gunfire  Joy

# 323
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Какво общо имат оръжията ...



ако пуснем кокошките по улицата, Месечинката ще спре да яде кокошки, за да не бъдат убивани ...

# 324
  • Мнения: 2 292
Какво общо имат оръжията ...



ако пуснем кокошките по улицата, Месечинката ще спре да яде кокошки, за да не бъдат убивани ...

да ги пуснем тzогава ... гладна смърт на месечинките, та да не хабим патрони да гио стреляме. Или НЕ почакайте, ако умре от глад ще е zле zа пържолки  newsm78 блях , обърках се вече  ooooh!

# 325
  • Мнения: 6 472
Все по- запленена оставам от глупостите, които се изписват в тези теми Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Някак си оставам с впечатление, че се намирам във втора група на детската градина Mr. Green Червената шапчица е добра, вълкът е лош, Джери е пич, а Том е скапаняк и задръстеня; Зайо байо е сладък и пухкав, Кума Лиса е лукава и лоша Tired Тия дето не харесват кучета са убийци, злобари и гадняри до трето коляно по права и серебрена линия, а тия дето обичат кучета са хуманни, мили, добри, дружелюбни и много красиви Laughing
Аз пък много харесвам агънца и понита. Прави сте - ще взема да си гледкам едни такива на балкончето Grinning Това със змийчетата също беше много хубава идея. Навремето даже имахме един смок.

Еййййййй хора стига сте глобализирали и обобщавали!!! Нещата никога не са еднозначни, винаги има две страни, а в повечето случаи и много повече. Престанете да се плюете, обиждате и най- вече престанете да говорите глупости.

Аз лично не подкрепям нито една от двете страни. Не смятам, че да се наранява животно е редно, но определено поставям живота и здравето на децата си над тях. Не съм злобна, просто съм майка и това ми е заложен инстинкт. Не мразя животни, напротив гледаме си разни гадинки. Не хасевам кучета, но куче не бих убила. Не бих убила, но бих защитила себе си и децата, ако се наложи. И двете ми деца са хапани от кучета, казвам го за стотен път сигурно. Не смятам, че по случая трябва да избием всички кучета, но се старая да им огранича контактите с тежи животни, без това да ми е фикс идеяGrinning Просто както и при хората не всички кучета са еднакви Grinning
Това е малкото ми на лафче с едно произволно кученце в едно селце Grinning







Както виждате не съм изкрейзала от злоба, въпреки че не харесвам кучетаSimple Smile Нито пък това че ни ги харесвам и ме е страх от тях е повод да ги ритам изамерям с камъниSimple Smile

Айде стига толкова сте спорили! Страшно е глупаво! Мислете малко преди да пускате истерични теми, неадекватни постове и още по крайни и глупави отговори!

Последна редакция: ср, 25 юли 2007, 14:27 от лулу!

# 326
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Страхотни снимки  Hug

И аз съм на твоето мнение ... за лудешките постинги също, макар половината от тях да са мои ...

# 327
  • Мнения: 14 654
На мен пък ми е интересно, ако имаше улични кокошки, дали защитниците на кучетата щяха да са против да се убиват ... или уличните прасета  ... за това ви говори и Янечек, според мен ...

За това, всички са разбрали, но не искат да отговорят, защото не им харесва въпросът. Защо животното, отглеждано специално за храна е нормално да бъде убито според вас- защото се храните с месото му, някои сигурно носите кожени якета без проблем. Защо считате за редно да смажете хлебарката- защото ще ви полази храната, освен това изглежда гадно, а паяците? Нали твърдите, че човек няма право да определя кой да живее и кой не- а всички  го правите в ежедневието си. Но сега сте ревнали за кучетата точно.
Отворете си хладилниците и гардеробите и тогава ми говорете колко обичате животните!

# 328
  • Мнения: 4 111
Ако искаш да знаеш преди два дни видях хлебарка в кухнята, беше се запътила към терасата. Отворих и вратата и не ми тежеше на съвестта убийство.
Така че не всички го правят в ежедневието си!  bowuu

# 329
  • Мнения: 854
Що така такива теми винаги отиват някъде си...

Проблема е един: бездомни животни. НИКОЙ не иска те да са там - на улицата. И почитателите на кучетата и тези, които не ги долюбват.

И ако можеше всичката енергия, която се събра тук, в тази тема да бъде включена в ИСТИНСКОТО решаване на проблема, а не в лични нападки и умуване дали да мачкаме хлебарките и дали кучетата стават за ядене - е, тогава наистина щяхме да бъдем полезни.
Да, ама не би...
Лошото е, че така се "решават" всички проблеми в обществото. За това сме до никъде. В решаванетона проблемите в блока, в работата, в цялото общество...Такива са и повечето семейста - в състояние на постоянна война.
Поради липса на толерантност и обединяване за решаване на някой си проблем.
Такива ми ти работи  Weary

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт