отвратена съм

  • 16 542
  • 369
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 4 371
точно, както аз избягвам кутило на кучета.

Котило?

# 361
  • Мнения: 6 167
котило, да. трябва да се избягва, ако майката-кучка е наблизо.

# 362
  • Мнения: 868
    Мен също ме е нападал 50 килограмов ротвайлер определено си е доста страшно, но мисля,  че темата тук е малко по различна.Защо да отглеждаме едни уплашени и озлобени дечица.Утре то ще срита кутрето, после децата в училище и така нататък.......Не е ли могла тази майка да обясни на детето си, че кучето е бебе, че е гладно.С две думи чудесен личен пример, отиди и сритай по слабия.

# 363
  • Мнения: 6 167
    Мен също ме е нападал 50 килограмов ротвайлер определено си е доста страшно, но мисля,  че темата тук е малко по различна.Защо да отглеждаме едни уплашени и озлобени дечица.Утре то ще срита кутрето, после децата в училище и така нататък.......Не е ли могла тази майка да обясни на детето си, че кучето е бебе, че е гладно.С две думи чудесен личен пример, отиди и сритай по слабия.

ами няма нужда да се отглеждат озлобени и уплашени дечица, напротив.
животните облагородяват.
но това не намалява отговорносите на един собственик на куче. или собственик на община, защото докато се обрънеш някой
пес съвсем реално може да ръфа детето ти, а после ще ти е леко трудно да обясняваш и възпитаваш в любов и състрадание към животните.

# 364
  • Мнения: 854
Случка, като споделената по-горе, само дето хората са възмутени, а не доволни, както тук се каза.

Само че, знаем, че руснаците са на светлинни години от нас като отношение на обществото изобщо към животните.

Превод на кратко:
Полицаи са извикани да усмирят буйстващ пияница.
Това става в градинка с деца и родители - около 20 човека. Изведнъж единия милиционер вади оръжието си и стреля от упор по лаещо куче. Независимо, че кучето е с нашийник и наблизо е неговия собственик.
Хората са възмутени. Кучето е познто на всички и добро (нищо че лае).
Възмутени са, че това става пред очите на децата им.
Хората готвят писмо до прокуратурата и питат: защо той си позволява да стреля, създавайки опасност за тях и децата им и защо след случката изчезват гилзите.

# 365
  • Мнения: 1 327
уф, според мен така както се държиш към животните, така се държиш и към хората.

# 366
  • Мнения: 1 488
ами няма нужда да се отглеждат озлобени и уплашени дечица, напротив.
животните облагородяват.
но това не намалява отговорносите на един собственик на куче. или собственик на община, защото докато се обрънеш някой
пес съвсем реално може да ръфа детето ти, а после ще ти е леко трудно да обясняваш и възпитаваш в любов и състрадание към животните.
Точно така, напълно съм съгласна! Аз имам животно и мисля че е хубаво детето да се научи да обича животните до такава степен че да не се хвърля на врата на всяко много ясно, но и тези бездомните са голяма напаст  ooooh!

# 367
аз лично съм на мнение,че трябва да има и хора,които да се грижат за бездомните кучета и да ги  прибират в приюти или най- малкото да ги кастрирват , ваксинирват и обезпаразитяват,но тъй като това струва доста средства,  у нас малко вероятно е в близките години да стане реалност.На Запад освен че нама да срещнеш такава реакция към съответното животно,никой няма да си позволи след като веднъж е поел отговорност да се грижи за него след това да го изостави.Затова си имат и зоо полиция.далеч сме от чадъра(за съжаление)
И на мен не ми е приятно десетина помияри,пълни с бълхи(та дори и крастави) да обикалят около бебто ми,могат да пренесат хиляди болести.

# 368
  • Мнения: 157
Аз мисля,че трябва да се държим възпитано и да сме толерантни към животните.не трябва да учим децата си на агресия защото от това страда цялото ни общество!Мислете с главите си и не се дръжте като горките животни първосигнално!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

# 369
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
На запад  Grinning  не биха ритнали кученцето, защото това да се появи малко бездомно кученце  вероятно е  странно и рядко срещано събитие ... но ако всеки ден ти се моят наоколо бездомни кучета  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт