Отговори
# 285
  • СОФИЯ
  • Мнения: 157
Здравейте и от мен!Първо поздрави за новата госпожа!Пожелавам и много любов и късмет!
Мама Яни СТИСКАМ ПАЛЦИ!Всичко ще бъде наред-мисли си само хубави неща!
Да ви се похваля,че Резултата от БХС е добре:Очакван възрастов риск-1 към 1174
Вашият изчислен риск-1 към 2780.На 09.08 съм на ФМ при Димитрова и се надявам и там всичко да бъде наред!
Сега и аз да се оплача малко-нали съм лигла....Въобще не го осещам това бебе,а доколкото чета не съм единствената.
Р.S имам проблем с интернета и затова пиша много рядко,но ви чета постоянно.

# 286
  • Мнения: 1 144
добро утро майчета,
ей днес май-май ще е по-хладно Thinking, а дано!
Станала съм рано, защото ще дойдат за размерите за дограмата от 07:00ч. до към 08:30ч. - кога точно не зная, но трябва да съм с измити очи, все пак Wink
Стела-Мария, на какъв климатик сте се спрели...ние сме в лудо търсене на климатик и не можем да си изберем, имаме една "Тошиба"- втора употреба я взехме и сме доволни, но сега искаме малко по-мощен и нов...гледаме, гледаме с моя мъж - те бол и всякакви мнения, разбира се...Ако сте правили някакво проучване, сподели, моля те Peace
чао от мен за сега и хубав ден желая на всички!

Иве, привет, първо ти отговарям, после ще прочета останалите постове. Избрах Ел Джи, защото имат много стилни модели, с дървена облицовка, които ще ми се вържат на мебелите. Имат и огледален климатик, дори такъв, в който можеш да сложиш картина!!! и всякакви чудесии, просто са наблегнали много на стайлинга (не я обичам тази дума, много е префърцунена, но не знам как да я заместя). Иначе и те са с всички екстри на Панасоник, с пет вида филтри, самопочистващи и т.н. Ако си взимаш само за охлаждане, излизат по-евтино, ако искаш и за отопляне, цената скача минимум с 50-75 процента, в зависимост от модела. Иначе има много хубави марки климатици. Ако си ги вземеш не от Техномаркет или Технополис, а от инженерингова фирма, ще ти направят и монтаж, а цената е същата (аз ги сравних нарочно). Сега ще прочета как са и другите мамчета, че от вчера сутринта не съм влизала във форума.

В никакъв случай не взимай от тези "привидно мобилните".

# 287
Галчо 1,моят лекар миказа,чезапочваме да усещаме бебетата в 18 г.с.и така и стана.през тази седмица към средата , ивече бях сигурна че е бебо.а ти си още в 17 г.с.Доколкото виждам.Още малко търпение. Wink

# 288
  • Мнения: 2 641
мами препоръчайте ми свестен зъболекар моля ви. трябва да ида на профилактичен преглед и  се чудя къде...

цветито опитвам се да се пазя уж ама то с дете няма как... трябва да оцелея още 4 месеца и половина  Joy днес доки вика избери си дата за  секциото ама да не е на датата на баща му - ми то тогава ще е или предната или следващата, че другите дни не са удачни за операции

бабаТонка къде са тез жени бре  newsm78 я ги дай насам че аз познавам сумати свестни мъже в сферата на ИТ дето немогат си намерят свестни жени а вече трябва да се женят. да направим едно бюро а за запознанства  Mr. Green

# 289
  • Мнения: 534
здравейте момичета,
ей сега се прибираме от голямо пътуване днес - първо до Плевен, после до Враца. Свършихме доста хубава работа - снабдих се с климатик "Хитачи", бойлер за под мивка, аспиратор и разни други неща за ремонта...абе луда работа сме с моя мъж, имаме ли пари под ръка никакъв проблем няма с харченето Wink.
Поздрави на мамите с нови и хубави резултати, а на мама Яни стискам здравно палци - всичко ще е ок, ще видиш! Praynig
Мили момичета, една молба - една от вас да прави нова тема, че нямам време никакво, ако знаете в къщи какво е, но компютъра стои включен Grinning...
Хайде лека и спокойна от мен, благодаря на заместничката и вярвам, че ще направи темичка-чудо! Hug

# 290
  • Мнения: 1 144
Мила мама Яни, стискам ти палци всичко да е наред!!! Непременно пиши какво става.

Галчо, честити резултати, спокойно, ще го усетиш.

Честито и на всички мами, минали морфологиите. Аз съм другата седмица.

Венчо, привет. За чистене - взимат ми 30 лв веднъж седмично за цял ден, жената почиства от-до всичко, плюс прозорците в едната стая, на другата събота в следващата и тн. Не глади и не пере, само чисти.

За гледане на дете, заплатите варират според уговорката. Препоръчвам ти още като търсиш жена, да включиш в задълженията й гладене и някаква домакинска работа. Така няма да има недоразумения после. Най-скъпо е, ако наемаш гледачка почасово или на ден. Аз плащам на моята жена 500 лв месечна заплата, като й давам и платен годишен отпуск, но пък я викам и в събота, ако имам някакъв ангажимент. Мисля, като се роди бебчето да й я вдигна до 6-700, тя заслужава. А и наскоро една приятелка си търсеше гледачка за 2 годишно детенце и каза, че вече искали по 750 лв.

Мей и Xixi], за главоболието четох някъде, че е характерно ако си бременна с момче. Някакъв временен хормонален дисбаланс. Може и това да е причината. По възможност не взимайте хапчета, а например душ, чаша мляко, фреш, разходка, нещо такова. Ако главоболието е нетърпимо, попитайте лекар, може причината да е нещо съвсем различно - зъб, или кой знае какво.

Момичета, трябва малко да внимаваме с личната информация. Този Занзибар може да не е нито майка, нито жена дори... Странно обаче, че е писал само в нашата тема (поне с този ник). Дали не е някоя злобна приятелка на някоя от вас, или някой ревнив мъж? Или дори някоя опасна свекърва???  Laughing Laughing Laughing

Анайс, като казах свекърва и се присетих, много се радвам, че твоето свеки е проявило такава инициатива. Дори за едното дете да ти помага, пак е нещо. Дай й шанс, може да е решила да компенсира грешките си. Детето на нея ли е кръстено?

Ей, честито на младоженката!!! Много щастие, любов и пълна къща с дечица!!!

А и последно, за дрешките за бременни - на мен само роклите отпреди ми стават, и то не всички, само две Sad , панталоните само разкопчани и затова си накупих няколко парцалки, но не за бременни (освен едни панталони и една рокличка от Бенетон - бели, ленени, много прохладни и дори изгодни, защото имаха намаление), а просто с ниска талия и малко по-голям номер. Ще си ги нося и другото лято, защото най-вероятно още ще съм дебеланка.  Sad Аз отслабвам чак като спря да кърмя, а двамата ми сина ги кърмих до годинка, с което много се гордея.  Sunglasses Между другото, днес в Кенвело в Сити сентър гледах едни полички и панталонки подходящи и за бременни, с ластична талия, спортнички такива, в няколко разцветки и за по 20-30 лв.

Кажете обаче, вие спряхте ли да носите токчета (който обича де). За мое огромно съжаление, вече е време да се откажа от тях. Вчера си бях обула едни страхотни мои любими обувки и така ме измъчиха, а каишката ми се впи в подпухналите крачета... Явно ще слизам от токчетата. Ужасно ще ми липсват, токчета, платформички и всичките ми любими обущенца...



Ау, изписах цяла книга. Прощавайте, сигурно съм ви отегчила.   bouquet  bouquet  bouquet

# 291
  • Мнения: 114
Мили момичета, една молба - една от вас да прави нова тема, че нямам време никакво, ако знаете в къщи какво е, но компютъра стои включен ...
Хайде лека и спокойна от мен, благодаря на заместничката и вярвам, че ще направи темичка-чудо!
Ок,може ли аз да се заема с тази задачка?

# 292
  • Мнения: 114
Ивалинаи-може ли аз да се заема с тази задачка? Simple Smile

# 293
Мила мама Яни, стискам ти палци всичко да е наред!!! Непременно пиши какво става.

Галчо, честити резултати, спокойно, ще го усетиш.

Честито и на всички мами, минали морфологиите. Аз съм другата седмица.

Венчо, привет. За чистене - взимат ми 30 лв веднъж седмично за цял ден, жената почиства от-до всичко, плюс прозорците в едната стая, на другата събота в следващата и тн. Не глади и не пере, само чисти.

За гледане на дете, заплатите варират според уговорката. Препоръчвам ти още като търсиш жена, да включиш в задълженията й гладене и някаква домакинска работа. Така няма да има недоразумения после. Най-скъпо е, ако наемаш гледачка почасово или на ден. Аз плащам на моята жена 500 лв месечна заплата, като й давам и платен годишен отпуск, но пък я викам и в събота, ако имам някакъв ангажимент. Мисля, като се роди бебчето да й я вдигна до 6-700, тя заслужава. А и наскоро една приятелка си търсеше гледачка за 2 годишно детенце и каза, че вече искали по 750 лв.

Мей и Xixi], за главоболието четох някъде, че е характерно ако си бременна с момче. Някакъв временен хормонален дисбаланс. Може и това да е причината. По възможност не взимайте хапчета, а например душ, чаша мляко, фреш, разходка, нещо такова. Ако главоболието е нетърпимо, попитайте лекар, може причината да е нещо съвсем различно - зъб, или кой знае какво.

Момичета, трябва малко да внимаваме с личната информация. Този Занзибар може да не е нито майка, нито жена дори... Странно обаче, че е писал само в нашата тема (поне с този ник). Дали не е някоя злобна приятелка на някоя от вас, или някой ревнив мъж? Или дори някоя опасна свекърва???  Laughing Laughing Laughing

Анайс, като казах свекърва и се присетих, много се радвам, че твоето свеки е проявило такава инициатива. Дори за едното дете да ти помага, пак е нещо. Дай й шанс, може да е решила да компенсира грешките си. Детето на нея ли е кръстено?

Ей, честито на младоженката!!! Много щастие, любов и пълна къща с дечица!!!

А и последно, за дрешките за бременни - на мен само роклите отпреди ми стават, и то не всички, само две Sad , панталоните само разкопчани и затова си накупих няколко парцалки, но не за бременни (освен едни панталони и една рокличка от Бенетон - бели, ленени, много прохладни и дори изгодни, защото имаха намаление), а просто с ниска талия и малко по-голям номер. Ще си ги нося и другото лято, защото най-вероятно още ще съм дебеланка.  Sad Аз отслабвам чак като спря да кърмя, а двамата ми сина ги кърмих до годинка, с което много се гордея.  Sunglasses Между другото, днес в Кенвело в Сити сентър гледах едни полички и панталонки подходящи и за бременни, с ластична талия, спортнички такива, в няколко разцветки и за по 20-30 лв.

Кажете обаче, вие спряхте ли да носите токчета (който обича де). За мое огромно съжаление, вече е време да се откажа от тях. Вчера си бях обула едни страхотни мои любими обувки и така ме измъчиха, а каишката ми се впи в подпухналите крачета... Явно ще слизам от токчетата. Ужасно ще ми липсват, токчета, платформички и всичките ми любими обущенца...



Ау, изписах цяла книга. Прощавайте, сигурно съм ви отегчила.   bouquet  bouquet  bouquet


и кой по-точно би се заинтересовал от тази информация с цифри и марки..??

п.п. и да - мен лично ме отегчи..

# 294
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
И аз исках да се пробвам да направя новата темичка, но то много сложно ми се видя и ще трябва да ме чакате три дена Laughing

xixi, направи я ти, пък аз си запазвам правото да направя някоя друга темичка ако може Rolling Eyes

Ще пиша повечко в новата тема, че в тази не остана място, а искам толкова неща да кажа...

# 295
  • Мнения: 2 641
валка страшно маце си станала  Peace

# 296
  • Мнения: 114
Момичета направих новата тема.Но искам да ви предупредя,че не съм професионалистка като Ивалинаи и малко се поиизложих Sad.Надявам се да ме разберете-все пак съм новак и то в тези неща. #Crazy

# 297
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Anaise, мерси Hug Казах ви аз, че ще се подстрижа късо и го направих Grinning
xixi, карай, каквато такава, няма да придиряме Mr. Green
Ама пусна ли я, че нещо не я виждам newsm78

Общи условия

Активация на акаунт