НашиТЕ пРЕКраСНИ КухНИ, проЕкти за ТЯх и пРЕПоръКИ - треТА часТ

  • 77 577
  • 589
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 5 178
Коте и аз си избрах светъл бук, айде чакаме да я видим утре в нета - не на проект, а монтирана- дано всичко да е според очакванията ти.
Днес пак не успях да се класирам, дано утре вече всичко приключи

# 541
  • Варна
  • Мнения: 25 270
Накрая казах на дърводелеца какво искам и тои ми спретна това произведени достоинно за воинишки стол.След две седмици и свикнах и сега съм доволна,че избрах функционалното
http://images19.snimka.bg/003881787.jpg

Че тя е супер бе Laughing Много ми хареса.

# 542
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
Мен пък друго ми е интересно, защо в тези големи хипермаркети във Варна, няма модели на Бош , Сименс- нито печки, нито котлони, пералните са 2 модела- най-простите?Цените са сходни с останалите, е има и по-скъпи модели,но те вече са по-висок клас.
Аз лично не бих си купила фагор, наште имаха хладилник тази марка- просто ужас, още на втората година започнаха проблемите и се оказа че ремонта е по-скъп отколкото да си купиш нов.

# 543
  • Мнения: 23
Ами аз първоначално се бях спряла на AEG тъй като в характеристиките и пишеше че е с пиролитично покритие, като аз си мислех че са тези панели които са поставени допълнително във фурната за да не се чисти. Оказа се обаче че тази фурна няма такива панели , а и те се наричат каталитични а въпросната пиролиза представлявала загряване на фурната на много висок градус при което всичко по стените и изгаря. Понеже аз си държа на каталитичните панели AEG-то отпадна а от там и някой др модели. Продавачът който мога да кажа че беше в час ми препоръча тази защото тя има един каталитичен панел на гърба на фурната където е вентилатора и отделно има почистване на пара. А и има тази опция за готвене на две ястия.
Не знам какво ще кажат и другите.

В голяма грешка си. Пиролизата е сто пъти по-добра от каталитичниуя и то 1 само панел. А водното почистване - с пара е пълна заблуда. ooooh!


Може би си права. Пък и ти говориш от собствен опит. Аз отново се озовавам в началото - гледане, четене в нета и събиране на мнения.
А Джема ти колко често почистваш фурната си?




ov4eva, много ми харесва кухнята ти. Peace

# 544
  • Мнения: 23
Ами аз първоначално се бях спряла на AEG тъй като в характеристиките и пишеше че е с пиролитично покритие, като аз си мислех че са тези панели които са поставени допълнително във фурната за да не се чисти. Оказа се обаче че тази фурна няма такива панели , а и те се наричат каталитични а въпросната пиролиза представлявала загряване на фурната на много висок градус при което всичко по стените и изгаря. Понеже аз си държа на каталитичните панели AEG-то отпадна а от там и някой др модели. Продавачът който мога да кажа че беше в час ми препоръча тази защото тя има един каталитичен панел на гърба на фурната където е вентилатора и отделно има почистване на пара. А и има тази опция за готвене на две ястия.
Не знам какво ще кажат и другите.

В голяма грешка си. Пиролизата е сто пъти по-добра от каталитичниуя и то 1 само панел. А водното почистване - с пара е пълна заблуда. ooooh!


Може би си права. Пък и ти говориш от собствен опит. Аз отново се озовавам в началото - гледане, четене в нета и събиране на мнения.
А Джема ти колко често почистваш фурната си?




# 545
  • Countryside
  • Мнения: 11 632
Накрая казах на дърводелеца какво искам и тои ми спретна това произведени достоинно за воинишки стол.След две седмици и свикнах и сега съм доволна,че избрах функционалното
http://images19.snimka.bg/003881787.jpg

Че тя е супер бе Laughing Много ми хареса.
Олчева, кухнята ти е бонбон, много ми харесва  Peace Нищо войнишко няма, столовте са ти супер  Flutter Аз обмислям да си сложа избелен бук/дъб или там каквото е избелено, че ми е тъмен бокса , обаче с тъмен плот и светъл гръб за контраст Thinking Ох, направих си проект с Nolte Kuchen, но не успях да го запзазя, нито да ги принтна  ooooh! Довечера ще се пробвам с kitchendraw  Thinking

# 546
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Накрая казах на дърводелеца какво искам и тои ми спретна това произведени достоинно за воинишки стол.След две седмици и свикнах и сега съм доволна,че избрах функционалното
http://images19.snimka.bg/003881787.jpg

Че тя е супер бе Laughing Много ми хареса.

Дали пък аз съм за войнишки стол newsm78 защото ми се струва, че кухничката е страхотна

# 547
  • Мнения: 5 178
Накрая казах на дърводелеца какво искам и тои ми спретна това произведени достоинно за воинишки стол.След две седмици и свикнах и сега съм доволна,че избрах функционалното
http://images19.snimka.bg/003881787.jpg

Кухнята е страхотна, само ако може да кажеш колко са ти широки чекмеджетата и колко са дълги дръжките
Аз мисля на 80 см широки чекмеджета да сложа 22 см дръжки.. а дали да не взема и по-големи

# 548
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Накрая казах на дърводелеца какво искам и тои ми спретна това произведени достоинно за воинишки стол.След две седмици и свикнах и сега съм доволна,че избрах функционалното
http://images19.snimka.bg/003881787.jpg

Че тя е супер бе Laughing Много ми хареса.

Дали пък аз съм за войнишки стол newsm78 защото ми се струва, че кухничката е страхотна

Може и аз нищо да не разбирам, но кухнята е супер функционална, спретната и изчистена, а цветовете са нежни и приятни. Само тези тръби на отдушника отгоре мен лично биха ме дразнили, че се виждат. Ама аз съм перфекционистка ако контакта ми е с 0,2см. изкривен и откачам. За нещастие в къщи всичко е слагано на криво, и дори и да избия целия апартамент шанса да коригирам тези неща е минимален. Даже тръбите са на криво слагани.  Close

# 549
  • София
  • Мнения: 2 437
Овчева, много сладка кухничка! Лъха на уют и чистота.
И да те попитам, мазилката (до плота и на тавана) венецианска ли е или е нещо друго?
Също и за барплота от естествен гранит ли е? И колко ти излезна, ако е така? Плота на кухнята също ми зеленее...пак ли е същият?

# 550
  • Мнения: 2 085
ov4eva, много ти е хубава кухнята  Peace

# 551
  • Мнения: 472
Днес трябва да избера цвета за кухнята.
Проблема е че не мога да си представя как ще изглежда като се завърши. Дърводелеца ми показва каталог с мострите на ламинатите,но ми е трудно да преценя. Знам само че искам някакъв не много тъмен цвят,нещо светло,свежо.
Бихте ли ми помогнали в избора като ми покажете снимки накухни които много харесвате?

# 552
  • Мнения: 1 492
Бихте ли ми помогнали в избора като ми покажете снимки накухни които много харесвате?
Разгледа ли линковете от първа страница на тази тема? Там има доста интересни кухни и като модел и като цветове. Има и жълти, оранжеви, зелени, сини, червени..... Grinning
Аз лично съм си харесала тази
Nassy, надявам се нямаш нищо против.

# 553
  • Мнения: 1 311
Как в мястото където минават тръбите, това не го схванах..?
В някои апартаменти има отделна врата, чрез която има достъп до щранговете и водомерите. За съжаление не са добре изолирани и реално от там имаш достъп до съседите (понякога дори визуален). При нас се е случвало там да попадат ръчни инструменти на съседа.  Sick Представи си за какво става въпрос! Така че с миризмите е фатално! От тази врата мирише понякога на готвено дори и без съсед да си е включил там абсорбатора  Sad Ужасна работа! Освен добре уплътнена врата не се сещам за друго решение...

Не е с отделна врата, има само малка PVC - вратичка. Иначе е точно между кухнята и банята и на някой явно му е било по-лесно да си пробие отвор натам отколкото да прави тръби до комина на кухнята.

# 554
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
Кухнята на Овчева е страхотна!

Общи условия

Активация на акаунт