НашиТЕ пРЕКраСНИ КухНИ, проЕкти за ТЯх и пРЕПоръКИ - треТА часТ

  • 77 605
  • 589
  •   1
Отговори
# 525
  • Пловдив
  • Мнения: 4 144
Ето един сайт http://www.nolte-kuechen.de/index.php?id=259&L=2 за проектиране на кухни онлайн,възможностите са малко,но затова пък много лесно разбираеми. Можеш накрая да си видиш проекта 3d от различни ъгли,засега само съм си нахвърлила основата -





ilenkata, колко ви  е голяма кухнята - нашата май ще изглежда по подобен начин - боксът е 210 на 200 см
Аз направих проекта с една друга програма,  но не знам как  да изкарам снимки на проекта от програмата  Blush

# 526
  • София
  • Мнения: 1 951
И аз избирам в момента фурна,но се спрях на друга ,като модел,марка ,след малко ще пусна линк.Миналата седмица ходихме уж да я взимаме,а в магазина я нямаха  в наличност.Ще я вземем,само тя остана.

# 527
  • Мнения: 23
Свалих програма с която можеш да си проектираш не само кухнята а и целият апартамент . Много е хубава, голяма и предлага много опции. Сега я разучавам. Дано скоро вляза в час.  smile3538

# 528
  • Варна
  • Мнения: 1 231
Здравейте. Виждам че повечето които вече сте направили своите кухни сте си взели фурни с марките AEG, NARDI, GORENJE, ELECTROLUX.
Аз бях в Техномаркет и след дълга консултация с продавач-консултантът се спрях на тази http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09027458
Много ми хареса настина но ми е малко странно фурна SAMSUNG. Тази марка по принцип я свързвам с телефони и телевизори.
Какво бихте казали?


Нямам наблюдения за фурни на Самсунг,но като гледам техническите й характеристики много ми хареса. newsm10
А продавача какво каза,че те убеди?

# 529
  • Мнения: 23
Ами аз първоначално се бях спряла на AEG тъй като в характеристиките и пишеше че е с пиролитично покритие, като аз си мислех че са тези панели които са поставени допълнително във фурната за да не се чисти. Оказа се обаче че тази фурна няма такива панели , а и те се наричат каталитични а въпросната пиролиза представлявала загряване на фурната на много висок градус при което всичко по стените и изгаря. Понеже аз си държа на каталитичните панели AEG-то отпадна а от там и някой др модели. Продавачът който мога да кажа че беше в час ми препоръча тази защото тя има един каталитичен панел на гърба на фурната където е вентилатора и отделно има почистване на пара. А и има тази опция за готвене на две ястия.
Не знам какво ще кажат и другите.

# 530
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
Свалих програма с която можеш да си проектираш не само кухнята а и целият апартамент . Много е хубава, голяма и предлага много опции. Сега я разучавам. Дано скоро вляза в час.  smile3538

Как се казва и от къде я свали?

# 531
# 532
  • Мнения: 359
Риа, ще покажеш ли кухнята си ? Предстои ми обзавеждане, а жилището е много малко. Кухнята ми на практика е боксче свързано с хола и е затворено пространство- по- скоро ниша някаква. та ми трябва идея хем да е функционално, хем да изглежда свежо. Благдаря предварително.]

Да изглежда свежо,моята кухня няма,чак такива претенции,но функционално може да се каже.И на мен дневна и кухня са заедно,та по тази причина търсих някоя красива кухня,но за съжелени повечето красоти които видях бяха:чекмедженце тук,нишичка там и изобщо място за 5 чини и 2 чаши.Накрая казах на дърводелеца какво искам и тои ми спретна това произведени достоинно за воинишки стол.След две седмици и свикнах и сега съм доволна,че избрах функционалното
http://images19.snimka.bg/003881787.jpg

# 533
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524

По-скоро ме интересуваше, как се казва програма?

# 534
  • Балчик
  • Мнения: 9 219
Ами аз първоначално се бях спряла на AEG тъй като в характеристиките и пишеше че е с пиролитично покритие, като аз си мислех че са тези панели които са поставени допълнително във фурната за да не се чисти. Оказа се обаче че тази фурна няма такива панели , а и те се наричат каталитични а въпросната пиролиза представлявала загряване на фурната на много висок градус при което всичко по стените и изгаря. Понеже аз си държа на каталитичните панели AEG-то отпадна а от там и някой др модели. Продавачът който мога да кажа че беше в час ми препоръча тази защото тя има един каталитичен панел на гърба на фурната където е вентилатора и отделно има почистване на пара. А и има тази опция за готвене на две ястия.
Не знам какво ще кажат и другите.

В голяма грешка си. Пиролизата е сто пъти по-добра от каталитичниуя и то 1 само панел. А водното почистване - с пара е пълна заблуда. ooooh!


ov4eva, много ми харесва кухнята ти. Peace

# 535
  • Варна
  • Мнения: 1 571
ov4eva, последното нещо което би ми хрумнало, докато гледам кухнята ти е "войнишки стол". Напротив, красива и функционална, цветовете са много приятни Peace

# 536
  • Мнения: 310
ov4eva,кухнята ти е страхотна. Моята е съвсем в "тесен" смисъл. И на този фон, трябва и на пералнята да намеля място, щото банята пък още в по- "тесен".

# 537
  • Мнения: 4 970
Ol4eva,много ми харесва кухнята ти Peace Какъв цвят се води Thinking.И аз обмислям нещо такова

# 538
# 539
  • Мнения: 208
Ами аз първоначално се бях спряла на AEG тъй като в характеристиките и пишеше че е с пиролитично покритие, като аз си мислех че са тези панели които са поставени допълнително във фурната за да не се чисти. Оказа се обаче че тази фурна няма такива панели , а и те се наричат каталитични а въпросната пиролиза представлявала загряване на фурната на много висок градус при което всичко по стените и изгаря. Понеже аз си държа на каталитичните панели AEG-то отпадна а от там и някой др модели. Продавачът който мога да кажа че беше в час ми препоръча тази защото тя има един каталитичен панел на гърба на фурната където е вентилатора и отделно има почистване на пара. А и има тази опция за готвене на две ястия.
Не знам какво ще кажат и другите.
В голяма грешка си. Пиролизата е сто пъти по-добра от каталитичниуя и то 1 само панел. А водното почистване - с пара е пълна заблуда. ooooh!
Присъединявам се към горното мнение! Напълно нормално е в Техномаркет да се опитат да ти продадат Самсунг - нали са вносители. Не се лъжи! За тези пари можеш да си вземеш фурна с пиролиза. Аз също се колебах дълго между АЕГ, Фагор и Аристон. Взех си Аристон, но все още не е монтирана, за да ти кажа отзиви.

Общи условия

Активация на акаунт