Детето ми отново истеризира през 5 минути

  • 4 713
  • 92
  •   1
Отговори
# 90
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
jullianna, опитайте една игра ... когато малкия се разкрещи, ти се усмихни , целуни го, прегърни го, вдигни го бързо и го завърти с радост ... с други думи- разбий стереотипа от реакции, с които посрещаш неговото поведение ... опитай насила, като на театър да бъдеш тиха .... стига си се държала толкова естествено и първосигнално... той виква, ти се усмихвай, той крещи, ти се радвай, той е недоволен, ти пък бъди доволна.... той те удря, ти го прегърни ... не забравяй, че големите му дават пример как да се справя с поривите си и ако вие сте невъздържани, такъв ще бъде и той ... накарай го ако е ядосан да напердаши някоя кукла, да хвърля играчки, да бута възглавници ...направете го заедно  ... но му забрани да прави така на хората ... детето има нужда от отдушник и на него му се насъбират кофти неща и ако има много енергия, която не е изразходвало се държи лошо ....

# 91
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Само да допълня, че моето дете се държи по същия начин, когато аз не искам да поема инициативата и да командвам нещата ... когато го оставям да е шеф

# 92
  • Мнения: 5 468
А доколкото знам,Джулияна си гледа Бобо сама.
Crazy Така ли стана вече?
Не говори наизуст, Били.

Не ми се иска да намесвам тук ваксини,оцветители и прочие съвременни отрови,но не мога да се въздържа да отбележа,че всичко започана именно след ваксината против паротит,морбили и рубеола.
А това пък, как реши да го намесиш тук? Каква стана дъщеря ти след ваксината? Какво започна от тогава? Tired

Общи условия

Активация на акаунт