ЧЕРЕН СПИСЪК на продукти за отслабване

  • 149 431
  • 144
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 685
Дано не се повтарям с темата-обаче след толкова информация изпитах необходимост да синтезираме малко "химията" и "билките"-таблетки, чайове,прахове и пр.Може би трябва да се направи и "бял" списък,защото нещата са доста субективни и има препарати,които при някого дават резултат-при друг-не,обаче по-голяма част май са само реклама и печалба-особено българските "билкови" .
Та в моя черен списък засега са
продукта МЕДО
табл СИЛ
капс КАЛОРЕКС
таблЛАКСИТ ФИБРАКС ЗАРСЕНА ЛИПОРЕДУКТна Тошковците и Сашка Николова-те само разхлабват
новият продукт ХЕРБА СЛИМ ФОРС
Ами засега толкова се сещам-тези съм ги изпробвала-като се сетя и за други изпитани през годините пак ще ги пиша.
Сигурно ще има хора и на обратно мнение,но тъкмо ще поспорим,за какво си заслужава човек да си дава парите и за какво-не.
 newsm11 newsm11 newsm11 newsm11 newsm11 newsm11 newsm11 newsm11 newsm11 newsm11

# 1
  • Мнения: 1 479
Браво на тео за темата! Аз ще допълня някое неща, които не стават за нищо:

- кларинол кла 1000
-липоредукт
-нопаслим
-златно чудо 14

за сега за друго не се сещам, но тези съм ги пробвала и са боклуци! Не ги купувайте!

# 2
  • Мнения: 2 492
Е как ще пропусна ... та аз съм пила 1001 неща , защото се боря с килограмите цял живот . Къде успешно , къде не . В момента е напълно успешно - свалила съм 10 кг без никакви хапченца за около месец и една седмица .

ето и моята печална класация

Златно чудо - класирам го на първо място , заради един печален факт - ако от другите препарати за отслабване не свалях , то от този не само не свалих , но и качих 3 кг след едноседмичен прием .
Ако си мислите , че съм яла спагети и ръфала баници по цял ден - тц седях на салатки и месце и реших да си помогна с чудото .  Crazy

Хербалайф - държи второто място , защото от него успях да сваля около 10 кг , но се разделих с около 350 лв . По цял ден разнасях шишенца , бурканченца и "ядях " шейк - тоест гладувах си по всички параграфи , но давах и пари , за да гладувам .
Защото каквото и да ми говорят консултантите на Хербалайф - 200 мл мляко с малко протеин вътре с които заместваш вечерята и закуската са си глад , а за обяд в книжката на Хербалайф пише - може да ядете от всичко , но е добре да предпочетете салати , месо и въобще здравословни храни до 600 калории .
Тоест аз давам 350 лв , карам на два шейка и една салата с месо и съм 10 кила по малко , а сега за един месец ядене сутрин , обед и вечер съм пак 10 кила по малко - но 350 лв са си все така мои .  Mr. Green



Има и още , но ще допиша по късно .

# 3
  • София
  • Мнения: 5 605
В моя списък са:
-Кларинол Кла 100
-Елфино
-Фитлайн - продуктите им били много хубави и давали сила, но шейковете за отслабване... Ами ще кажа същото както Непукистка за Хербалайф, само че ти излиза по-скъпичко - около 550-600 лв. на месец. И пак си на диета - закуската и обяда заместваш с шейк, а на вечеря салата.

Супер тема. Браво ТЕО! Peace

# 4
  • Мнения: 157
Моя личен черен списък:
На първо място Златното чудо - файда нулева, медец, разреден с водица.
L-карнитин - два дена строга диета, 1 кг. +. Не е за мен това чудо!

# 5
  • Мнения: 50
karnitina w 4erniqt spisyk Joy Joy Joy
ako si go wzemala pod 3-4 grama na den-razbira se 4e efekt nqma da ima.ne 4akajte 4udesa ot hranitelnite dobawki Peace

Последна редакция: пн, 30 юли 2007, 18:58 от maria31

# 6
  • Мнения: 2 492
Моя личен черен списък:
На първо място Златното чудо - файда нулева, медец, разреден с водица.
L-карнитин - два дена строга диета, 1 кг. +. Не е за мен това чудо!

L karnitina по никакъв начин няма нищо общо с 1 кг отгоре , бъди сигурна в това .
Има много причини да си на диета и изведнъж да ти покаже разлика кантара ... все пак само от течности може да варираме от 1 - 4 кг за един ден .
Приеман 30 мин преди спорт дава сила , топи мазнини и въобще върши страхотна работа .
Карнитина се е доказал отдавна , друг е въпроса как е приеман .  Thinking

# 7
  • Мнения: 50
Boge, kolko myka ima po tozi swqt, boge Peace

# 8
  • Мнения: 1 952
Boge, kolko myka ima po tozi swqt, boge Peace

Първо се ограмоти, второ се научи да пишеш на кирилица и трето- не се заяждай!


Сил за отслабване ли е?

# 9
  • Мнения: 2 492
Boge, kolko myka ima po tozi swqt, boge Peace

Нещо не схвана , или ?

Упс ,  попаднах на няколко твои мнения , сега разбирам защо не схвана нищо ...  Mr. Green

Последна редакция: вт, 31 юли 2007, 08:59 от nepukistka

# 10
  • Мнения: 1 975
Браво newsm74 на авторката за темата, крайно време беше да се систематизира тази информация. Като чета за какви пари става въпрос, направо свят ми се завива. Че то за 500-600лв на месец можеш да си позволиш да се храниш пре-здравословно и пак да отслабнеш, но без хапове, а да и за бая карти за фитнес има парички   Peace

# 11
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Моля, да не се пропускат :
 Зелевата супа;
Както и онова пъпчасващо кафе Вита голд, Слим ефект и т.н.
За тошковците вече е казано.

# 12
  • Мнения: 2 147
Да запиша и аз моя опит ooooh! Hug
златно чудо- 0
био корект+-алергична реакция #Crazy
ксаникал - 2 опаковки, ефект 0 и само в 00 си седиш Crazy
чайчета - само си мислим, че е от тях newsm78, без Сание, защото от него умирам от болки в корема  #Cussing out
Стига толкова опити Hug  Дюкан или  НВД и вече -7 кг. Laughing

# 13
  • Мнения: 1 685
   :party:E, зелевата супа и биокоректа ги бях забравила ooooh!
То в дългия ми житейски опит и вечната борба с килограмите какво ли не мина  newsm78 newsm78 newsm78
направо ме е срам да се сетя и пиша за всички глупости Embarassed Embarassed Embarassedобаче като ме хване мързела/за фитнеса/ и се размечтая за бързи чудеса-така става smile3538 smile3538 smile3538
Момичетааа Naughtyне се заяждайте/макар че в спора се ражда истината/  ами дайте да попълваме списъка,защото "химичната" и "билкова" индустрия богатеят за сметка на нашата наивност/меко казано/ #Cussing out
 smile3525 smile3525 smile3525

# 14
  • Мнения: 1 952
Витаголд - пъпчасващо кафе???
Това сериозно твърдение ли?
Нима някой вярва, че се отслабва от кафе или пък излизат пъпки от него?; Joy Joy Joy

# 15
  • Мнения: 48
Тук сам !      bouquet      bouquet     bouquet      bouquet
maria31=poci

Последна редакция: вт, 31 юли 2007, 13:37 от poci72

# 16
  • Мнения: 1 685
Тук сам !      bouquet      bouquet     bouquet      bouquet
maria31=poci
Здрасти Peaceдобре дошла newsm51
Ама дай инфо по темата де! Laughing

# 17
  • Мнения: 1 952
Тук сам !      bouquet      bouquet     bouquet      bouquet
maria31=poci

Много страдахме по теб, да знаеш.

# 18
  • Мнения: 2 492
Тук сам !      bouquet      bouquet     bouquet      bouquet
maria31=poci

Тоест Поци се подвизава с женски ник ли ?
Стила на писане е същия , та не се изненадвам .

# 19
  • Мнения: 48
на сестра ми е
сега сьм poci72  bouquet

# 20
  • Мнения: 1 685
на сестра ми е
сега сьм poci72  bouquet
Малииии Поци много съ изложих-как тъ ни пузнах??? smile3537 smile3537  Joy Joy Joysmile3537ш,мъ ивинявъш и дай нещо по темата-или ти нямаш разочарования и грешни попадения
  surpriseuu
А иначе там как е   grinning039  sport027

# 21
  • Мнения: 48
жега Crazy
продуктите до тук newsm11

# 22
  • Мнения: 170
Аз май съм най-голямата опитна мишка:
Ананасови таблетки – свалени 2 кг с временен ефект
Програма Слинеа – 0 кг
Калорекс - 0 кг
Калори 1000 Емерджънси – 0 кг
Нопаслим - 0 кг
Ябълков оцет капсули – 0 кг
Сил – 0 кг
Кафе Вита Голд – 0 кг
Слим кафе – 0 кг
Менсьор 24 (френски таблетки) – 2 кг докато ги пиех
Менсьор 24 дренажна течност – върви заедно с горното
Чай Инхуа – 3 кг само в началото
Китайски чай Сание и другия по-силния – само яко дрискане
Чай Регулавит 2 и 3 - без ефект
Български чайове за отслабване – без ефект
Фемимодел – 0 кг
Боержил - глад и мъка. Не издържах и го спрях.
В момента чай Инхуа за подържане на редовен стомах и Липозан

# 23
  • Мнения: 3 647
 Peace нищо от  това не съм пила, нямам и  намерение
 но искам  да включа така популярните китайски  капсули въпреки , че имат  ефект  но са  страшно  вредни за организма  Peace

# 24
  • Мнения: 6 958
Аз както винаги искам анкета на изброените до тук продукти, за обобщение на резултата!!!  Peace

От таблетки и хапчета няма никакъв смисъл!!!  Peace (В това число НЕ слагам кафе Витаголд или чай Инхуа, както и Карнитин и т.н. защото за мен те не са строго вредящ химически продукт или както там го наричате...)  Peace

# 25
  • Мнения: 1 952
Миранди, съгласна съм за анкетата, но писанията в тази тема на мен не ми изглеждат особено смислени и сериозни.

# 26
  • Мнения: 6 958
Миранди, съгласна съм за анкетата, но писанията в тази тема на мен не ми изглеждат особено смислени и сериозни.

Ами незнам  newsm78

Аз съм пила и аз Златно чудо и още някакви, на които не им помня имената (това бе преди 5 години сигурно и повече) от тогава съм твърдо против тези хапчета, никакъв ефект!!! Не съм съгласна единствено с това, че слагат кафето Витаголд, чая Инхуа и добавките като Карнитин, Липозан и др. в графата ''продукти за отслабване''... Лично за мен те са си чайчета, кафенца на билкова основа с полезни добавки вътре..., но виж КСЕНИКАЛА и продуктите на Хербалайф и Китайските капсули и др. ей тва вече е сериозна заплаха за продукт със съмнителни съставки и по далеч от тях...!!!

А за анкетата споменах, защото лесно е авторката на темата всеки път да добавя нова опция, за продукта предложен от нас и така накрая на темата да се види и систематизира резултата, по лесно е от колкото да четеш повтарящи се постинги за дадените продукти и никакъв извод не може да си извади така човек..., но това е мое мнение само естествено с което не ангажирам абсолютно никой!!!  Peace

# 27
  • Мнения: 1 685
Съгласна съм за анкетата-но предполагам се досещате че продуктите никак не са малко и след като се пообогарят като асортимент ще я направим-освен това когато са  поднесени като "суха" графична статистика не отразяват точно личното отношение на всеки който си е препатил по някакъв начин от тях-здравословно или финансово/ а нали това е идеята на темата да споделим,обсъдим и поспорим Peace
А за който е безмислена и несириозна-просто може да не я отваря и чете-въпрос на личен избор Peace  bouquet

# 28
  • Мнения: 1 952
Еми цяла тема, пълна с неграмотни писаници,  сериозно ли изглежда?

# 29
  • Мнения: 669
Съгласна съм за анкетата-но предполагам се досещате че продуктите никак не са малко и след като се пообогарят като асортимент ще я направим-освен това когато са  поднесени като "суха" графична статистика не отразяват точно личното отношение на всеки който си е препатил по някакъв начин от тях-здравословно или финансово/ а нали това е идеята на темата да споделим,обсъдим и поспорим Peace
А за който е безмислена и несириозна-просто може да не я отваря и чете-въпрос на личен избор Peace  bouquet

На мен също ми допада идеята за анкета! Не съм ползвала никакви хапчета и чайове и не съм ориентирана добре. Една систематизация би ми помогнала по-лесно да разбера кои са най-вредните продукти. А в постингите, след като гласува в анкетата, всеки може да обясни защо смята така и как са действали на организма му.

# 30
  • Мнения: 1 952
Правя темата в момента, с анкета.
След малко линк.
Имам доста инфо по въпроса.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=210983.msg4596228#msg4596228 - анкетата

Последна редакция: ср, 01 авг 2007, 13:31 от The same myself

# 31
# 32
  • Мнения: 6 958
Трябваше да дадете възможност с повече опции за гласуване и какво е това скорошно приключване... Както и да е... Гласувах  Peace

# 33
  • Мнения: 516
А , момичета ,да сте чули нещо за "Перфини"? Някакъв нов продукт,който възпрепятства усвояването на близо 1000 кал. от приетата храна.Дори в София имало
клуб "Перфини",в който членуват хора от хайлайфа-сп."Журнал за жената"бр.30/2007
Продавало се по аптеките.

# 34
  • Мнения: 1 685
Поредната измишльотина newsm11"комплекс от липофилни фибри-Opuntia Ficus indica-377мг зелен чай-55мг,гуарана-21мг. Свързва до 30% от приетите мазнини преди да бъдат асимилирани ит.н."
Не съм го пробвала,но нещо ми намирисва на бобовите шушулки от Калори 1000 и Амико.Имам приятелка която изпи 2 опаковки и се отказа.
в опаковка са 30 капсули-12лв-приемат се 2-4дневно 1 час след хранене с много течност. Peace

# 35
  • Мнения: 6 958
Четох и аз за този продукт, поредната глупост!!!  #2gunfire

# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
Не видях в списъка Светлоформ на фирмата Вижън - дистрибуторска, френска, но с руски представители у нас. Правят диагностика с едно апаратче по дланта - нещо като цялостен скенер на тялото и откриват всичките ти болести  Mr. Green След това те лекуват с "Лекарствата" си, които са на солени цени естествено. И трябва да се пият повече от 2-3 месеца, за да имаш ефект. Е, пих 4 месеца, наддадох 4 килограма и  #2gunfire се отказах от мераците си да се разорявам и да дебелея  #Cussing out

# 37
  • Мнения: 2 241
- Златно чудо
- Лаксит
- Ксеникал
- Сил

съм пила и не съм имала никакъв резултат, не в този ред на вреда... Ксеникалът за мен е най-ужасното нещо, при Златно чудо просто се гладува, Лаксит само разхлабва, а Сил е безобиден.

При мен пък единствено от Биокорект е имало резултат, някъде около -5 кг. миналата година преди да забременея.

# 38
  • Мнения: 1 685
За капсулите или капките става въпрос и колко време ги пи?

# 39
  • Мнения: 2 241
Капсулите, за около месец някъде, после разбрах, че съм бременна и бързо-бързо ги спрях.

# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
Забравих да спомена и ябълковият оцет - никакъв ефект, освен запичащ  #Cussing out

# 41
  • Мнения: 1 685
Така се надявах при китайските капсулки да си остане нуличка newsm78 newsm78 newsm78
Иначе да вмъкна новата "велика" глупост -бонбони за отслабване формасуит

# 42
  • Мнения: 1 952
Таблетките на Вижън се казват СВЕЛТФОРМ.
А ГАРАЦИНИЯ какво трябва да е?
И бонбоните за отслабване не са никак нови.

# 43
  • Мнения: 6 958
А някой да знае дали бонбоните "Витаголд" ги има на пазара вече  newsm78

# 44
  • Мнения: 1 685
Ами мисля, че в някои аптеки вече ги има newsm78 Peace

# 45
  • Мнения: 6 958
Ами мисля, че в някои аптеки вече ги има newsm78 Peace

Не съм ги виждала, но определено ще ги взема когато ги видя... пия кафето и съм доволна, а ако бомбона има вкус на леко кафе (както си мисля) примесено с нещо сладко, ще ми помага да си залъгвам глада за сладко... като ги пробвам ще ви кажа как са... А слу4айно да знаеш цената им каква е newsm78

# 46
  • Мнения: 1 685
Значи проверих и наистина по аптеките вече ги има-50 бонбона в опаковка струват към 10.80.Аз като любопитно опитно зайче и вярна фенка на всичко що е шоколадово,задължително ще ги пробвам и се надявам вкуса им да е точно какъвто го описваш-с аромат на кафе! Peace

# 47
  • Мнения: 6 958
Значи проверих и наистина по аптеките вече ги има-50 бонбона в опаковка струват към 10.80.Аз като любопитно опитно зайче и вярна фенка на всичко що е шоколадово,задължително ще ги пробвам и се надявам вкуса им да е точно какъвто го описваш-с аромат на кафе! Peace

Ще ги взема днес или понеделник и ако ям ще докладвам веднага. А за цената колкото кафето са зна4и  Hug

# 48
  • Мнения: 853
Аз ги мярнах за по 11.40 newsm78

# 49
  • Мнения: 1 685
Аз ги мярнах за по 11.40 newsm78
Ами няма начин цените да не варират по разните аптеки и диетични магазини. Peace

А ГАРАЦИНИЯ какво трябва да е?

Гарациня камбоджа по принцип е билката,която присъства в мноооого от препаратите за отслабване-Фигурал слим,Аюрслим,Фемимодел,Калорекс и мн др.Активнодействащото вещество на билката е хидроксилимонена киселина-подтиска апетита и "разгражда" мазнините.Аз съм посочила испанския вариант на капсулите,които са гарациния в чист вид-Гарцин комплекс на фирма ESI -45tb

# 50
  • Мнения: 6 958
Аз ги мярнах за по 11.40 newsm78

Това е прекалено ве4е...  #2gunfire Доста скъпи са, 4е ще ги пробвам веднъж ще ги пробвам, но много пара са...  #Cussing out

# 51
  • Мнения: 1 685
Еми тва са почти пет натурални Линдт-а!!!! smile3514 smile3514 smile3514

# 52
  • Мнения: 516
Момичета,ако има наблизо аптека "Ремедиум",проверете там - уверих се ,че те са с
най-ниски цени / в сравнение с другите има разлика до 3 - 4 лв  в цените,че и в повече /

# 53
  • Мнения: 6 958
Момичета,ако има наблизо аптека "Ремедиум",проверете там - уверих се ,че те са с
най-ниски цени / в сравнение с другите има разлика до 3 - 4 лв  в цените,че и в повече /


Това е добре да се знае, благодаря ти  Hug

А аз отлагам покупката на бонбоните за др. седмица най вероятно...  Rolling Eyes

# 54
  • Мнения: 1 952
Тео, много добре какво е гарциния камбоджа, просто анкетата ти е пълна с грешки.

# 55
  • Мнения: 1 952
Миранди, бонбоните ги има  от поне 2 месеца, може и повече.
Даже и мляко има вече, но нямам идея какво представлява.

# 56
  • Варна/София
  • Мнения: 71
Бонбоните ги видях в Пикадили, 8 и нещо бяха,50гр,50 бр,май пишеше по 5 на ден,с аромат на папая и обогатени на ензима папаин.

# 57
  • Мнения: 6 958
Бонбоните ги видях в Пикадили, 8 и нещо бяха,50гр,50 бр,май пишеше по 5 на ден,с аромат на папая и обогатени на ензима папаин.

Ооооуу даже и препоръ4ителна доза са ни предписали  hahaha А това за аромат на папая, нещо...  Sick

# 58
  • Варна/София
  • Мнения: 71
Даммм,и аз като гледах шоколадовите бонбони от горните постове се надявах и ми текоха лигите,ама...

# 59
  • Мнения: 1 454
Имам въпросче за Липозана...що теми изчетох и току- някъде ми попадне противоречиво мнение и се оказва, че русата ми главичка пак нищо не е разбрала...

Искам да пия Липозан през зимата...но не искам да тренирам (може и да го правя...евентуално велоергометър,но не всеки ден)...
Интересувам се с цел поддържане на теглото , не сваляне...
Според вас ще има ли ефект?  newsm78

PS:предварително да кажа, че не искам да тренирам...просто не искам Simple Smile знам, че е полезно и знам всички плюсове, ама не искам  Praynig

# 60
  • Мнения: 1 685
Имам въпросче за Липозана...

Да ти кажа според информацията,която съм прочела,можеш да си го пиеш и без да тренираш/така казва също Поци в темата за суплементите/и без да правиш почивка-ако имаш да сваляш-ще свалиш,ако нямаш-помага за задържането на килограмите-нали фетбърнър-но няма да го пиеш в максималната доза от 3/3.
Моето лично мнение е,че какъвто и да е препарата-трябва да се прави някаква почивка от време на време. newsm78  bouquet

# 61
  • Мнения: 1 454
Ти пила ли си...колко е продължителността...аз нямам против да правя почивка...предстваям си го 2 мееца и после спирам

Благодаря ти!

# 62
  • Мнения: 6 958
Има ефект Липозана и без тренировки  bowuu Може да не се почива изобщо от него... Аз пия по 4 или 6 таблетки на ден!  Peace

# 63
  • Мнения: 1 685
Да, пих го с цел отслабване,но доста несириозно-беше отдавна,не беше толкова популярен препарат,но имаше резултат.Сега пия една гадост/даже ме е срам да кажа каква/ Embarassed Embarassed,защото искам бързо и сигурно да отслабна,но непременно ще направя един продължителен и сериозен курс със Липозана от септември.

# 64
  • Мнения: 1 454
Речено-сторено....От септември ще го почна и аз и ще го пия до март някъде...много ли е?

Аз ще искам и да потренирам по някое време зимата и ще е супер...
Една опаковка за колко време отива и колко парички е...към 20тина лева или повече..., че искам и пробиотик да си купувам и той е 40 и вече не знам....

# 65
  • Мнения: 6 958
90 капсули, около 20 лева

Сметни по колко ще пиеш и за колко време ти отива кутията  Peace

# 66
  • Мнения: 1 454
 :hug:Thanks! Hug

и дано да не пиша за Липозана в тази графа!

# 67
  • Мнения: 1 685
Ако намериш склад или представителство на Нутрим го има за към 14-15лв.В Метро,Била и др големи вериги за15-16 ,а в аптеките/ако нямат някаква отстъпка/за 19

# 68
  • Мнения: 2 147
Аз вече не използвам нищо, оказа се , че си даваме само парите, за Липозана ще ви изчакам Peace

# 69
  • Мнения: 117
Аз пък не видях никъде Кларинол 1000. 2 опаковки и никъкъв ефект. newsm11
От чайчетата съм пила Сание, ама да си регулирам ходенето до 00.
А виж от Хербалайф пих преди 6-7 години, дето се разреждаше с вода, 4ай май беше. Ходех и на каланетика и смъкнах 5-6 кила за месец. После не ги ка4их, въпреки, 4е спрях тренировките и 4ай4ето.

# 70
  • Мнения: 6 958
:hug:Thanks! Hug

и дано да не пиша за Липозана в тази графа!


няма, няма  bowuu

# 71
  • Мнения: 2 829
браво,страхотна тема!!! поздравления за авторката,че се е сетила!!!
аз също дадох своите гласове Wink

# 72
  • Мнения: 1 952
Ананасов дроБс какво е?
Дропс - може би...... Mr. Green

# 73
  • Мнения: 6 958
Ананасов дроБс какво е?
Дропс - може би...... Mr. Green

Верно, че дропс се пише и по мое мнение, но и аз незнам какво е и за какво е  newsm78

# 74
  • Мнения: 2 829
90 капсули, около 20 лева

Сметни по колко ще пиеш и за колко време ти отива кутията  Peace


Миранди , Simple Smile ти си доволна от Липозана,а колко горедолу свали с него newsm78

# 75
  • Мнения: 6 958
90 капсули, около 20 лева

Сметни по колко ще пиеш и за колко време ти отива кутията  Peace


Миранди , Simple Smile ти си доволна от Липозана,а колко горедолу свали с него newsm78

Малко неуместен въпрос, защото или гладувам докато го пия или ям много...  Crazy но съм свалила около 3-4 кг. от както го пия, освен това пия и Карнитин и чай Инхуа и кафе Витаголд (но го спрях от днес  Mr. Green) и глад и спорт... компот голям..., незнам каква работа върши само Липозана..., но не е навредил никому  Peace

# 76
  • Мнения: 4 678
Никой не е качил от него,при вас това дори е важно Peace
Сложете го в Черния списък Peace

# 77
  • Мнения: 2 829
благодаря ти за бързия отговор  bouquet и на теб Поци -тенкю,
нямам никакво инфо за Липозана,но  мисля нещо да започна да взимам  и утре ще го разгледам

# 78
  • Мнения: 4 678
Кажи ми каква ти е целта,и ще ти кажа какво да вземаш Peace

# 79
  • Мнения: 6 958
благодаря ти за бързия отговор  bouquet и на теб Поци -тенкю,
нямам никакво инфо за Липозана,но  мисля нещо да започна да взимам  и утре ще го разгледам

http://www.nutrim-bg.com/products/product.aspx?pid=101&gid=6 … ;switchlang=bg-BG

# 80
  • Мнения: 2 829
Кажи ми каква ти е целта,и ще ти кажа какво да вземаш Peace

качих 2 кг-отскоро са ми и искам бързо да ги сваля,
не обичам да тренирам Embarassed така че нещо за пиене да е,
аз успях да сваля от китайските,но вече не ми действат Sad близо 6-7 месеца успях да си задържа кг.,обаче засилих хапването Embarassed Embarassed и 2 кг са отгоре Sad

# 81
  • Мнения: 2 829
благодаря ти за бързия отговор  bouquet и на теб Поци -тенкю,
нямам никакво инфо за Липозана,но  мисля нещо да започна да взимам  и утре ще го разгледам

http://www.nutrim-bg.com/products/product.aspx?pid=101&gid=6 … ;switchlang=bg-BG




  bouquet  bouquet

# 82
  • Мнения: 6 958
Кажи ми каква ти е целта,и ще ти кажа какво да вземаш Peace

качих 2 кг-отскоро са ми и искам бързо да ги сваля,
не обичам да тренирам Embarassed така че нещо за пиене да е,
аз успях да сваля от китайските,но вече не ми действат Sad близо 6-7 месеца успях да си задържа кг.,обаче засилих хапването Embarassed Embarassed и 2 кг са отгоре Sad

Не се кахъри толкова за 2 кг., моля те!!! С най-добри чувства  Heart Eyes Ще ги свалиш и без хапчета, лека полека - сама каза, че си засилила храненето...  Peace И още една молба имам - недей да пиеш повече Китайските капсули!!!  Praynig  bouquet

# 83
  • Мнения: 2 829
2 вярно нищо не са,обаче бързо качвам и бавно свалям
 Wink ок -няма да пия повече китайски

# 84
  • Мнения: 4 678
Направо ги спри  Sick

# 85
  • Мнения: 2 829

спряла съм ги отдавна Laughing Laughing

# 86
# 87
  • Мнения: 516
Знае ли някой нещо за тези капсули за отслабване ?
http://www.asseenontv.bg/category.php?lang=1&catid=41

# 88
  • Мнения: 1 685
CITRAX-не ми е познат,но давам отчет за бонбоните витаголд-миранди нямат нищо общо с шоколада-плодови бонбони за смучене-пробвах-няма да ги купя!
Ананасовия дроПс са тб на фирма SOMA 125 бр.-за точна  цена в момента бих те излъгагала.Основния им състав е ананасов екстр.-бромелайн-топи мазнините и подтиска апетита,но доколкото си спомням се пият по много на ден.  bouquet
Мънки,мила-да ти имам проблема-2 кг-хич не се захващай с добавки и препарати-с малко хран.режим и спорт ще успееш!  bouquet  bouquet  bouquet

# 89
  • Мнения: 6 958
Тео мерси за инфото за бонбоните Витаголд  Hug За сега и аз няма да ги купувам, няма да си развалям диетата с тях  Peace

# 90
  • Мнения: 9
поздравления за хубавата тема! аз също съм минала през какво ли не....... последно си купих бонбони формасуит и за първи път от толкова време успях да сляза под 62 кг. Изядох 5 опаковки и свалих 2.5кг. Имат вкус на зелена ябълка( леко кисели).днес си купих бонбони вита голд. Нямат нищо общо с кафето,и те са кисели.

# 91
  • Мнения: 6 958
поздравления за хубавата тема! аз също съм минала през какво ли не....... последно си купих бонбони формасуит и за първи път от толкова време успях да сляза под 62 кг. Изядох 5 опаковки и свалих 2.5кг. Имат вкус на зелена ябълка( леко кисели).днес си купих бонбони вита голд. Нямат нищо общо с кафето,и те са кисели.

Трудно ми е да повярвам, че са имали ефект  Shocked А диета спазваше ли?  newsm78

И моля за споделяне на резултата от бонбоните Витаголд  Peace

# 92
  • Мнения: 1 454
Както каза една приятелка преди по повод Златното чудо...може и да се отслабва от златно чудо, ако си само на златно чудо!

Така си мисля и за бонбоните...

ама е страхотно, че си свалила! Успех

# 93
  • Мнения: 9
бонбоните формасуит- не съм спазвала никаква диета. Но намаляват желанието ми за ядене.Аз обикновенно ям по 4-5 пъти на ден, а с тях обядвам и вечерям. Нямам вълчия си апетит. Което според мен е добре. Обещавам да пиша и за другите бонбони, но след 10 дни. Толкова са в една опаковка. Grinning Grinning

# 94
  • Мнения: 6 958
бонбоните формасуит- не съм спазвала никаква диета. Но намаляват желанието ми за ядене.Аз обикновенно ям по 4-5 пъти на ден, а с тях обядвам и вечерям. Нямам вълчия си апетит. Което според мен е добре. Обещавам да пиша и за другите бонбони, но след 10 дни. Толкова са в една опаковка. Grinning Grinning

Значи бонбоните Витаголд са разпределени за 10 дни така ли? Какви инструкции има към опаковката?  newsm78 Ще чакам минусовите ти резултати   bouquet

# 95
  • Мнения: 9
бонбони вита голд-имат отличен вкус и аромат,като същевременно позволяват постепенно избавяне от излишните килограми, запазвайки организма бодър....Подобрява обмяната на веществата.Подпомага имунните сили на организма.
състав; подсладители-сурбитол, аспартам, ....подходящ за диадетици в рамките на предписана от лекар диета.
доза; ПО 5 таблети дневно
предупреждения;да не се използва от деца,да не се превишава дневната доза, прекомерната употреба може да доведе до разхлабителен ефект.
активни съставки; ПАПАИН-3мг, ВИТ.С-30МГ. в една таб.
хранителна стойност на 1 таб.-9.99КДЖ.-ЕНЕРГИИНА СТОЙНОСТ
ПРОТЕЙНИ-0.0022г
ВЪГЛЕХИДРАТИ-0.9368г.
МАЗНИНИ-0.000г
това пише на опаковката. Дано да ви помагна.

# 96
  • Мнения: 4 678
Няма как да отслабнеш с тези стойности Laughing
Въглехидрата е повече от протеина Joy

# 97
  • Мнения: 2 829
здравейте--
а тези бонбони формасуим -от къде ги купувате-от аптеката ли Simple Smile

да Тео 711-права си 2 кг нищо не са, обаче всеки си знае как сваля-
не съм в първа младост Sadнавремето ги свалях за 1 седмица лека диетка,обаче сега.............

# 98
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
Момичета, темичката е черен списък, а вие започнахте да си препоръчвате  Laughing Защо не направите един бял списък, може да има продукти и за там  newsm78

# 99
  • Мнения: 1 454
Няма как да отслабнеш с тези стойности Laughing
Въглехидрата е повече от протеина Joy
Peace

и този аспартам...моля ви!
знам, че звучи тъпо, ама ако не намяляват апетита поне не виждам как да стане...
а ако го правят,по-добре си взимайте таблетка гуарана сутрин- хем дава енергия, хем си губиш апетита!

# 100
  • Мнения: 2 829
Момичета, темичката е черен списък, а вие започнахте да си препоръчвате  Laughing Защо не направите един бял списък, може да има продукти и за там  newsm78

права си,май омешахме нещата newsm78 newsm78 Embarassed

# 101
  • София
  • Мнения: 2 613
Момичета, току-що видях тази тема и искам и аз да изкажа моя опит.

Значи за съжаление след рязко напълняване за кратко време преди 4 години реших, че с разни такива добавки ще сваля, обаче без да се зоря много във фитнеса (пусти мързел ooooh!) и без много голяна промяна в хранителните навици-е, да, ама не!!!!!

Пила съм акво ли не- и калорекс, и фибракс, и ябълков оцет на капсули, и кларинол, и някакви водорасли пак на капсули, и какво ли не още- даже по-едно време развих психическата зависимост- не можех да ям нещо, без преди това да съм пила нещо в капсулка!!!! #Crazy

Резултата беше нулев, или почти нулев!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! качвах си, старите ми дрехи си сотяха завряни в гардероба и така!!!!!!!!!!!

Сега пия само Л-карнитин преди тренировка и кофеин на капслули и резултата започва да се проявява, но това се дължи по-скоро в цялостната ми промяна в начина на живот- в тренировките и смяната на хранителните навици, а довавките са само допълнение към всичко останало!!!!!! Grinning Grinning Grinning

Всеки си преценява за себе си, но аз лично вече съл склонна да дам 20 лева за фитнес или за някаква полезна храна, отколкото за златно чудо или друг препарат!!!!!!

# 102
  • Мнения: 6 958
Мерси за инфото за бонбоните Витаголд -> аз се отказах да ги купувам, така като чета състава не ми допада...  Thinking А кафето Витаголд също го спрях, но съм доволна от него!!! Просто почивам, че много пара издухва...  Money

Момичета, темичката е черен списък, а вие започнахте да си препоръчвате  Laughing Защо не направите един бял списък, може да има продукти и за там  newsm78

Права си  Peace

# 103
  • Мнения: 4 678
Абе тя самата тема е противоречива,за едни може да е черна за други бяла Outta Joint
На едни действат на други не  bouquet

# 104
  • Мнения: 1 685
 PeaceВ спора се ражда истината!  bouquetОбаче е факт че от повечето измишльотини на пазара-ефект няма.Та темичката по-скоро е призив/повтарям се/ да си помогнем,за какво не си заслужава да се дават много пари,да поразменим опит и познания Peace
Всеки си прави сам извода и избора-заслужава ли си нещо или не-пък и от личния опит по-сигурен съветник няма Hug Hug Hug
Мънки-права си,че всеки си знае кое и колко му пречи/за кг/ LaughingАз сама знам че последните се преборват наай-трудно,обаче 2 на фона на 10 направо са си песен Hug  bouquet

# 105
  • Мнения: 1 454
:Аз сама знам че последните се преборват наай-трудно,обаче 2 на фона на 10 направо са си песен

 Flutter Peace Flutter даммм , освен това не ти пречи да ги сваляш по-дълго...просто защото не личат чак толкова...Simple Smile

# 106
  • Мнения: 2 829
така си е Тео 711,права си  bouquet

# 107
  • Мнения: 817
Избрах пет ,но ,ако имаше опция бих гласувала за всички ,може би без Редуктил и донякаде Ксникал Tired

# 108
  • Мнения: 1 685
А от Редуктила наистина ли нямаше резултат? newsm78  bouquet

# 109
  • Мнения: 817
Не съм писала ,че нямат ефект.Само тях донякъде ги изключвам от този списък.Редуктила има ефект ,но като се спре и като няма ,кой да ти подтиса апетита...........................номера е ,ако може човек по време на риема да си изгради навици на хранене и посе да ги спазва до живот Hug

# 110
  • Мнения: 1 685
Не съм писала ,че нямат ефект.Само тях донякъде ги изключвам от този списък.Редуктила има ефект ,но като се спре и като няма ,кой да ти подтиса апетита...........................номера е ,ако може човек по време на риема да си изгради навици на хранене и посе да ги спазва до живот Hug
newsm10И аз също си мисля че точно това е номера -да ти помогнат в началото-нито ги защитавам особено,нито отричам страничните и вредни действия,но когато все пак действат и помагат по някакъв начин-не може да се отрича smile3521

# 111
  • София
  • Мнения: 1 476

Сега пия само Л-карнитин преди тренировка и кофеин на капслули и резултата започва да се проявява, но това се дължи по-скоро в цялостната ми промяна в начина на живот- в тренировките и смяната на хранителните навици, а довавките са само допълнение към всичко останало!!!!!! Grinning Grinning Grinning

Всеки си преценява за себе си, но аз лично вече съл склонна да дам 20 лева за фитнес или за някаква полезна храна, отколкото за златно чудо или друг препарат!!!!!!


 Peace подкрепям това на 100 %, всичко друго е лъжа и измама! а в повечето случаи освен че не помагат тези химии, които предлагат, а и много вредят на организма!

# 112
  • Мнения: 17 546
Цефамадар - нулев ефект!
Златно чудо 14 - нулев ефект!
СИЛ - нулев ефект!
Фемимодел - нулев ефект!
Има и неща, от които съм доволна, но темата е за "Черния списък".

Последна редакция: пн, 17 сеп 2007, 19:36 от Кристал

# 113
Zdraveite
Iskam da spodelya
Pih Clarinol Cla 1000
i poznaite nadebelyah s 10kg. 
za pomalko ot 1mesec.
Takova izvaivane stana che
zapochnah da prilicham na chovecheto
na gumi Michelin.
Ne go piite! Cry

# 114
  • Мнения: 2 829
ех,много лошо Sad

# 115
  • Мнения: 4 678

Сега пия само Л-карнитин преди тренировка и кофеин на капслули и резултата започва да се проявява, но това се дължи по-скоро в цялостната ми промяна в начина на живот- в тренировките и смяната на хранителните навици, а довавките са само допълнение към всичко останало!!!!!! Grinning Grinning Grinning

Всеки си преценява за себе си, но аз лично вече съл склонна да дам 20 лева за фитнес или за някаква полезна храна, отколкото за златно чудо или друг препарат!!!!!!


 Peace подкрепям това на 100 %, всичко друго е лъжа и измама! а в повечето случаи освен че не помагат тези химии, които предлагат, а и много вредят на организма!

Браво за кофеина и карнитинчето Peace

# 116
Здравейте,мамчета!Искам да ви помоля за съвет!Преди 1 година родих и качих доста колограми.След като спрях да кърмя продължавам да се храня доста.Чух че Фемимодел и Перфини са били на билкова основа и не вредяли на организма.Някоя от вас ползвала ли ги е и има ли ефект?Преди години пих Боержил и се свалят килограми обаче  си е глад и след това ги качваш двойно!!!

# 117
  • Мнения: 110
ако прочетеш темата ще разбереш че магически илачи няма.
а и тя се нарича ЧЕРЕН СПИСЪК, не препоръчано с с любов.............

# 118
Може и аз да не съм много в час, но разкажете по-подробно за отрицателните ефекти на китайските таблетки. Пих ги известно време. Определено резултат има. Отдавна ги спрях, но ми е любопитно да знам, защо са толкова вредни?

# 119
  • Мнения: 1 685
 PeaceЕто мила тук има N-та поред тема за капсулите с много изповеди по въпроса http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=243508.0 Hug

# 120
Много си мила, благодаря. Прочетох мненията в тази тема и продължавам да не съм достатъчно информирана. Това може би е продължение на друга подобна тема, защото най-многото което разбрах е, че едновременно с китайските таблетки се пие и аспирин. Означава ли това, че таблетките съсирват кръвта? Въпросите ми стават повече, а с тях и страхът. Не искам да досаждам, обаче моля ви, упътете ме към друга вече съществуваща тема по този въпрос. Не искам да ви губя времето, а информацията мисля, че е важна. Сайта е много голям и дори с "търсене" нищо не откривам. Има ли резултати от изследването на състава им? Мисля, че едно от момичетата се беше заканило да ги прати в София за анализ. Това ще бъде много ценна информация и ще отговори на много питания. Разбирам, че между вас има доста начетени в тази област.

# 121
# 122
Благодарности и пожелания за здраве и Весели празници!

# 123
Не си купувайте ЗАХИР.Изпих 2 опаковки от него и качих 2 килограма.

# 124
  • София
  • Мнения: 38 498
Slinea - Свинея. Има витамини в нея и дебелея.

Ох, пак ме изби на поезия. Embarassed

# 125
  • Мнения: 1 685
 newsm78Май трябва да си подновим анкетката че дойде сезона на диетите и слабеенето,та не е лошо преди да се хвърлят пари за някои продукт,човек да метне око в тая тема. Wink

# 126
  • Мнения: 1 599
Здравейте,

Темата е много хубава ....ама пуснете и бял списък.....

  bouquet

# 127
  • Мнения: 1 685
 PeaceУмувам Thinking

# 128
  • Мнения: 459
Много полезна тема. И без това вече иде времето ми за диети. Сядам да чета всичко написано до тук.

# 129
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
 newsm78 за дъвката някой да каже нещо  Thinking

# 130
  • София
  • Мнения: 38 498
newsm78 за дъвката някой да каже нещо  Thinking

Гола вода. Ти какъв мислиш че е ефекта от малко L- карнитин? Никакъв.

# 131
  • Мнения: 1 685
 PeaceАбсолютно съм съгласна за дъвката,а имаше и цяла тема пусната за нея.С тия мижави милиграми Л-Карнитин ooooh!-по-добре си купи опаковка чист такъв от 500 мг и наистина ще има полза-само с тренировки обаче Wink

# 132
  • Мнения: 287
Да споделя моето мнение:
Ксеникал - кошмар
Калорекс - нищо не помогна
Кафе Витаголд - напрано хварлени пари
Кларинол - никакав ама никакав ефект
Дъвката Мотив - чудесна за освежаване вкуса в устата но слабеещ ефект нулев
Фемимодел - 0/0
Мазиндол - кокарах си припадак Thinking
Ефект има само от безвъглехидратната диета

# 133
  • Мнения: 287
Да споделя моето мнение:
Ксеникал - кошмар
Калорекс - нищо не помогна
Кафе Витаголд - напрано хварлени пари
Кларинол - никакав ама никакав ефект
Дъвката Мотив - чудесна за освежаване вкуса в устата но слабеещ ефект нулев
Фемимодел - 0/0
Мазиндол - кокарах си припадак Thinking
Ефект има само от безвъглехидратната диета

# 134
  • Мнения: 64
Здравейте момичета! Случайно се зачетох във вашата тема, но толкова ми хареса, че не мога да се въздържа и да не пиша. Страшно се забавлявах, с толкова чувство за хумор говорите за безкрайните проби на най-различни препарати. За съжаление проблемът с килограмите остава. Моята тема е "гастрален пръстен за отслабване" но до колкото разбирам това не е за вас, това е за мнооооого големи дебеланки. Преди да си направя тази операция, аз също минах през всевъзможни хапчета за отслабване - резултат никакъв, така че поздравления за темата. Изключително полезна е, трябва да поддържате огъня и действително трябва да направите бял списък, ако въобще има такъв. Според мене, когато става дума за сваляне на 5-6 кг. това би могло да стане с малко ограничаване на храната, с малко разделно хранене, с малко диета и разбира се без въглехидрати, но всичко трябва да става бавно, за да може организма да свикне с ограниченията и да не си възвърне килограмите. А бе въобще - мъка, но вие това си го знаете и без мене. Успех в слабеенето!

# 135
  • Мнения: 721
Добре че намерих темата, че съм се втурнала да търся идеи за по-лесно отслабване. Директно се отказвам.
Май само "Глад му е майката"....

успех на белия списък  Peace

# 136
  • Мнения: 287
То ще е чудо да се състави бял списък!Глад това е истината!

# 137
  • Мнения: 1 089
Ако  направите "бял списък" , моля сложете един линк тук! Praynig
Само да добавя, че съм имала ефект от много неща описани тук, но БЕЗ всякаква трайност. За L-carnitin и CLA само искам да кажа, че без упражнения НЕ МОГАТ да имат ефект, но пък с упражнията ефекта настъпва много по-бързо. Най-доволна останах от дълбокия лимфо-дренажен масаж - Ендермология (или LPG), мисля да опитам и упражнеия с Power Plate.

# 138
  • София, откъм тъмната страна
  • Мнения: 246
Ще чакам "белия" списък.
Моите наблюдения и опити:
Витаголд - супер резултати (ама като спортувам)
като не спортувам все едно си пия обикновено кафе.
С друго не съм пробвала, ама мисля, че резултата ще е същия.  Peace

# 139
  • Мнения: 287
Ами то като спортуваш редовно слабтелни не ти трябват newsm78

# 140
  • Мнения: 1 089
Ами то като спортуваш редовно слабтелни не ти трябват newsm78
...не е точно така... опитай и ще видиш!

# 141
  • Мнения: 1 263
Таблетки "Хром" - нулев ефект за убиване на апетита.
"Фибракс"- много дълъг период(около година) с минимални резултати в отслабването.
"Ябълков оцет"-напълняване.
Зелен чай "Сание"-силни болки в стомаха при  продължително пиене и киселини .
на Тошков- нулев резултат.
И на мен би ми била интересна тема за бял списък. Peace

# 142
  • Мнения: 287
Ленито,
аз съм изпробвала повечето слабителни на нашият пазар,
и имам няколко годишна борба с килограмите,но единствено безвъглехидратната диета и редовно спортуване ми помогнаха да ги сваля без да пия никакви слабителни!Пия единствено натурал сена но поради други причини!

# 143
  • Мнения: 1 685
 :peace:Moмичета БЯЛ СПИСЪК одавна има-дайте вашите предложения да го допълваме Hug

# 144

Общи условия

Активация на акаунт