Капсули за отслабване или номера на китайката - 2

  • 29 769
  • 286
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 2 926
Ей така и не се сдобих с тия хапове...
Много ме е яд...
А вече е късно ли? Laughing
Не просто в нашия малък град е невъзможно да се намерят.

# 271
  • Мнения: 13 512
Ей така и не се сдобих с тия хапове...
Много ме е яд...
А вече е късно ли? Laughing
Не просто в нашия малък град е невъзможно да се намерят.
Ами поръчай си ги по интернет- момичетата бяха дали някакъв линк

# 272
  • София
  • Мнения: 2 896
Само да докладвам - 4-5 дни след повторното начало на 3тата опаковка (прекъснах след 4 капсули от нея, защото нещо ми се беше върнал апетита, но за щастие беше за малко) съм с 1 кг надолу. Общо 6-7 кила от 18.12.06 - почти 3 опаковки, и 2 почивки от 3 и 12 дни.

# 273
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Въпрос- каква е цената на капсулите във Варна в аптеките, в които сте писали, че ги има?Предният път си ги поръчах по интернет Rolling Eyes

# 274
  • Мнения: 1 353
Въпрос- каква е цената на капсулите във Варна в аптеките, в които сте писали, че ги има?Предният път си ги поръчах по интернет Rolling Eyes
27лв. а при купуването на 2 опаковки 49.10лв.

# 275
  • Мнения: 76
Да се отчета, след като изпих първата опаковка и след лунуването вчера - 5,5кг., но мисля да не повтарям, че това безсъние ми идва множко.
Успех на всички  Peace

# 276
  • Мнения: 13 512
А аз/както и очаквах/, вече 5ти ден от вторта опаковка не мърдам и грам/. Продължавам да нямам апетит и да пия по много вода. Дали да не взема да  ги спра за няколко дни и пак да започна? newsm78

# 277
  • София
  • Мнения: 2 079
Здравейте, китайки! Hug
Да ви напиша и аз за моите постижения.
Изпих една опаковка и съм на минус 4-5 килограма.  Flutter
Но по-важното е, че обиколката на коремчето ми спадна с цели 7 сантиметра! newsm44
Страничните ефекти бяха сухота в устата и безсъние от време на време, не всяка нощ.  smile3507
Сега смятам да почина една седмица при режим на хранене без сладости  ooooh! и без тестени неща.  smile3513 
Мисля, че ще устоя, защото се научих да не ги ям, а само да ги гледам. Peace
Успех на всички отслабващи китайки!   bouquet

# 278
  • Мнения: 220
Здравейте и от мен.И аз днес изпих последното хапче и съм -3кг .Доволна съм от резултата ,а и обиколките ми намаляха доста.За см не мога да говоря ,тъй като преди това не се бях мерила, но явно не са малко,защото успях да вляза и да закопчая панталон,в който преди не се побирах.Сега се чудя дали от утре да почна втората опаковка или да почина малко и след това.Дайте съвет вие момичета,които вече сте изпили по 1,2 а и повече опаковки кое е по-добре.

# 279
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Въпрос- каква е цената на капсулите във Варна в аптеките, в които сте писали, че ги има?Предният път си ги поръчах по интернет Rolling Eyes
27лв. а при купуването на 2 опаковки 49.10лв.
Хм, че то и като си ги поръчах от нета толкова струваха- 28 лв с доставката Rolling Eyes

# 280
  • Мнения: 1 339
Въпрос- каква е цената на капсулите във Варна в аптеките, в които сте писали, че ги има?Предният път си ги поръчах по интернет Rolling Eyes
27лв. а при купуването на 2 опаковки 49.10лв.
Хм, че то и като си ги поръчах от нета толкова струваха- 28 лв с доставката Rolling Eyes

Поне няма да чакаш много време за да ти ги достяват  Wink

# 281
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Когато ги поръчах, веднага ми се обадиха и ги получих още на следващият ден  Simple Smile

# 282
  • Варна
  • Мнения: 618
Аз съм трети ден-до тук съм доволна, апетита ми намаля, 1,5кг съм на долу, нямам странични ефекти с изключение на сухота в устата. Дано и занапред се чуствам добре и продължа да смъквам, че имам много Confused
Монда, може този застой да е за кратко след това пак да тръгнеш на долу, което ти и пожелавам Peace

# 283
  • Мнения: 27
Аз току-що си пороръчах това 
http://www.4fitnessbg.com/shop/product/view/301.htm  smile3508  .Мисля да го комбинирам с тези капсули и Л-карнитин 0,500мг. преди тренировка, пък да видим какво ще излезе... Дано по този начин успея да сваля гадните 22кг..  smile3506 

# 284
  • Мнения: 59
.Дайте съвет вие момичета,които вече сте изпили по 1,2 а и повече опаковки кое е по-добре.

Моят опит показа почти немръднах от 2 и 3 та опаковка.Има няма 1 кило общо.Ако някой е забелязал някаква зависимуст да каже.Кога и защо се свалят кг. ???

Общи условия

Активация на акаунт