Октомврийската дружина цяла в Третия триместър мина!

  • 12 259
  • 275
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 919


Nigela влезнах в страницата на магазина, на който сте ходили. Но там няма нищо за сортимента им.. исках да те питам , понеже говореше за баничка на добра цена, и другите стоки ли са на подобни цени?


 newsm78Баничка или Ваничка-някой май е гладен? hahaha hahaha

# 46
  • Мнения: 22
Аз ще ходя на училището в Тина Киркова на 10.08. - записах си час за 11:30 ч.  Така че после ще ви разказвам какво точно сме правили, видяли и научили.

# 47
  • Мнения: 133
Мацки, харесах си тази количка последно, http://911.bg/a2/offers.asp?p=2600877  но дали може да ми помогнете къде да я намеря по магазините, защото искам тест драйв  Joy Вчера я видях на улицата, ама ми беше неудобно съвсем непозната жена да тормозя..., но пък изглеждаше мобилна и лека! Някой дали може да ми помогне?!

# 48
  • Мнения: 113
Здравейте момичета кокичета

Добре дошла Кейди.Тук времето минава по бързо.Слагай снимки в нашето албумче да те видим.Там сме почти всички,може да ни видиш .На първата страничка има линк към албума.

Аз да ви се оплача днес как се събудих от сирени на пожарникари и с мъжа ми скочихме и двамата ,защото сирените се чуваха пред нашия блок.Оказа се ,че е в съседния блок,който е почти залепен за нашия,било нещо с газта,някой забравил газта цяла нощ и целия блок миришел на газ.Доста се уплаших де,викам ако гръмне туй чудо тука отидохме ,че е централна газ.Изгоряхме викам.Ма се оттървахме де.Слава Богу.

Гледам си говорите за хавлиййки,аз да си призная не съм купувала,сестра ми ми изпрати 3 бебешки,аз имам чисто нови големи. ще ми свършат работа.За  шишетата,имам доста вече ,на Авент,в началото едва ли  ще ги ползвам,но после  ще трябват.Пък и от имане глава не боли.

Ау,да се похваля,на бебата вече й подариха първия бански костюм с Мечо Пух ,много е сладък,розов със светло синьо.Не съм го снимала  още,отделно тук една приятелка почти всяка седмица ми носи по една торба с дрехи от дъщеря си,която сега  ще направи 1 год. Аз не съм претенциозна и приемам,повечето неща са обличани много малко,като нови са,едни роклички ,едни блузки,сукман дънков,страхотни са,тия дни  ще пусна снимки.

Джена не знам какво да казвам за тез доктори,но 100 % нищо ти няма,както са казали другите мами,искат да се застраховт .Ти ако беше болна от листероза,до сега да си разбрала хиляда пъти,пък и бебо е добре и расте ,тъй че няма поводи за притеснение.Абе  щях да те питам,то май на лични трябва ама нямам време сега ,че  ще излизам сега на бързо да ми одрежат пердетата за стаята на беба.Та ползвала ли си услугите на Малинчо ,онлайн бг.магазина?Вчера направих една поръчка до склада на един приятел в Маями,та ми е интересно дали им са хубави продуктите и с доставките как е?Ако искаш и на лични ми отговори.мерсаж.
Наде много добре изглеждаш ,добре сте си изкарали ,личи си.Страшна тази снимка с таткото и коремите.
Меги не се тревожи и аз не си виждам пръстите на краката вече като съм права.
Мечтание,аз не съм спирала да се боядисвам,ползвам само на Вела колор тоуч.Тя е без амоняк,пък и от преди си я ползвам де,да не ми гори косата.Докторката ми каза,че няма проблем.Давай смело.

А да ви кажа и аз вече съм в 8 месец,малко остана,нямам търпение вече.Омръзна ми да съм бременна.
Ами туй сега от мен,после пак идвам,сега ще излизам.Дано ви е прохладно днес.

# 49
  • Мнения: 276
Момичета имам голям проблем! Днес след обяд ми се обадиха от училището на детето където го приеха и ми казаха че трябва да си изтеглим документите защото паралелката с изобразително изкуство се разпаднала #Crazy  #Crazy #Crazy Направо изтрещях! Да не ви обяснявам детето как е ........изобщо не мога да я успокоя само повтаря че се била провалила и плаче!
Изтеглихме документите и сега.......Утре ще отида в инспектората и  #Sniper #Sniper #Sniper  Как е възможно толкова много деца да увиснат просто не ми го побира главата!
Какво да правим???

# 50
  • София
  • Мнения: 1 524
ushco много е готина количката, ама не съм я виждала, виж по сайтовете на големите магазини.
А трябваше да питаш жената, аз ако знаеш колко съм ги тормозила младите мами, та и мъжо и той се включваше, просто като видехме количка която ни харесва, отивахме и започвахме с въпросите. Винаги много подробно ни отговаряха.

keidi добре дошла.   bouquet

Днес отидох до този индийски магазин и НИЩО не си харесах, направо си се разревах като излезнах, а мъжо само кършеше ръце. Имаше неща който ми ставаха, ама като балон изглеждах  Rolling Eyes  просто отвратително.

Мечтание хайде и ти сивече на финалната права   bouquet

mishonka95 хайде затрупайте ни със снимки с добра А за това, че не си виждам краката го разбрах след като се спънах и щях да се пльосна, та се чудех как стана, като си гледах ужким в краката - ама всъщност не виждах къде стъпвах.

Наде тея не са нормални, успокой на първо място дъщерята, а после ги убии тези откачалки.  #Cussing out  #Cussing out А защо се разпада паралелката поне казаха ли, това не е нормално.

# 51
  • Мнения: 276
Меги направо  не съм на себе си.......тая ми говори по телефона че в 51СОУ     И във 2 СОУ     и във 105СОУ      и във 3 СОУ навсякъде се разпадат! Не знам защо............пращат ни в инспектората и ми вика няма да си тръгвате от там докато не решали какво да правят с децата!

# 52
  • Мнения: 1 593
Здравейте сладурки, наминавам да поотговоря

Наде, няма ли нещо второ класиране, не предлагат ли някаква алтернатива  #Crazy - не може просто така да се "разпадне" паралелката - нали децата трябва да учат нещо???

Меги, бе душо, не разбра ли, имаме само още 2 месеца да сме слонове, я се наслаждавай на момента, чак втората бременност ще чакаш да обличаш индийски бременни полички  Joy - сега си гледах снимките от рожденния ден в неделя - еми братче голям съм хипопотам, няма дреха дето да ми седи добре, дано ти подейства успокоително... ноооо остана малко  newsm44

Кеиди, добре си дошла   bouquet

Мечтание, тъкмо под заглавието на новата тема и ти се изтърколи в 3тия триместър.  Joy
Галентинас, и ти  Mr. Green

Добра, хайде сърбят ме очите да разглеждам нови снимки, хич не сте активни с покупките начи  Crossing Arms
аз прането съм го оставила за накрая и ще пера постепенно, за да съм сигурна, че ще носим всичко.

Мишонка, едно време поръчвах от Малинчо и бях много доволна, но напоследък не толкова. В смисъл нищо лошо, но сирената и кашкавалите бяха по-хубави преди...

радвам се, че сте харесали новите покупки, аз сега почнах да се притеснявам, че нямам почти нищо за след 5 месечна възраст, но се чудя дали си търся повод да купувам, или наистина е така. Хайде ще чакам дребния да се роди пък тогава...  

# 53
  • Мнения: 27
Здравейте и от мене,
аз пак се загубих щото умния ми комп ме побърка #2gunfire #2gunfire
Абе НАДЕ тия сериозни ли са? Тва кво, някъв протест ли е, защо го правят? Никой ли не ви каза, какво се предполага, че тря да правят децата? newsm78 Не бе, ебаси идиотите, да се чудиш на кой свят живеем и какво се случва  #Cussing out
ushco такава количка има и в ХИПО ленд (до метро) и в "Къщата на прасето" на Щросмайер.... Ние с мъжо какво ли не пробваме, тази верно е доста лека и маневрена и като цена е доста добра  Peace
За срещата айде по скоро де и към края на август пак . Кво се шушкаме и без тва по цял ден сме пред форума  Flutter
dobra браво мило за куфара, абе наште палци тука равни нямат. Ама пускай снимки, не бъди срамежлива, споделяй
Оф бързам да пусна поне тоя отговор, че ако пак ми блокира компа ще умра от яяядд

# 54
  • София
  • Мнения: 1 524
След голямо чудене дали е редно или не реших все пак да ви кажа, че Светлето е в болница, има два см. разкритие, за сега пише само че е в предродилна, да стискаме палци да изкара още малко. ( точно множественото число на стискайте палци ме накара да ви го кажа) Така че момичета СТИСКАЙТЕ СИЛНО ПАЛЦИ.
Днес и пратих съобщение, утре пак ще и пратя, а вече вдруги ден ще се обадя да я чуя.
Дано го задържи малчо още, терминът и беше 28.10  Praynig  Praynig  Praynig  Praynig  Praynig  Praynig  Praynig  Praynig  Praynig  Praynig  Praynig  Praynig

# 55
  • Мнения: 1 593
Ох бееееее, защооооо  Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig
Коя седмица трябва да е бебчето - 28ма ли - четох, че на тази възраст болшинството бебчета оцеляват и то повечето без проблеми. Дано го задържат още мъничко, но и да се роди ще има шанс, когато всички стискаме палци.....  Praynig  Praynig  Praynig

(нали за Светла_19) става дума, от нашата среща...

# 56
  • Мнения: 276
Еее сега пък и това със Светлето......... дано да задържи бебчо! Всички ще и стискаме много силно палци и ще се молим за дребчо и нея!  Praynig Praynig Praynig

# 57
  • Мнения: 405
 Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig  Дано всичко да е наред с нея и да успее да го задържи за по-дълго в коремчето си!
Стискам палци и на краката  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed
Иначе и аз четох, че на тази възраст вече има доста голям шанс.
Наде, думи нямам, егати тъпотията!
Ако твоята мадама иска да става художник, защо направо не провериш как стои въпроса с Художествената гимназия? СИгурно има начин да се прехвърли там и да държи някое и друго изпитче  Peace
Лени,  Баничка на добра цена  Joy Joy мацка, ти май отдавна не си яла  Hug
Иначе магазина не е от най-ефтините, но могат да се намерят и неща на прилични цени.

# 58
  • Мнения: 1 919
 Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig
СВЕТЛЕ  с теб сме! Стискаме палци и се молим всчики за теб и бебо!  newsm17 newsm17 newsm17 newsm17 newsm17 newsm17

# 59
  • Мнения: 113
След голямо чудене дали е редно или не реших все пак да ви кажа, че Светлето е в болница, има два см. разкритие, за сега пише само че е в предродилна, да стискаме палци да изкара още малко. ( точно множественото число на стискайте палци ме накара да ви го кажа) Така че момичета СТИСКАЙТЕ СИЛНО ПАЛЦИ.
Днес и пратих съобщение, утре пак ще и пратя, а вече вдруги ден ще се обадя да я чуя.
Дано го задържи малчо още, терминът и беше 28.10  Praynig  Praynig  Praynig  Praynig  Praynig  Praynig  Praynig  Praynig  Praynig  Praynig  Praynig  Praynig

Ауу,дано всичко е наред и успеят да задържат бебчето на Светлето.Много се притесних .Стискаме палци fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed и се молим да мине всичко както трябва.
Светле с теб сме.
Меги като се чуете предай й ,че се молим за нея и за бебо всички тук от форума.

Общи условия

Активация на акаунт