Мъже с косми по краката

  • 13 594
  • 127
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 447
Веднъж започнеш ли така обаче, след това израстват на най-различни места.
На всичкото отгоре по-твърди и по-дебели  #2gunfire

# 76
  • Мнения: 1 277
На всичкото отгоре по-твърди и по-дебели  #2gunfire

Това, другото, не става ли да се махне с лазер newsm78

# 77
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Абе моля ти се, аз оная вечер видях един с х*й  Shocked Да ти се доповръща направо, толкова е нехигиенично  Sick #2gunfire #Cussing out

5 мин. не мога да спра да се хиля Joy
Не знам дали е майтап темата, но мен единствено ме дразни мъж с космат гръб Sick

# 78
  • Мнения: 5 622
Веднъж започнеш ли така обаче, след това израстват на най-различни места.
На всичкото отгоре по-твърди и по-дебели  #2gunfire

Абе не знам за какво говорите, но аз пък нямам нищо против твърдите и дебелите


Абе моля ти се, аз оная вечер видях един с х*й  Shocked Да ти се доповръща направо, толкова е нехигиенично  Sick #2gunfire #Cussing out

Абе моят мъж може да е обезкосмен, ама и той има от това нещо..Направо в чудо съм се видяла. И няма махане бе. Както каза по-горе, все по-твърдо и по-голямо става като реша да се занимавам с него  Crossing Arms

# 79
  • Мнения: 4 111
О!  Naughty
Ако съм на теб спирам всякакви контакти!
Ще ми кажеш, че има и подмишниците!
Е, не мога да съм солидарна. За жените - да, но за мъж - това е безобразие.  Crossing Arms

# 80
  • Мнения: 3 447

Абе не знам за какво говорите, но аз пък нямам нищо против твърдите и дебелите

Заради такива жени като тебе има мъже, които се носят по този нехигиеничен начин, думи нямам  #Cussing out

# 81
# 82
  • Мнения: 5 622

Абе не знам за какво говорите, но аз пък нямам нищо против твърдите и дебелите

Заради такива жени като тебе има мъже, които се носят по този нехигиеничен начин, думи нямам  #Cussing out

Aбсолютен срам съм за женското племе, знам. Отивам  да помоля мъжът ми да ме накаже с онова голямото и дебелото  newsm45

Ох..толкова съм разстроена(психически, не физически, нямам диария), че се обърках. Исках да кажа твърдото и дебелото

# 83
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Аз май не си падам по мъже вече Rolling Eyes

# 84
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Темата е майтап, разбира се.

За мъжете е нормално да са космати.Мишниците и слабините може да ги обезкосмяват, но цялото тяло....струва ми се прекалено.
не просто прилича на гол охлюв  Joy

# 85
  • Мнения: 222
Наскоро в метрто срещу мен седеше едно момче, може би на 20-21г.,чиито косми са били избръснати и сега започваха да растат...беше много гадно,като жена...не харесвам мъже без косми по ръцете и краката...

# 86
  • Мнения: 27 524
Горгона Медуза, браво за темата, а още по-забавното е колко много хора не разбират от майтап Laughing

Готиният майтап е интелигентен обикновено  Wink

# 87
  • Мнения: 2 199
О!  Naughty
Ако съм на теб спирам всякакви контакти!
Ще ми кажеш, че има и подмишниците!
Е, не мога да съм солидарна. За жените - да, но за мъж - това е безобразие.  Crossing Arms
tooth tooth tooth

# 88
  • Мнения: 106
     Аз пък се погнусих от един приятел, много под 35 г., на който му бяха наболи обръснатите косми по гърдите Sick
     

Кожата им прилича, като на щавено прасе Peace

 Joy  rotfImbo
Много добро сравнение-попадение. Иначе и аз като повечето харесвам нормално окосмени мъже, виж за жените - смятам, че е недопостимо, дори през зимата.

# 89
  • Мнения: 7 186
Е, при всички случаи предпочитам мъж с наболи от обезкосмяване косми, отколкото с дълги и къдрави Rage #Sniper

Общи условия

Активация на акаунт