Мъже с косми по краката

  • 13 591
  • 127
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 10 758
Аз май не си падам по мъже вече Rolling Eyes
Аз отдавна съм го установила това за себе си.
Направо не мога да повярвам, че все още има такива мъже, които да не се епилират Sick

# 91
  • Мнения: 5 539
Пък аз онзи ден видях един, изпружил се на една пейка, грам косъм нямаше - краката му по-гладки от мойте, почернели, лъскави, слаби. Е, завидях направо Rolling Eyes

# 92
  • Мнения: 3 830
Не ме дразни, когато са с космите си по краката, но ако са огромни космища, е грознооо.  Sick Не възприемам космите под мишниците, истински ме отвращават!

# 93
  • Мнения: 648
 Ох, кротнах се, вече  имам отговор на въпроса си, защо е пусната темата Party Вчера сутринта явно още сънена съвсем сериозно си помислих, че Горгона-та си пада по кюсета Crazy

# 94
  • Мнения: 61
аз не обичам космати мъже  Flutter

# 95
  • Мнения: 2 716
 rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao  Animal Snail cold smile3544
Нека ви е смешно.
Питате ли горкото момче, което изгоних преди години, защото му се подаде косъм изпод крачола??? Човечецът не знаеше какво да направи. А аз крещях с пълно гърло: "А те ме излъгаха, че нямаш косми по краката" Бях на 14-15, но момчето доста си се шокира.
А на вас ви е майтап тая работа. Щото сте несериозни и нехигиенични. Само топлото ви е в ума.

# 96
  • Мнения: 660
Абсолютно правилно! newsm10

Тъй де!
Няма пък само ние да се щавим, да гладуваме, да се поливаме с химикали и да се кълчим в неестествени пози, а те да си седят с вдигнати крака, бира и чипс и само да избират "Таз става, таз не става". Я марш под ножа! smile3513

# 97
  • Мнения: 5 393
rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao  Animal Snail cold smile3544
Нека ви е смешно.
Питате ли горкото момче, което изгоних преди години, защото му се подаде косъм изпод крачола??? Човечецът не знаеше какво да направи. А аз крещях с пълно гърло: "А те ме излъгаха, че нямаш косми по краката" Бях на 14-15, но момчето доста си се шокира.
А на вас ви е майтап тая работа. Щото сте несериозни и нехигиенични. Само топлото ви е в ума.

# 98
  • София
  • Мнения: 7 097
Жена с космати крака  приемам, но мъж  Confused

 Shocked

Честно казано, мога да преживея косматите крака на мъжа си... Mr. Green

# 99
  • Мнения: 5 622

Честно казано, мога да преживея косматите крака на мъжа си... Mr. Green

Аз моя си го харесвам шлайфан, ама на чужд, като за веднъж, мога да преживея някой и друг косъм(стига да не е където баш не трябва  Crossing ArmsMr. Green

# 100
  • Мнения: 2 716
стига да не е където баш не трябва  Crossing Arms
И аз съм против мустаците  bowuu

# 101
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Как може такова нещо! Не мога да се начудя. В кой век живеят тези мъже?
Онзи ден видях космато куче.
Още не мога да го преживея. Сънувам го трета нощ.  #Cussing out

# 102
  • Мнения: 4 111
Как може такова нещо! Не мога да се начудя. В кой век живеят тези мъже?
Онзи ден видях космато куче.
Още не мога да го преживея. Сънувам го трета нощ.  #Cussing out


Трябваше да го снимаш!

# 103
  • Мнения: 2 309
Важното е да няма косми на топките,другото е льжа и измама ooooh!

# 104
  • Мнения: 4 111
Важното е да няма косми на топките,другото е льжа и измама ooooh!

Кучето ли?  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт