зацапване при имплантиране - винаги ли го има?

  • 24 668
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 422
Зацапването може да е и от по-нисък прогестерон или от нещо по сериозно, затова е добре да се направи консултация с лекар
Така е

# 16
  • Мнения: 133
здравейте пак-ами задължително ли е на вогинален ехограф да се ходи при евентуална бременност?не е ли опасно за бебето?ох това май са глупави въпроси,но незнам... дайте си мнението

# 17
  • София
  • Мнения: 303
Tsvetelinka, при мен положението е подобно!
От 22-я ден,а сега съм вече 24-и имам кафеникафо зацапване и сташно напрежение в гърдите.Пада се да е около 9-11 ден след предполагаемо Ову,но страшно се притеснявам и аз да не би да е от изхвърляне на яйцеклетката.Другото,което ми идва наум е,че може и да е лелката,защото предния месец след лапарото,което направих ми ойде по същи начин с кафеникаво зацапване преди това,но с разликата,че си дойде навреме, на 28-я ден,а сега е 24 и само зацапване.Надявам се скоро да се изяснят нещата, какъвто и да е резултата,дори да се олеля... #2gunfire #2gunfire #2gunfire.

# 18
  • Мнения: 1 546
здравейте пак-ами задължително ли е на вогинален ехограф да се ходи при евентуална бременност?не е ли опасно за бебето?ох това май са глупави въпроси,но незнам... дайте си мнението

Не е опасно, лекарите си знаят работата, споко Wink
А по въпроса - и при мен не е имало зацапване при имплантирането, само леки болки в яйчниците.

# 19
  • София
  • Мнения: 626
Само много ме болеше коремчето.Друго нищо ми нямаше. Peace

# 20
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
За статистиката - не съм имала зацапване!

# 21
Здравейте момичета!
Прочетах постовете, но все пак ми останаха няколко въпроса.
1.Всички говорят за зацапване при имплантиране, но както чета повечето момичета отчитат такова зацапване едва след  закъснението на М. Не ми е много ясно и за това искам да попитам- имплантирането в кой ден след зачеването се осъществява и дали е еднодневен процес или с продължителсност във времето ?
2. Имам съменение че в възможно да съм забременяла, като съм на ясно и точно в кой ден се е случило, ако наистина има бременност. Но още на следващия ден след  деня на акта при мен се появи такова зацапване и ме държи вече 4 дни. В много малко количество е и е  с мръсно кафяв цвят. Не мога да разбера дали това може да е именно "зацапване при имплантиране" или е твърде рано за такива признаци ?
 Моля Ви момичета, изкажете вашето мнение по въпроса.
 Благодаря Ви предварително !!!
 Желая успех на всички !!!      love001 

# 22
на мен ми закасня 8 дена и на 9 ден почна да ми тече кафява течност,а на 4 ден от закъснението  си направих тест и беше отрицателен,вазможно ли е да сам бременна?моля отговорете ми,защото нейскам бебе!

# 23
  • Мнения: 92
на мен ми закасня 8 дена и на 9 ден почна да ми тече кафява течност,а на 4 ден от закъснението  си направих тест и беше отрицателен,вазможно ли е да сам бременна?моля отговорете ми,защото нейскам бебе!
Ако си обърнала внимание пишиш в форум"Искам бебе"ТУК ВСИчКИ ИСКАМЕ БЕБЕ!!!
След отрицателен тест и това кафеникаво зацапване е по вероятно да започва новия ти цикъл от колкото имплатиране да има!

# 24
Здравейте момичета!
Прочетах постовете, но все пак ми останаха няколко въпроса.
1.Всички говорят за зацапване при имплантиране, но както чета повечето момичета отчитат такова зацапване едва след  закъснението на М. Не ми е много ясно и за това искам да попитам- имплантирането в кой ден след зачеването се осъществява и дали е еднодневен процес или с продължителсност във времето ?
2. Имам съменение че в възможно да съм забременяла, като съм на ясно и точно в кой ден се е случило, ако наистина има бременност. Но още на следващия ден след  деня на акта при мен се появи такова зацапване и ме държи вече 4 дни. В много малко количество е и е  с мръсно кафяв цвят. Не мога да разбера дали това може да е именно "зацапване при имплантиране" или е твърде рано за такива признаци ?
 Моля Ви момичета, изкажете вашето мнение по въпроса.
 Благодаря Ви предварително !!!
 Желая успех на всички !!!      love001 

Моля Ви момичета за коментар ??? Как може да се тълкува такова зацапване ?  newsm78

# 25
  • Мнения: 2 660
Добре де, сиси, нали в съседната тема се занимахме обстойно с твоето зацапване? Най-вероятно да е хормонален дисбаланс (виж си пролактина) или киста. Зацапването от имплантация не продължава с дни. Съжалявам, всички сме се надявали и познаваме това чувство. Отиди на лекар. Ако имаш проблем, го изчисти, за да можеш следващия месец да си осигуриш добър шанс за забременяване. Препоръчвам ти и да следиш овулация.

# 26
  • София
  • Мнения: 35 957
При имплантацията може да се разкъсат малки кръвоносни съдове и от там се получава зацапване - НО, това е само 1 причина за зацапване, а има десетки.
Ето ти наглегно, макар рисунките да не са от най-хубавите:


# 27
  • Мнения: 603
Здравйте на всички.

Включвам се и аз в тази тема. При мен нещата са така:

На 24 ден от цикъла - зацапване (само няколко капки), днес - 25 ден от цикъла няма нищо, съвсем чисто. Започнах да се притеснявам като чета тук за това зацапване.

При първата ми бременност нямах такова зацапване.
Започвам да си мисля, че може да съм бременна. (ние по принцип не сме се пазили)
Ще изчакам да видя какво ще стане. Понеделник, вторник ще направя тест. Ще Ви кажа за резултата.

# 28
Аз имах една бременост и имах силни болки и зацапване и се наложи да влезна в болница за задържане и успяха да ми го задържат,но беше кух плод и трябваше да го махна.Сега повечето частни клиники правят всичко възможно за да задържат бебчето така,че няма за какво да се притесняваш.Причините за това зацапване може да са различни.Гледай положително на нещата и всичко ще е наред пожелавам ти успех дано всичко да се оправи.

# 29
  • под кривата круша
  • Мнения: 294
Чела съм, че е по-скоро изключение. Аз имах такова зацапване седмица преди датата, на която трябваше да ми дойде и продължи 3-4 дни, но при мен лигавицата беше по-тънка от нормалното.

Общи условия

Активация на акаунт