зацапване при имплантиране - винаги ли го има?

  • 24 673
  • 38
  •   1
Отговори
# 30
 При първата си бременност/ за съжаление неуспешна, родих преждевременно в 23 седмица в следствие на инфекция/ имах няколко дневно зацапване точно по времето, когато трябваше да ми дойде цикъла, затова си мислех че не съм бременна. Даже няколко дни след това направо си премина в по-тъмна кръв и бях абсолютно сигурна, че ми е започнал цикъла. Когато след 2 седмично закъснение цикълът ми така и не потече, както трябва, си направих тест, положителен. Отидох на вагинален ехограф и се оказа, че бях бременна в 6, 7 седмица с близнаци, едното от които обаче още тогава подозираха, че няма да се развие и така и стана. Казаха ми, че организмът ми се опитва да изхвърли празния плоден сак и едновременно с това да задържи този, в който има бебенце. Така и стана с растежа на бебето спря и зацапването и тялото ми само се справи с помоща и на малко нош-па. Сега се опитвам пак да забременея от няколко месеца и се надявам този път всичко да е наред. Така че причини за зацапването много. Аз например имам от години зацапване овреме на обуто, така и разбирам кога е неподходящия момент. Но не съм имала подобно при първата си бременност 7 дни след секса, така че различни жени, различни симптоми. Пожелавам обаче със или без симптоми  само положителни тестове:)

# 31
  • Мнения: 318
Момичета, здравейте! Надявам се нямате против да се включа... Искам само да кажа, че зацапване по време на имплантация изобщо не е задължително. Обикновено за това кървене се пише като " Възможно е да се забележи леко зацапване, кървене в следствие на имплантацията..." Така че дори и да няма кървене, не значи че не е имало имплантация. Аз например нямах кървене  Peace
Пожелавам на всички ви успех и сладки малки бебчета  Hug

# 32
  • Мнения: 702
Аз също не съм имала такова зацапване,а мисля,че това се случва по рядко

# 33
  • Мнения: 92
При предишните ми 3 бремености съм нямала такова нещо ,но сега на 23ден от цикала ми зацапа за 2дни и си помислих че ще ми дойде по рано,понеже от 1год.насам все ми започва цикъла с зацапване,през ума не ми мина въобще ,че може да е имплатиране,нямах никакви симптоми за нищо,а и бях на доки същия ден и на прегледа ми каза че съм с кървене от вътре,и най вероятно ще ми дойде до седмица...да но не позна май...

# 34
  • Мнения: 701
При мен нямаше...или поне аз е съм видяла

# 35
  • Sofia
  • Мнения: 1 713
Не е задължително да има зацапване при имлантиране!

# 36
  • Мнения: 3 092
Да при мен така се получи - нямаше никакво зацапване !
Успех и от мен на всички !  Hug

# 37
  • Мнения: 1 919
при мен го нямаше

# 38
  • Мнения: 14 490
при мен го имаше, но беше толкова бледо, че го констатирах само защото се взирах в бельото си при всяко ходене до тоалетната. беше съвсем бледокафяво, по-скоро по-тъмножълто.

Общи условия

Активация на акаунт