Отговори
# 210
  • Мнения: 127
Ехааа какви хубави новини има:) два дни ме няма и колко бебчета са излезли супер  Hug
ЧЕСТИТО НА МАМАИТЕ И БЕБЕТАТА :beli4ka,marianamama и бебе Симеон ,Cora и бебе Гергана , misheto17 ,Иррра и бебе Александър,Магдалена и бебе Николай, кроки и бебе Лъчезар. Бебетата да растът послушни и добрички а мамите бързо да се възстановяват!

Аз още си бременея,  вече си мисля че тоз бебок няма намерения да излиза  newsm78
Снощи имах доста силни контракций, сутринта също но не са на определен период и не съм ходила в болницата.Вече нямам търпение бебо да излиза, обиколката на шкембака ми вече е 120см. как ли ще родя? #Crazy

# 211
  • Мнения: 222
Ивченце-нещо ми се губи Thinking

# 212
  • Мнения: 195
ЧЕСТИТО МОМЧЕНЦЕ НА КРОКИ! ДА СТАНЕ ГОЛЯМ, СИЛЕН И ДОСТОЕН МЪЖ!
БЪРЗО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ НА МАМА.   bouquet

# 213
  • София
  • Мнения: 5 752
Ивченце-нещо ми се губи Thinking
Доста мами се губят не само тя!  newsm78 Rolling Eyes
Ади аз ти пратих смс- че! Flutter Как си днес? 2 пъти ти пиша!

Последна редакция: пт, 03 авг 2007, 16:56 от Димяни

# 214
  • Мнения: 1 854
4естито на мама Ирра и бебе Александьр.Леко вьзстановяване и много щастие  bouquet

# 215
  • Мнения: 361
Честит мъж на Кроки.Да бъде много здрав и да расте със същата скорост като до сега
На Кроки видеозона май не се е объркал в килата.Имаше доста мами на които даде отклонение с по 300 грама, ама този юнак си е 4 кила  bouquet

# 216
  • Мнения: 1 854
Кроки, да ти е живо и здраво детенцето.Нека винаги бьде светлия ль4, който озарява щастливото Ви и сплотено семейство!Леко вьзстановяване и незабравими мигове с малката души4ка![/b][/size][/color]

# 217
  • Мнения: 498
ЧЕСТИТО БЕБЧЕ ЛЪЧЕЗАР НА КРОКИ! ДА ТИ Е ЖИВ ИЗ ДРАВ ЛЪЧЕЗАРЧО И БЪРЗО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ НА МАМА КРОКИ!СКОРО НА ОТЧЕТ ПРИ НАС[/b]

# 218
  • Мнения: 1 380
Sladki64e-да, по принцип на Плиска ми е далеко, но не е болка за умиране. Аз съм голям пътешественик, така че няма проблеми. Когато решите да ходите, казвайте, ще дойда!

Мами, аз вече съм се притеснила, толкова много бемки са ми излязли на вратлето и бюста, такова нещо просто не ми се е случвало-то е някакъв ад!
Aми ние с няколко  моми4ета не изпускаме лекция. Ето ти програмата. Вторник сме на линия.
http://www.9m-bg.com/display.php?page=scool

# 219
  • София
  • Мнения: 50
Честито на Ирра и на Кроки ! ДА са им живи и здрави момченцата!

# 220
  • Варна
  • Мнения: 567
Честито момченце на Кроки, да е жив и здрав малкия мъж!

# 221
  • Мнения: 223
Честити да са на света още две усмихнати личица - на Александър и на Лъчезар! Светът да ги обича и те да обожават живота! Кроки и Иррааа, бързо възстановяване и честита радост

Мили мами, радвам се, че с разказа си не съм ви ратревожила, а напротив. Знам, че сме много изнежени в моментаи всяка една дума отключва милиони асоциации. Заради това се постарах да бъда схематична.  SunglassesБях ви писала 2 съобщения с емоциите(положителни), които изпитвах, но те се затриха. Явно така е трябвало.

Снощи прочетох какво сте си писали докато аз раждах. МНОГООООООООООО ВИ БЛАГОДАРЯ. Явно безсънните ви мисли са помогнали и на нас! Чак вчера, докато ви четях, започнах да свиквам с датата, която моето мишле си избра. Съжалявам, че моят приятелка ви е наплашила със съобщението за дългото ми раждане. Така беше, но всичко отмина. Вие знаете, че аз винаги съм се страхувала да не родя у дома. От нищо друго

Иви, много ме трогна, че си си спомнила поста ми от предната нощ, в който писах, че имам предчувствие за 23-ти.
  bouquet Явор се роди 49см(очакваха дълго бебе:)
Марианамама, виж малката клапичка на помпата - едно кръгло като копче. Гладката част трябва да е надолу обърната, а звездичката нагоре. Натискаш помпата към гърдата, за да стане вакуум и дърпаш продължително, докато тръгне!Аз правех това, топлейки се с кърпи.

Момичета, стискам палци за ведри мисли в тази жега. Аз родих 10 дни преди термин и очаквахме едроооооо бебе, а вижте какво малко Яворче дойде! Не се страхувайте

# 222
  • Мнения: 107
Здравейте,

Честито на новите мамчета!!!!Да са ви живи и здрави бебоците и с кеф да си ги гушкате!!!! Коликите да ги подминат и зъбките лесно да избият

Отивам да ви чета че нямах нет и не съм влизала във форума 2 дни

# 223
Sladkish4e аз мисля да не идвам на лекцията въпреки че много ми се идва и ако наистина не съм родила ще се позамисля дали да дойда,но по-скоро ме притеснява че сега след последната лекция имах леки контракции от това друсане в този раздрънкан автобус и не ми се пътува с него като знам как се чувствам след това.А за раждането хем искам вече хем малко ме е страх!

# 224
  • вкъщи
  • Мнения: 2 464
ох,благодаря ви за съветите.цедя се нон стоп,но ефекта е минимален.изгорих си кожата направо.ина4е раждането беше песен.болките бяха съвсем търпими до края и с паузи.тоновете на бебо падаха много и водите ми бяха кални,но слава богу бебо е ок.само напъните ме зтрудниха,не знаех как да напъвам.ама доктора като каза,напъвай,4е бебто страда и хоп стана работата.ина4е добрева беше там,но тя беше поела една позната и се занимаваше сао с нея.а аз родих при калвукджян.майка ми говори с него и акушерката и има каза,4е ще им плати,да ми обърнат внимание.акушерката не ми мръдна от главата,е доктора не струваше.но важното е ,4е вси4ко е наред.ина4е от болницата съм доволна като отношение.мн е мръсно,но  акушерките и лекарите са готини.
хайде ,аз пак ще се цедя.мони до в4ера беше кротък,снощи не мигна,заспа в 9 сутринта и цял ден спи/
леко ражадне на вси4ки!

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт