Отговори
# 225
  • Мнения: 82
Честит син Лъчезар на мама Кроки!Много здраве,щастие и късмет на цялото им семейство!!!

# 226
  • Мнения: 423
КРОКИ ЧЕСТИТ БЕБОК СЪС СЛЪНЧЕВОТО ИМЕ ЛЪЧЕЗАР!!!
Да ти е жив и здрав и много да те обичка! Голямо бебе излезе, ти си герой!!!!

# 227
  • София
  • Мнения: 1 377
Честити бебчета на Ира и Кроки - да са им живи и здрави, много послушни и да ги радват!

# 228
  • София
  • Мнения: 5 738
Какво ли е това затишие newsm78  Mr. Green Никъде ви няма нито в скайп,нито тук!
Гита виждам че си онлайн Simple Smile Как сте мила?
 

# 229
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Чесито бебе на крокодил!!!
Димяни наистина доста упостя нещо,а на мен ми е скучно.нямам търпение да раждам вече.Днес прах и гладих бебешките дрешки Heart Eyes

# 230
  • Мнения: 998
ЧЕСТИТ СИН НА КРОКИИИИИИ!!! ДА Й Е ЖИВ И ЗДРАВ И МНОГО ЛЪЧЕЗАРЕН!!!! МНОГО ЦЕЛУВКИ НА МАМА И БЪРЗО ДА СЕ ВЪЗСТАНОВЯВА И ВРЪЩА ПРИ НАС!!

# 231
  • Мнения: 3 388
Хубав уикенд момичета  Hug Нека си пожелаем много хубави новини за нови здрави и усмихнати бебчета  Heart Eyes А на мамчетата- леко и безпроблемно раждане   bouquet

# 232
  • там някъде...
  • Мнения: 235
Здравейте,
Аз само да се отчета...изписаха ме от болницата и сега си лежа в нас и чакам да излиза бебо. Не пиша щото компа е в майка и не мога толкова често да ходя до там. Честито на всички майчета,да са им живи и здрави бебоците и много да ги радват !!!  bouquet

# 233
  • Мнения: 222
Sladki64e-благодаря за информацията! Във вторник няма да се видим, защото аз отново съм на лекар от 9.20ч., но в четвъртък за сега съм свободна. Ако не изникне нещо и не съм родила до тогава, ще се видим.

Наистина във форума няма жив човек! Може би, затишие пред буря!



# 234
  • Мнения: 1 854
Аз да попитам родилите мам4ета - колко от вас раждаха без упойка и сьвсем натурално(като изклю4им секциото)?

"Затишие пред буря" или петьк, ден на майстора и хората си по4иват и правят планове за уикенда Wink

# 235
  • Мнения: 1 380
Sladki64e-благодаря за информацията! Във вторник няма да се видим, защото аз отново съм на лекар от 9.20ч., но в четвъртък за сега съм свободна. Ако не изникне нещо и не съм родила до тогава, ще се видим.
Цитат

Sevda_lina щом се притесняваш не идвай. То за теб май е по-добре.
pivanov ще те чакаме в 4етвъртък.




# 236
  • Мнения: 3 595
Започвам с хубавите новини Simple Smile
Мимсат е родила днес в 14:30, прекрасно момиченце Катерина, която тежи 3050 г и е дълга 49 см. Всичко с нея и бебето е ОК. Грижовния им татко ми писа, че го е родила буквално с два напъна и е казала, че след такова раждане със сигурност ще си имат 3 деца Simple Smile Той ги е видял 10 мин след раждането и ни прати снимки да ги видим. Имаме всички поздрави от тях и ни желаят успех на всички мами Simple Smile Много благодарности за подкрепата на всички и всички да имат толкова бързо и лесно раждане като нейното! Целувки имаме от нея и бебето!

Ето ги бебе Катерина и мама Мимсат:

# 237
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Честито Мимсат!!!!!
Малката е страхотна,толкова чистичка и оформена.

# 238
  • Мнения: 3 595
juleto18 Честито бебче на Магдалена! Да и е жив и здрав малкия Николай!

Кроки и Мимсат да са ви живи и здрави дечицата! Да са много обичливи и усмихнати същества като майките си! Желая ви бързо възстановяване и безкрайно много прегръдки с малките ви човечета!



Елисее специални поздрави за вас и честити 2 кг-ма  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Да наддава бързо малката муцунка и да си я прибирате скоро вкъщи   bouquet
Гера стиснати са всички палци Heart Eyes
Красииии добре дошла  Hug
Марианамама добре дошла! Има една бяла гумичка с ребърца на помпата. Ребърцата трябва да са нагоре иначе не прави вакуум! Дано ти помогне. Прави топли компреси и си пускай топъл душ за да се разширят каналчетата и да потече по-лесно кърмата. Изцеждай съвсем мъничко колкото леко да омекнат, ама съвсем леко. В никакъв случай не цеди много ще предизвикаш свръхлакатация.  Peace
Тиги  Heart Eyes Hug Heart Eyes

# 239
  • Мнения: 941
здравейте
честито на всички родили мамчета, да са им живи и здрави бебоцита, много да ги радват и много да папкат и слушкат, а мамите бързо да се възтановяват и влизат в ритъм

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт