Съществува ли приятелство между мъж и жена?

  • 4 798
  • 149
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 753


но имам "приятелки", които са се "сприятелявали" с мъжете на "приятелките си"...ОПАЗИЛ ГОСПОД, те са ми в една картотека - секретна Crossing Arms
Ооо, това са една конкретна порода приятелки ooooh!

# 31
  • Мнения: 5 622
не мисля, че винаги нещата опират до секс

имам приятел, семеен - приятели, че да си споделяме \не толкова интимни неща, де\...но мога да разчитам на него, както и на съпругата му. Не само че не ми харесва като мъж..немога и да си помисля за нещо по-така... newsm78ВЪОБЩе не гледам на него с очите на Жена, нито пък той ме гледа с очите на Мъж.. Sick


Точно така е. Същото важи и за мен. Затова и аз казах по-горе, че и да има мераци, не са били у мен. Не мога да гарантирам за мераците на другите  Wink

Също така и когато едно нещо по принцип е еди как си, то това означава, че винаги има и изключения- колкото само да потвърдят правилото....

# 32
  • София
  • Мнения: 7 097
И аз предпочитам да си общувам с мъже, но рано или късно се създава едно напрежение от сексуален характер...

# 33
  • Мнения: 2 673


но имам "приятелки", които са се "сприятелявали" с мъжете на "приятелките си"...ОПАЗИЛ ГОСПОД, те са ми в една картотека - секретна Crossing Arms
Ооо, това са една конкретна порода приятелки ooooh!

в картотеката тежи и доста прах в Отдел "бивш - сПриятеляване"..

На една Маймуна дори съм и сервирала вкъщи вечеря, "приятелка", де..  Mr. Greenгрозна,..как ще си го докаже ако не се "съпостави" с мен Whistling

# 34
  • Мнения: 4 753
Същият случай, с грозна приятелка... Толкова нагла, че лапала там каквото лапала и накрая изпращяла въпроса " Аз нали ги правя по-хубави от нея ?! " Shocked ooooh!

# 35
  • Мнения: 417
Според мен няма такова приятелство,винаги една от двете страни има чувства към другия.Макар и никога да не си го признаят.

Сигурно е така понякога, но никой не може да ми каже, че 18 години той или аз трепетно въздишаме един по друг, при положение, че аз междувременно се омъжих (с мъжа ми сме заедно от почти 10 години), а последното, което да му липсва на него е женско внимание и присъствие. Единствената ситуация, която сме разигравали на шега е, че ако на 40 никой не ни е 'взел', ще се оженим, за да не останем сами, но след като аз се омъжих, този ангажимент отпадна и двамата въздъхнахме облекчено  Laughing
Това го казах от собствен опит,не е казано,че при всички е така.И аз имах приятел(още си го имам) и честно казано чувствата ми към него бяха повече от приятелски.Естествено това никога няма да си го призная и никога не съм го казвала.Просто си ми остава една тръпка и всеки път като го видя и ми се пресвива нещо под лъжичката,но се държа все едно няма нищо,защото много го уважавам и ми е приятно като съм с него и за нищо на света не бих го изгубила,защото точно това щеше да стане ако си бях признала чувствата.Сега вече е различно и двамата имаме половинки и не се виждаме толкова често както преди.

# 36
  • Мнения: 5 622


но имам "приятелки", които са се "сприятелявали" с мъжете на "приятелките си"...ОПАЗИЛ ГОСПОД, те са ми в една картотека - секретна Crossing Arms
Ооо, това са една конкретна порода приятелки ooooh!

Аз пък подозирам, че имам 'приятелки', които ако мъжът ми им се пусне, няма да откажат  Crazy

# 37
  • Мнения: 5 622
Същият случай, с грозна приятелка... Толкова нагла, че лапала там каквото лапала и накрая изпращяла въпроса " Аз нали ги правя по-хубави от нея ?! " Shocked ooooh!

 Joy


Ох, то не е за смях...Ужас. Е, на мен не ми се е случвало или поне аз не знам, но знам за много такива случки на познати.

# 38
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
Имам приятел-мъж. Вече доста години. Истински е, то се усеща. Не се прави, че те разбира, за да ти се навре в бикините. Набива ти канчето като правиш глупости. Ревеш му по телефона като се налага. Забавляваме се чудесно заедно. В университета се лиготехме и скандализирахме стола с описания на висок глас колко ще е еротично да се намаже горещото ми тяло с кисело мляко от това, дето го раздаваха лелките.

Истината е, че с пистолет да го карам, няма да може да ме погледне като жена. Няма тръпка. И алкохол сме пили, и не само ... но най-много да ни се отвори лаф за срамни случки от детството, глупости не сме правили. Не бихме си развалили приятелството със секс. Иначе си върви шегата помежду ни как ще се оженим някой ден ...  Simple Smile

Това все едно аз съм го писала Simple Smile. Само дето не сме имали изпълнения в студентския стол, а из варненските дискотеки. Много удобен ми беше да разгонвам разни досадни навлеци Simple Smile

# 39
  • Мнения: 19
Няма такова приятелство  Thinking поне според мен ,винаги една от двете страни има чувства  Kissing Heart  към другия. Макар и никога да не го признаят, но това доста често се вижда от жестовете им един спрямо друг smile3521.

# 40
  • Мнения: 1 952
Само жената би могла да вярва в това....

# 41
  • Мнения: 2 673
Само жената би могла да вярва в това....

ох,...дали newsm78не ми се вярва всеки мъж да кацне на едно цвете не за да му се наслади, а и за да изпие нектара му newsm78

дълбоко се надявам че милото не е пчела, а бръм.баар  Thinking

# 42
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
имам, но са от скоро, ясно сме си сложили табелите-женен,а в грях не влизам!но пък не се знае, винаги може да се загледа в задника ми или деколтето! но не искам приятелка за половинката ми, 4е още мога да целя по близка мишена! #2gunfire

# 43
  • Мнения: 2 673
имам, но са от скоро, ясно сме си сложили табелите-женен,а в грях не влизам!но пък не се знае, винаги може да се загледа в задника ми или деколтето! но не искам приятелка за половинката ми, 4е още мога да целя по близка мишена! #2gunfire

права си.

НЕКА УТОЧНИМ!!! Има разлика между "свободна" приятелка \за нашия любим\ и между "обвързана".
Мъжо има приятелка, която е семейна...Ама аз ХИЧ не ревнувам, не се и замислям дори..То се вижда, че милото въобще не я подушва с онзи тръпнещ за аромат нос Outta Joint

# 44
  • Мнения: 4 753
тръпнещ за аромат нос Outta Joint
ShockedТова как да си го преведа

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт