Мами в Норвегия - 4

  • 16 188
  • 310
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 1 062
Привет и от мен  smile3558
Marjo  smile3525, на мен също ми беше приятно.
И да се оплача сега: на това хубаво време мъж ми е болен smile3518. 2 дни вече си е вкъщи, а като прибавиш "болен" към "мъж" става smile3514.  Ще се оправим, ама.......Приятна ви работа на работещите, а на всички останали слънчев уикенд cheers

# 241
  • Мнения: 1 294
rkb, гхххххеее,
това е типично:)

# 242
  • Мнения: 1 294
Slavs, виждала ли си тук:
www.norgeibilder.no

# 243
  • Мнения: 2 786
Леле-мале, колко много сте изписали!
Аз имах малко работа навън, та затова чак сега се включвам.
Я по ред на номерата.

Палачинке, много радостно, че си бъбрива, точно си си попаднала на мястото в нашата тема.
Ох, и аз съм така, нещо много нанагорно ми идва столичния екшън вече и умирам за малко монотонност и скука.
Да си гледам мъжа, децата, да си ходя на работа и като се прибера вечер, да не ме стряскат съседски крясъци и аларми на коли.
Може и да е временна болест, ама е така.

Относно имената, аз си намерих http://www.norskenavn.no/navn.php и от тук ги гледах и си набелязах няколко :Р
Предимно с Е - Einar, Egil, Eskil, Espen ... другите не ги помня в момента.
От женските си харесах типичното Ингрид и Фрида донякъде ...


Сега ще погледна линка ти Simple Smile

# 244
  • Мнения: 1 294
'ko ne ti e qsno, shte ti obqsnq...

Sorry za latinicata

# 245
  • Мнения: 2 786
Не, ориентирах се Simple Smile
Много хубав сайт Simple Smile
Сега си разглеждам Simple Smile

# 246
  • Мнения: 1 294
може по адреса да си видиШ апартамента в Трондхейм:)

# 247
  • Мнения: 2 786
Абе щом мога да се ориентирам в норвежки сайт, значи напредвам с езика  newsm10
Сега ще питам за точния адрес и ще ги потърся Simple Smile
Нямам търпение да се преместя и да заживеем с него  Two Hearts  loveuuu Heart Eyes
Голяма любов сме  newsm51

# 248
  • Мнения: 94
Привет и от мене  bouquet
Най после да имам малко свободно време да почета...ама вие сте писали, писали....не че не ми е кеф .Привет на всички новодошли, много се разрастна нашата групичка.
Хорааа , не е лесно пак да съм на работа. Започна се вече- давай, давай цял ден там, а после продължава в къщи.Направо съм гроги smile3517.Добре , че временно имаме една баба на помощ, ама какво ще правим след това?Петък вечер е най готино да разпуснеш ама много бързо минава Sad.
Маrjo,не се тревожи за детето- те бързо се оправят макар , че сигурно си го преживяват по собствен начин.И нашия не знаеше нито норвежки нито английски като започна училище, но сега се оправя и с двата езика.Приятна събота и неделя. Много слънце ви пожелавам.  Nature Sunny Аз изчезвам, че ще празнуваме рожденния ден на баткото  в неделя и трябва да се запретвам да пека каке cook

# 249
  • Мнения: 1 294
Naj-posle katurnah, chaveto:)

# 250
  • Мнения: 875
ох, мойто чавенце сега ще го мъча.  baby_neutral

славс, личи си, че сте голяма любов. стискам палци всичко да е наред и да си заживеете скоро заедно.  Heart Eyes

айде, после, ако ми остане време ще дойда пак.

# 251
  • Мнения: 1 294
bob4enka, от кога си в Норге?

# 252
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Пала4инке, аз съм новак  Mr. Green. За постоянно съм от година и половина в Норге, но преди това съм уЮила тук един семестър, горе на север в Хар6тад, както и имах няколко посе6тения. Абе ако брои6 от януари 2005, врътват се две и половина години.

sandefjord ти хубаво ни пожела слънце, ама туку 6то гледах прогнозата и поснай- 6те ни УДАВИИИИИИИ  Sad

Аз за къренето, кърмя, ама си и гаврътвам от време на време по някое питиенце, няма как. Ама ефекта върху малката е единствено безсънни но6ти. Mr. Green

Ех таман се разписах и малкото се размрънка. Отивам да я къпя, о4аква ме кански рев.

# 253
  • Мнения: 1 294
Всяка вечер ли я къпе6? Аз не мога много ясно да си спомня как бе6е Марти като бе6е толкова малък... ама малко като дръпна почна много да обича да се къпе. Между другото аз съм много доволна от здравната служба. Много хубави съвети са ми давали и Мартин се влиае6е добре - и за ядене и за спане и изоб6то...

# 254
  • Мнения: 3 674
Привет бъдещи норвежки... Hug
Аз се завърнах балгополучно от работа...И днес да се похваля..нямаше ревящи бебета.. Mr. Green
Бяха кротки бебета днес на смяна... Joy
 
Боб4енка....като къпеш бебока,таткото помага ли... Wink
Аз си спомням моя син,като трябваше да го къпя и извиках моя поне да държи бебето та да мога аз да го поливам .Ама малкото рита като лудо от щастие..моя мъж умря от страх,и през цялото време трепереше като лист.... Joy Абе какво се тресеш бе човек,дръж бебето... Crazy А той ми каза"Че малкия е толкова слаб и мъничък че го е страх да го стисне малко по-силно,та да не го счупил.... ooooh!.... Joy Викам му.."Абе те бебетата са много жилави...не се шашкай!"...Боже ,собственото си дете не можеше да държи...   Mr. Green Та го къпах сама дота време....Бъзльо! Mr. Green
Като гледах в България как сестрите ги мяткаха новородените на кантара и като ги повиваха,сърцето ми се свиваше... Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт