Мами в Норвегия - 4

  • 16 180
  • 310
  •   1
Отговори
# 255
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
ох пи6а с една ръка, 4е ми виси на цицата в момента. Не я къпя всяка ве4ер, на две ве4ери е достатъ4но. Аз съ6то харесвам освободеността им по отно6ение на това как трябва да се гледат бебета, колкото се<оже по природно. но пък нямам вяра на тука6ните лекари. Поне засега, колкото пъти съм имала работа с тях, все са били неспособни. Затова си избрахме хърват за ли4ен лекар, след като преди6ния- норвежец ми дигна на няколко пъти нервите, последно с гре6на диагноза и предписан антибиотик, а аз бременна.

# 256
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Розе не помага, но за6тото майка ми е тук и тъя ми помага. То няма какво за помо6т, сао някой д ами сипва от 6ампоан4ето в ръката, ина4е си го къпя сама в коритцето без проблем. То на6ия тати отна4алото я държе6е като бомба, ама сега по4на да посвиква каде 6те отиде  Mr. Green

# 257
  • Мнения: 3 674
......... То на6ия тати отна4алото я държе6е като бомба, ама сега по4на да посвиква каде 6те отиде  Mr. Green

Ооххх....боб4енка, пак ме разсмя... Joy Joy Joy Да, да като бобма... JoyТова е точното сравнение.... ooooh! Ама много са смешни мъжете в такива ситуации.... Whistling ...едни такива  несръчни и безпомощни... Crazy

# 258
  • Мнения: 2 786
Хахахаха, момичета ... бобченке, ти ме уби с това сравнение (държи я като бомба).
Така е, мъжете ги е страх да не `счупят` бебето.
Сещам се вуйчо ми ... роди се първото му дете и отиват на изписване в болницата.
Цветя, видео камера, комитет по посрещане и изпращане, бонбони, торти, абе олелия голяма.
Излиза вуйната ми (имаше тежко раждане, та беше малко отмаляла) и една сестра с бебето, а то увито като пашкул в одеала и какво ли не, насред лятото това.
Камерата снима вуйчо ми развълнуван и засмян като селски ерген, сестрата се приближава и му подава вързопчето с думите: Заповядайте, това е вашият син!
Вуйчо ми погледна вързопчето, и започна да заеква: Ама аз какво да направя сега?
Сестрата каза: Ами вземето си го, да го подържите.
И вуйчо ми: Аз не мога, ще го изпусна, как да го хвана, не искам, не!
Ама пребледнял като чаршаф стана.
Сестрата не го чакаше, ами му бутна бебето в ръцете и вуйчо ми само дето не се разрева от страх пред камерата и го държеше ама точно като бомба.
Уникално видео, още се заливаме от смях като го гледаме.

# 259
  • Мнения: 1 294
На6ия татко бе6е добре в това отно6ение, о6те като се роди Мартин го взе веднага и даже ми казва6е как похърква...Simple Smile
Къпе6е го без проблеми от самото начало - не мога да кажа, че е бил бъзлив.

# 260
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Пала4инке, как изтървах мъжо да ти види ника и сега е ме е заврънкал за пала4инки, отдавна не съм му правила. Аз сега себе си немога да погледна, камоли за пала4инки време.

Да се опла4а от о6те бъзливия ни татко, днес детето остана неразходено за6тото как така 6тял сам с нея навън, ами ако не6то затрябвало, незнаел какво да прави. Аз бех на ръба на силите си, цяла но6т и цял ден съм я 4акала да заспи, как не се умори да ръмжи и да се мята, накрая ме оповръ6та, абе лудница. Викам му, ето ти я занимавай се с нея, аз трябва д алегна, 4е 6те колабирам. Заспах като пън, ама детето си седя в къ6ти  Embarassed.

Ина4е в4ера я заведохме за риба и явно е къдем на тати, той хвана една хубава треска  Mr. Green

Славс hahaha, голям майтап с вуй4о ти. В тоя дух, аз трябва6е да снимам мъжо като му казах 4е раждането по4ва. Той спи в хола сега, заради мама, която спи с мен в спалнята. Та излизам аз от спалнята въпросната сутрин с намерението да се изкъпя и тогава да го събудя да му кажа. Той оба4е се събуди и ми вика: "6та е?"(какво има, демек), аз му еикам: "Айде, ставай...", той: "За6то", аз: "Е как, водите ми изтекоха, раздам".  Joy Joy. Както ме гледа6е сънливо с едно око, последваха ей такива о4и  Shocked и най- сме6ното ставане на света- оплете се в завивките, незнае6е накъде да хване пътя  Joy. Наложи се да у повторя да я кара спокойно и да докара колата пред къ6ти.
Та така с на6ите смели мъже  Laughing

# 261
  • Мнения: 875
бобченка, напълно те разбирам, мила. и аз в началото бях като зомби. за моя голяма радост всичко приключи, когато го взех в нашето легло и започнах да го кърмя легнала. сега дори не се и будя. подавам цица както си спа и не го и усещам кога се буди. баба ми ми каза да не казвам на никой за това, защото хората ще си помислят, че съм мързелива.  Joy

 

# 262
  • Мнения: 250
Сандефиорд,честит ти рожденник!  bouquet Да ти е жив и здрав и да бъде твоята гордост! newsm59  ura  bigdance2  Gift Пожелавем му безгрижно и щастливо детство!  bouquet

# 263
  • Мнения: 2 786
Честито на рожденика! Simple Smile Много  Gift и  bigdance2    bouquet

Ееее, бобченке, може ли такъв бъзлив татко, я да мине един бърз курс за татковци Simple Smile
Да вземе пример от моя татко, който винаги много охотно ме е разхождал с количката, докато мама поспи вкъщи.
Даже се обаждал на приятели: Ще извеждам Славка с количката, айде с мене на радходка!
Фукал се насам и натам с мен, щото бил първия татко от компанията  Sunglasses
Така че ... да свиква и да не се плаши толкова!
Аз това му харесвам на моето момче, че има опит с бебетата покрай малкото му братче и знае как да ги държи, забавлява и въобще не е страхлив.
Пък и нали сме запланували две близначки (виждам зетьове тук дал Господ), трябва да помага Simple Smile

бебчо, ти какво реши за учебника?

# 264
  • Мнения: 3 674
Sandefjord...Честит ти рожденник и от мен! Да ти е жив и здрав и много да те радва!!!

..........

И чакаме снимки от тържвеството....да не забравиш  да почерпиш... Hug виртуално с някоя вкусотийка... Heart Eyes

# 265
  • Мнения: 3 674
Аз отивам на рожден ден на една от българките  тук  Grinning Така че
ще ви чета и  пиша довечера... Hug А и ако сте послушни ...  bowuuможе да ви кача и някоя снимка...  Mr. Green 

 Айде до после..приятен ден на всички празнуващи и не празнуващи...  bouquet

# 266
  • Мнения: 590
   

Ами честит рожденник и от мен!!! Да е жив и здрав и много послушен да радва мама и татко с много постижения!!! Весел празник и да има много    

# 267
  • Мнения: 250
Сандефиорд,поздравявам теб ,рожденника и цялото ти семейство с  balade pour Adeline-Ричард Клаудерман.  bouquet

# 268
  • Мнения: 2 786
http://youtube.com/watch?v=mlQEdGYmoGc

Eто линк за песента на бебчо Simple Smile

# 269
  • Мнения: 250
Славс,огромно благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт