21ва Темичка - Навършихме Форумско Пълнолетие (...по Американски тертип)

  • 10 360
  • 289
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 1 783
Главата не е минала още, ама се търпи. Тандури, ужас, като си помисля само как си се изплашила. А за вас Блажке, също - амнезия?!?, дано с това да си остане. Явно е такъв сезона, както казваш.

Омръзна ми вече да чета за тези рекол-и, никакви играчки не трябва да се купуват, край!

# 271
  • Мнения: 3 367
mersi na всички взли присърце моите парични проблеми Grinning ; истината е че имам доста разнопосочни възможности и бая хартии и затова е толкоз сложно да измисля ..
SG1 , работа са искаш тук,от 3 страни ме дърпат,не е туй грижата..а и ние сме много не=пари ориентирани у нас пусто,ако има за ядене и къща сме ок,много по-важно ни е да си харесваме занаятите и колеги,да е  кариера ориентирано,да е флексибъл и пр бенефити..като Пипи-работим за ваканциите:)


# 272
  • Мнения: 994
блажка, стискам палци съпругът ти да се възстанови бързо!!!
Бистра, добре ли те прегледаха в Ърджента? На един наш приятел даже не му бяха направили и снимка след катастрофата (а той е имал оплаквания) и се оказа доста голям проблем - година почти се мота по болниците. Не е хубаво така да те боли. Дано и ти бързо се оправиш и да няма нищо сериозно.

# 273
  • Мнения: 1 436
Оле блажка, ужас  Shocked.

Бистра, подкрепям КТБ - виж да си прегледаш главата щом още те боли. Ние катастрофирахме с нашите преди 7 години и после четири дни такова главоболие ме цепеше ooooh!, не е работа. Тогава ми обясниха, че било нормално от адреналина да те боли Rolling Eyes, ама все пак иди да се прегледаш.

# 274
  • Мнения: 940
Ауууу девойки ама вие сте се почупили и потрошили  ooooh!
Какъв е бил тоя каръшки ден вчера  Shocked Слава богу при нас няма  ексцесии. Whistling

миз...ти се радвай че каквото и да са сторили е било безопасно ,в смисъл само ти дето си брала  Embarassed Embarassed Embarassed
един ден брат ми се прибира в къщи влиза и чува говор ,отива към стаята на  щерка му която е на 14 и вижда вътре 5-6 момчета на по 15-16 Shocked, те като са го видяли и беж през вратата един през друг.Брат ми почва един кръстосан разговор с нея ,а тя вдига рамене и каза че те са звъннали на вратата ,тя отворила и те всички нахълтали---а тя  детска му работа,нищо не направила,седяла и си говорила с тях.От там се почнали едни обяснения от сорта на ти знаеш ли какво може да ти се случи сама с 5-6 момчета ,брат ми пък ги издирил момчетата в квартала и един по един при родителите за справка,заплашил че ако пак ги види направо полиция...и така.

Бистре дано главата ти мине бързо но би трябвало да настояваш за снимка,ти си знаеш колко си се ударила де ,прецени си .

блажка ...пожелания за бързо възстановяване на мъжа ти .

тандури...много крехка възраст е тази,тъкмо мислиш че всичко разбира ама детската му главичка изключва все още пред инстинкта,не му се доверявай все още напълно,малък е-виж като стане 6-7  би трябвало да му се е изградил нов инстинкт  от твоето непрекъснато повтаряне ooooh! Да ти е жив и здрав ,чукай на дърво!

Зори ...не се ядосвай за теста,важно с бебчо всичко да е наред другото ма..ата му Peace
Аз също правих тест 2 пъти,ама при мене си беше за яд защото ми бяха загубили кръвната проба,аз 1вия път много стрикно гледах да хапвам-ама 2рия път ме се обадиха и казаха можеш ли да дойдеш сега веднага и ме свариха като в небрано лозе щото предния ден ходих на събор и се бях наблъскала с всякакви пържени и сладки неща,за щастие всичко се показа нормално.стискам палци при теб да е фалшива тревога.

# 275
  • Мнения: 1 783
Мерси за пожеланията, ще си вардя главата, ще видим дали ще стане по-зле. Засега преминава.

Аз имам въпрос - някой беше шуснал линк където бяха описани всичките играчки от предпоследния рекол, ама не мога да го намеря  от много компютри и така и не го букмаркнах. Моля, пуснете пак, че ми писна вече от тия китайски играчки!

# 276
# 277
  • Мнения: 1 783

Да! Тенка! (както казва Марти Simple Smile)

# 278
  • Мнения: 3 491
Благодаря на всички за милите думи и пожеланията! От мене - умната, доколкото ни стигат възможностите, пък каквото е ставало или е писано да стане, все за нещо е послужило или ще послужи. Лека седмица!

# 279
  • Мнения: 677
миз, кога са ви отказали заради кръглите печати от апостила?
На някой друг да са му отказвали ЕГН заради кръгъл печат? Нашите са със кръгъл печат и ме узплаши с това!

И да използвам да попитам за издаване на първи паспорт на деца с БГ гражданство, вярно ли е това, че не може да се издаде експресно или с бърза поръчка?
Една госпожа от Районното се опитва да ме убеди че се чакало минимум 2 седмици за първи паспорт на деца.

# 280
  • Мнения: 677
Ние както мислим да летим до БГ в края на Октомври, трябва буквално да стартираме процедурата с паспорта още като ни изпишат от болницата. Някой има ли свежи идеи как се снима новородено дето спи постоянно????

Много лесно, слагаш го на леглото и си играеш с апарата  Simple Smile, на нас първият паспорт ни беше готов около навършването на първият месец на бебето.

# 281
  • Мнения: 1 147
И да използвам да попитам за издаване на първи паспорт на деца с БГ гражданство, вярно ли е това, че не може да се издаде експресно или с бърза поръчка?
Една госпожа от Районното се опитва да ме убеди че се чакало минимум 2 седмици за първи паспорт на деца.

Може, може. Ей това пише на сайта на МВР.

Where do we have to submit it?
Depending on the type of service chosen for the issuance of the ID card or passport and the charge paid, the application forms shall be submitted as follows:
- for term of issuance up to 30 days - in the Identity Documents and Passport Regime Units with the District Police Stations.
- for term of issuance up to 3 working days - in the Identity Documents and Passport Regime Units with the Sofia Directorate of Interior, the Regional Directorates of Interior or at the relevant units of the District Police Stations on the territory of Sofia, Plovdiv, Varna and Bourgas.
- for term of issuance up to 8 working hours - in the Identity Documents and Passport Regime Units with the Sofia Directorate of Interior or the Regional Directorates of Interior.

# 282
  • usa
  • Мнения: 2 113
миз, кога са ви отказали заради кръглите печати от апостила?
На някой друг да са му отказвали ЕГН заради кръгъл печат? Нашите са със кръгъл печат и ме узплаши с това!

И да използвам да попитам за издаване на първи паспорт на деца с БГ гражданство, вярно ли е това, че не може да се издаде експресно или с бърза поръчка?
Една госпожа от Районното се опитва да ме убеди че се чакало минимум 2 седмици за първи паспорт на деца.

лятото на 2003. и после бях намерила в интернет по държавните сайтове, че наистина има нещо такова, но не си спомням точно къде и щом толкова други момичета са нямали проблем, явно е нещо от миналото. паспортите им вадих с бърза поръчка за две седмици мисля, че беше. преди 12 години на голямата щерка вадих паспорт с експресна поръчка - за следващия ден, но допускам, че това може да е остаряло положение Simple Smile.

аааа, чакай, ти за бг ли питаш или за щатите?

# 283
  • usa
  • Мнения: 2 113
миз...ти се радвай че каквото и да са сторили е било безопасно ,в смисъл само ти дето си брала  Embarassed Embarassed Embarassed
един ден брат ми се прибира в къщи влиза и чува говор ,отива към стаята на  щерка му която е на 14 и вижда вътре 5-6 момчета на по 15-16 Shocked, те като са го видяли и беж през вратата един през друг.Брат ми почва един кръстосан разговор с нея ,а тя вдига рамене и каза че те са звъннали на вратата ,тя отворила и те всички нахълтали---а тя  детска му работа,нищо не направила,седяла и си говорила с тях.От там се почнали едни обяснения от сорта на ти знаеш ли какво може да ти се случи сама с 5-6 момчета ,брат ми пък ги издирил момчетата в квартала и един по един при родителите за справка,заплашил че ако пак ги види направо полиция...и така.

абе хич не е било безопасно. с тази отключена входна врата и зееща врата на гаража... добре, че само полицаите са влезли. ама така и натрихме сол на главата снощи с баща и, че вече ще заключва след себе си като влиза и излиза дори да има някой след нея...

# 284
  • Мнения: 3 367
..w хладилник ли държите фъст.масло?
на моето не пише как да се съхранява,аз го държа в хладилник,но после не мога да го мажа,адски твърдо е..

Общи условия

Активация на акаунт