Осиновяване, астрология и магия

  • 4 849
  • 42
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 526
Казвам се Славка и съм родена на 24.11.1973г и сина ми Никола роден 16.09.2001г.

# 31
  • Мнения: 367
И аз се интересувам от тези неща и смятам , че случайни неща няма.  Имам си една книга, от преди 15-16 години, казва се Слънчевите знаци на Зодиака от Линда Гудман.  За всеки знак- по отделно за мъж, жена, дете, работник и началник.  Доста подробно и доста конкретно за някои неща. Ще ви дам пример с моя съпруг. Един от първите въпроси които ми зададе, когато бяхме на първа среща беше дали мога да готвя. Когато после разбрах коя зодия е , отворих да прочета и ето какво пише за мъжа Водолей. " Една от причините да се реши да сключи брак е да има кой да му готви и да му казва къде са му чорапите."       
 Обаче имам проблем със себе си. Зодия Скорпион съм, но преди време позната на моя приятелка, занимаваща се с астрология,  като чу рожд. ми дата и каза - хич никакъв Скорпион не си. Ти си различна, но така и повече не се видяхме. Родена съм на  11.11. Какво ще кажат по-запознатите?

# 32
  • София
  • Мнения: 533
Зодия Скорпион съм, но преди време позната на моя приятелка, занимаваща се с астрология,  като чу рожд. ми дата и каза - хич никакъв Скорпион не си. Ти си различна, но така и повече не се видяхме. Родена съм на  11.11. Какво ще кажат по-запознатите?

Казала ти е, че си различна, защото в номерологията числата 11 и 22 са специални, смятат се за висши октави Simple Smile

Иначе, за да може астрологията да ти каже повече трябва дата, година, час и място на раждане Simple Smile

# 33
  • Мнения: 2 722
Моля двете ни ясновидки да помислят по един специфичен за форума въпрос и да намерят решение  Laughing
Имаме нужда от хороскопи без час на раждане  Joy
При безумно подробната информация която получих за Митко /при Милен беше по-постничка/, така и не успях да се докопам до часа на раждане - никъде не го пишеше.
А аз като се върна зо по-дълго наесен и като пратя Милен на детска градина, ще подам рамо с нумерологията.

# 34
  • Мнения: 690
А с каква точност трябва да е часа на раждане? Защото моята дъщеря е родена някъде около 12 без 10 през ноща. (защото имаше проблеми и докторите се засуетиха, и след известно време погледнаха часовника - може да са минали минута, две).
И, винаги ми е било интересно - мъжът ми и дъщеря ми са родени на една и съща дата и в един и същ час. Това влияели на подреждането на планетите? Може ли и аз да се наредя на опашката за два хороскопа?

# 35
  • Мнения: 295
 И аз като Estir - не се занимавам с такива неща и вярвам,че Бог сам си избира хората за осиновители.


# 36
  • космополитно
  • Мнения: 941
Не знам доколко вярвате в съдбовната предопределеност, в магичните неща, които ни се случват и в знаците, които съдбата ни предоставя.

Не съм фанатично вярваща, не съм и суеверна, но вярвам, че участваме в някакъв вселенски промисъл (сценарий), който не винаги ни е ясен!?

Изповядвам думите от подписа ми за "случайните" неща.

С идеята/усещане за осиновяване на дете (от както се помня), един ден тръгнах до местното ОЗД за списък от необходими документи(привечер от новините разбрах, че е било Вяра, Любов и Надежда). Сега ми е интиресно, че съм се задействала месец преди да се роди Дъщеря ми! newsm78 После се заредиха стъпки: окончателно завършен социален доклад по Коледа; писмо за включването ми в регистъра с... Рожденната ми дата; назначена среща с  първо дете за 15.08.06 (Богородица).  Но 3-4 месеца преди това сънувам сън: две големи, нетипични по форма и цвят тъжни очи на дете с безмълвно послание: "Къде си,чакам те?"... Срещаме се с предложеното ми момиченце. Определям я пред приятели като особенна и странна. Тръгвам си и ме поразяват очите й през рамото на отвеждащата я педагожка  тъжни и питащи: "Ти?... Коя си?... Ще дойдеш ли пак?" Подавам документи за осиновяването ден преди Вяра, Любов и Надежда. Затваря се цикъл, след който започва адмистративно протакане, прехвърлило се в Нова календарна година и подминало Втори Рожден Ден! Е,... сдобих се със скорпионка на квадрат (и по зодия и по асцендент-питах за час за раждане с надежда той да омекоти скорпионската природа, но не би)! Какво ли ни очаква - аз огнен знак, тя воден... мааай е ясно за мен! Crossing Arms
Към хороскопите хем съм любопитна, хем с резерви. Мисля, че човеk е склонен НЕсъзнателно да подчинява действията си съобразно предсказанията.

# 37
  • Мнения: 1 152
Mama_Galia_66, часът се вписва в акта за раждане въз основа, на който се издава удостоверението за раждане. Чувала съм за случаи, при които осиновени хора търсейки часа си на раждане с цел да си направят хороскоп, са разбирали, че са осиновени. За съжаление да се стигне до този документ е много, много трудно, особено в случаите на осиновяване.
Друго място, откъдето може да се научи е архивът на родилното, където е родено детето. Но той е също толкова трудно достъпен.

  bouquet

# 38
  • Мнения: 1 843
Амиии, аз със сигурност не съм осиновена, но също не знам часа си на раждане. Три деца сме, мама не помни... Laughing
Отчитам го като плюс. Сега с Ирина си имаме още нещо общо.

# 39
  • Мнения: 526
Вярвам че Бог си знае работота, нашата история е типичен пример за тово. Свекърва ми е искала моята майка да я вземе за свое дете, защото майка ми имала 5 братя, но баба ми не позволила. Съпруга ми е записан като Васил, но слид осиновяването му го кръщават Георги, чичо ме се казва Васил. Моето дете първото му име е Янко, сестра ми се казва Янка- така че нещата са подредени още преди да се реша на осиновяване. Наистина Бог знае кое дете да бъде при теб.

# 40
  • Мнения: 2 123
аз като добър и дружелюбен рак естествено съм в най-неизгодната позиция. дупе да ми е яко hahaha
обаче с тези домове и аз ставам бръм.....нищо не разбирам. за мъжът по вечерно време-не отказвам Twisted Evil
остава да видя кога съм родена точно, защото има спор по въпроса между майка ми и баща ми.

Ти сега, недей да ни подценяваш раците  Laughing Като гледам благия си характер, бих поспорила, на кой дупето трябва да му е яко  Twisted Evil

За възрастта, в която трябва да се направи хороскоп на децата и аз мисля, че на нашите джуджета още им е рано.
Но!
Според мен е важно да се видят планетите на родителя и детето и тяхната съвместимост, за да може родителят да бъде улеснен в общуването с детето. За да знае, къде има потенциална възможност за развитие в определена посока и къде да не натиска.
Напр. Никола както казах е рак с асц. скорпион - АБСУРД е да криеш истината от такова дете. Ще бъдеш разследван и разкрит на първия ден.

# 41
  • Мнения: 2 123
Да не мислите, че се измъквам за хороскопите...
Само моля ви се пращайте ми датите на лични плюс телефон, щото нямам време да пиша тълкуването на всеки  Laughing

И моля ви се не очаквайте много  Embarassed. Аз съм само любител  Simple Smile

# 42
  • Мнения: 620
Има таблица за откриване  часа на раждане. Мога да се наема да я направя  но не мога да правя таблици.  Не чаткам ексела Simple Smile Ако пък бързате можете да ми пишете на лични и да ви го изчисля набързо. Учих ги тези неща в курс но не ме влекат определено.

Общи условия

Активация на акаунт