Нова среща на есен,да посрешнем зимата подобаващо

  • 8 527
  • 100
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 127
Тези дати май ме устройват.И ние сме трима.Ако може в двойна стая.На Дени и носим леглото отделно.

# 46
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
ДЗИ банк АД
клон Пловдив
IBAN BG32REXI93204000683892
BIC REXIBGSF

Иванка Атанасова Иванова-Велкова

значи тука си пращате капарото..поне 50% от сумата        ето сайта на хижата     звъните по телефона и си уточнявате стаята и датата/защото някои може да идат от петъка/,пращате парите  и готово  Hug Само ,че нали знаете ,колкото по-рано е толкова по -добре
 Thinking аз си мислех от петъка,но като си помисля,че повечето са на работа и ще им е по-удобно от събота ..ще сме там може би преди обяда или обяда на съботата...дай Боже...че още има един месец         

# 47
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Така............По мои изчисления сме:

ivka10                        4 бр.
tanya_75                   2 бр.
orange72                   3 бр.
Дидка                        4 бр.
Mama_Galia_66         4 бр.
Април                        3 бр. 
darena                       ?
lora_77                      3 бр.
mar_mar                    3 бр.
kremy                        4 бр.  тя не се е включвала във темата и не е заявила,че ще идват,но аз да ис ги пиша.Накъде без тях. Mr. Green
miraaa                       3 бр. те пък да не се ослушват и да идват.Пътя е три часа до там,аксо не могат да го вземат,за толкова,да слагат каските........................Аз ще ги возя. Mr. Green
 

Ако съм изтървала някого,да не се сърди,не е умишленно,ама набързо попрехвърлих темата,че нямам време и децата ще се избият,докато се кокоря тука. Mr. Green



# 48
  • Мнения: 921
Ако не се лъжа и Wa_wa беше писала, че ще идват, но нека пак тя да си каже. Теа също спомена, че може да са там (искрено се надявам), така че може и да заформи прилична група и Drunk cook lalalala cheers, както и football ribolov

# 49
  • Враца
  • Мнения: 5 206
Да бях писала, че ще дойдем, но след разменените реплики, предпочитам да не идваме, така други родители могат да се възползват от идеята за среща.
Някой друг път, след време може би.
*****
Много се надявам мнението ми да не разгорещи нови спорове. Решението си е лично мое, така смятам за правилно.

# 50
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
 Ааааааааааааа не  Naughty да си ги нямаме такива  wa_wa !сПОРОВЕ И РЕПЛИКИ ЩЕ ИМА ВИНАГИ! Искаме да дойдеш и точка ,искаме да се видиме със всички с които не сме се виждали,с тебе много искам да се запозная аз лично,ще дойдете и още как  Flutter и ще видиш ,че много ще ти хареса  Hug

# 51
  • Мнения: 1 843
А на мен ми се струва, че е крайно време за малко по-зряло поведение.
Което, обикновено, върви със заставане зад изречените думи, а не с псевдоблагородни жестове на добра воля.

Бяха изречени тежки думи, извини се, не който трябва и, не на когото трябва. Интересен беше обрата...
Кому са нужни позите на жертви?

Ние може да дойдем, може и да не дойдем. Заради ангажиментите ми, не заради някакви демонстративни опозиционни действия.
Не бия, не хапя (поне не физически) и ненавиждам сплетни и интриги.

Не пиша, защото съм зарита от работа, барабар с детето в къщи, пък и бидохме помолени да си вземем почивка.

Ако се срещнем очи в очи, не бих направила нищо повече от това да помоля Иринка, да внимава на кой се мята на врата, че каквато е непосредствена и любвеобилна в „генетичното си обременяване”…
И нямаме никакво намерение да се крием. Че за какво!

Хайде, стига с тия женски номера и да започнем да се държим като майки, а?




# 52
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
 Thinking любвеобвилна викаш  Party може да си я харесаме за снаха  Mr. Green

# 53
  • Мнения: 2 084
Пишете и нас 2+2.

# 54
  • Мнения: 883
Ех, само как ми се идва! Ама ще съм далеч от вас, на няколкостотин км нагоре по Дунава...  Sad Точно от 27 до 30 септември  smile3511

# 55
  • Враца
  • Мнения: 5 206
Ако смятах, че имам за какво да се извинявам, щях да съм го направила.
Единственото, което признавам като грешка беше избора ми думи. Може би щеше да звучи по-оре, ако бях писала предопределеност.
Не се чувствам жертва от цялата тази ситуация и не написах постинга си водена от такива чувства или позьорство.
Ти пазиш себе си и детето си, аз пазя себе си.
Не бих искала да отида някъде, където ще съм нежелана и на мен ще се гледа подозрително или присъствието ми ще породи отново спорове. Идеята на тези събирания е хората да се отпуснат и забавляват. След всичкото това, което се изписа тук аз лично нямаше да се забавлявам, нито хората, които са решили да присъстват нямаше да се забавляват да се делим на някакви лагери и някой да не говори с другите.
Решението ви, че хора като мен нямат място около вас и детето ви беше ясно изразено и аз ще се съобразя с това.
Мисля, че е време всичко да престане. Ако искаш да ми кажеш нещо нека да е на лични.

# 56
  • София
  • Мнения: 533
Много ми се идва, но не смея да кажа ДА със сигурност, защото е много далече във времето и решението не е само мое Simple Smile

Надявам се, че няма да е проблем, ако се включим в последния момент. Пишете ни трима, засега под въпрос.

# 57
  • Мнения: 2 084
Момичета, вие всички сте моето виртуално семейство и ми е болно като чета. Всеки един ит нас е точно тук защото носи болка в душата си - поне аз така си мисля. Всеки един от нас има своите трудни периоди и дни. Всеки е изричал думи, които са израз на моментно състояние. Какво като не всички ме харесват или не говорят с мен. Ако за вас поне с един човек тук искате да се срещнете не виждам защо да не го направите.

# 58
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Момичета,има ли вече някой,които се е обадил и си е резервирал стая във хижата?

# 59
  • Мнения: 2 722
Ние изчакваме още една седмица, да видим каква ще е заетостта на Руслан и ще звъним да резервираме.

Общи условия

Активация на акаунт