Отговори
# 360
  • Мнения: 1 368
Реге радвам се,че премеждието е минало бързо . А за сложеното отгоре си е направо за яд. Е, може ли така - хем гладуване пък да качваш на всичкото отгоре SadГадна работа. Но аз съм сигурна,че това е временно. Колко време ти остана докрая на диетата?

# 361
  • Мнения: 1 227
Здравейте и от мен

Сладуне, измисли си твоят вариант на рх и няма да имаш проблеми. Аз, например, съм на рх от 9 месеца. Не мога да кажа, че съм много стриктна, но с времето се научих да контролирам отклоненията.
Най-важното за мен е, че успях да намаля значително количеството храна / което беше най-големият ми проблем/. И свалих 10кг от теглото си. Пия кафе всеки ден и бяло вино винаги, когато ми се допие /чаша и половина ми е капацитета/...

Днес съм на кафе /в 6:30ч/, шоколадова вафла /в момента/ Embarassed, за обяд ще хапна праскови, а за вечеря любимите макарони с гъби.

Целувки на всички и приятен ден Hug

# 362
  • Мнения: 861
Вичи, днес ми е девети ден. Не съм решила дали ще я правя 14 или 16. Но явно ще си остана със сваленото от първите няколко дни. Ще видим де, как ме е яд, че не го намерих това глухарче. Щеше да ми свърши работа сега преди МЦ.

# 363
  • Мнения: 1 368
Реге Какво е това с глухарчето? Май съм го пропуснала newsm78

# 364
  • Мнения: 861
Вичи, темата е от преди няколко дни.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=223544.0
Виж в нашата тема на една от предните страници Алекс ми беше дала линк за глухарчето-някаква настойка или екстракт направо на капки (че хич не си падам по чайовете  Sick). Действа против задържането на течности особено при ПМС.

# 365
  • Мнения: 9
ReGe,аз проверих за глухарчето,има го само при тях...струва 3лв. и нещо.Мина,какво направи бе жена...пусна ни мухата и избяга, а? Hug

# 366
  • Мнения: 1 368
,има го само при тях...струва 3лв. и нещо.

a1petrova Къде е това при тях - не разбирам нещо?

# 367
  • Мнения: 9
Билкова аптека ' Вербена М' - тел.02/846-74-05. Момичета извинявайте че пиша толкова постно,но с детето е почти невъзможно  Heart Eyes

# 368
  • Мнения: 338
Здарвейте, момичета wavey Laughing
Нямам време дори да ви чета Embarassed
Първо искам да честитя празниците на всички, които пропуснах.    
Искам и аз да се включа в търсенето на Радика-глухарчето.
Напоследак много се излагам с РХ и ми се хапват все по-калорични храни Embarassed
Реге, радвам се, че малката красавица е по-добре. Това с ухото и аз и сестра ми сме го изживявали. Много е болезнено, но всичко отшумява.
Желая ви спокоен ден!  love001 newsm51 smile3525

# 369
  • Мнения: 533
привет отново Simple Smile
Момичета, имайте предвид, че луната е в нарастващата си фаза и не е чудно, че не сваляте, просто в момента се старайте да не прекалявате с количествата  Hug От новолунието насам е подходящо дори за по-строга диета и ще има много окуражаващи резултати, гарантирам   bouquet
Вижте тук повече инфо:
http://www.astrohoroscope.info/dieti.htm
Надявам се да съм била полезна  Grinning
Хубави почивни дни!

# 370
  • Мнения: 533
Поправка  Stop
След пълнолуние луната намалява, та и ние намаляваме по-леко с нея хехе!!
Ама как звучи само, ако не беше изпитана рецепта, щях да се изсмея Simple Smile

# 371
  • Мнения: 7 263
Минавам само на бързочко да ви кажа едно здрасти и да се отчета. С малки прегрешения спазвам РХ и се чувствам много добре. Както винаги като не вляза два три дни и после трудно ви насмогвам с четене  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes, но сега ще върна пак назад лентата за да следя нещата.
Страшно ме заинтригува постинга на Мина - гледам че тя не е писала втори път и се възползвам да попитам - Мина вида метаболизъм какво означава? Че трябва да наблягаш на тези храни или че трябва да ги избягваш? Къде прави този тест и каква е цената? / ако искаш може и на лични, но предполагам че на всички ще е интересно.
aleks много ми допадна разтоварването с жито, аз преди години опитвах една житна диета / не свалих много килограми, но пък много освежаващо ми подейства/, та ме запали и мин по идеята за пролетно пречистване, другата ми се стори доста трудничка но може би си струва.
Единствено ме е страх сега да не си наруша пак метаболизма с диети, защото сега си хапвам добре и със спорта проблем с килцата нямам.
Видях че някой беше писал за спагети с гъби, и се сетих да ви питам обичайните спагети с кайма, кашкавал и доматен сос добри ли са според РХ?
Да дам и аз малко принос стига само съм питала :Тази седмица купих едни бели патладжани от ХИТ-а и спретнах две манджи с тях според мен са разделни / но приемам критики и съвети по рецептите/
1 -та - патладжана нарязан на ленти по дължина нареждате на дъното на намазана с олио тава - отгоре нарязани на кубчета домати, разбъркани с малко лук, много магданоз и босилек и поръсени със натрошено сирене - пече се на умерена фурна.
2- та - патладжана пак така нарязан, застилате на дъното на тавичката ред патладжан отгоре кайма като за мусака /телешка / и отгоре още ред патладжан - печете на умерена фурна. Децата го ядоха и с кисело мляко като мусака.

Другата седмица ще пътувам, но като се върна се надявам да съм по-редовна.

Ето малко снимки и от нас

 морето http://good-times.webshots.com/album/560763618lvUpIc?vhost=good-times

и минипърволака  http://good-times.webshots.com/album/560761956aMNSsP?vhost=good-times

Последна редакция: пт, 21 сеп 2007, 16:36 от Lennyh

# 372
  • София
  • Мнения: 3 787
Здравейте,мацки Hug

Тук сме,тук сме/аз поне,де/ Laughing.Чета ви всеки ден,но рядко пиша Embarassed
Няма какво толкова да кажа и затова Mr. Green
На РХ сме си,естествено.Нищо ново Grinning

Тази седмица пуснах Калоян на ясла за първи път и ми е малко изнервено.Много тежко изживява промяната.Плаче много-като го оставям,като го прибирам.Промени се много детето.Но мисля,че ще свикне постепенно.Лошото е,че от понеделник яслата излиза в стачка и няма да работи за неопределено време-поне 3-4 дена казаха лелките Thinking.

Регенце,радвам се,че дъщеричката ти ти е добре Heart Eyes

Лени,спагети с месо и кашкавал,с домати също,не са добри комбинации.Рецептите ти с патладжан звучат много вкусно.А какъв е този бял патладжан?Само в цвета ли е разликата или?Стана ми интересно Laughing
Много сте красиви на снимките Heart Eyes

# 373
  • Мнения: 7 263
Ками патладжана изглежда абсолютно като другия на външен вид, но е с бяла кора. Разликата е, че липсва горчивата жилка на черния патладжан и няма нужда да го осоляваш и изстискваш, както правя аз поне с черния. И двете манджи станаха супер вкусни. Вчера правих още една пак с този патладжан \но ако искаш можеш да замениш патладжана с тиквичка или да сложиш и от двете\.
Пържа патладжан \ тиквичка\ на ленти, слагам на дъното на голямо плато. Отгоре нареждам чушки изпечени, обелени и леко запържени в същата мазнина \ като не им махам дръжките и ги оставям да стърчат навън от чинията\. Накрая цялата композиция заливам със сос от домати нарязани на кубчета и запържени в същото олио \ става гъст и много готин сос\. Режа много магданоз и босилек \зелени\ и посипвам отгоре. Ако обичате чесън може и да нарежете две три скилидки на по-едри лентички и тях да посипете в доматите. Оставяте го да се охлади в хладилник. Става нещо невероятно. Аз го обичам много комбинирано със сирене. Simple Smile Simple Smile Simple Smile Да ви е сладко!
Но мойте възстанаха срещу патладжана и днес ще трябва да измисля нещо друго  hahaha hahaha  chef  chef така че приемам идеи  bowuu

# 374
  • Мнения: 392
Добро утро момичета!
Вчерашния ден за мен не беше разделен,но за днес съм си приготвила ябълки,патладжан и краставица , а вечерята ще я мисля по-късно.
Лени - много хубави снимки.След няколко години и нас ни чакат същите емоции.Много вкусно звучат рецептите ти.
Реге - как си?Как е малката?
Ками - когато няма какво да кажеш, пиши какво си готвила  Blush.Така няма да ни липсваш,а и ще си "крадем" идеики  Whistling .
Алекс - къде изчезна и ти?
Лек ден на всички!

Общи условия

Активация на акаунт