Отговори
# 390
  • София
  • Мнения: 3 787
Регенце,тук сме,бе,мила,ама се спотайваме Joy Joy Joy
Юзърче,ще пусна нова тема.Няма проблем Hug

Калида защо я няма newsm78.Съвесм изчезна от нашата темичка Sad

# 391
  • Мнения: 3 372
Здравейте Hug
Завръщам се след 1-2 месеца безразборно ядене Embarassed Embarassed Embarassed Пак почнах да наддавам, въпреки, че все още не съм стигнала да това, което бях преди и затова реших да се взема в ръце Peace  Дано ме приемете пак във вашите "разделни" редици Hug Praynig

# 392
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 419
И аз се спотайвам - тайно чета - всеки ден . И се чувствам прекрасно с режима , който открих  Hug Чета и препрочитам рецептите за разделното . Само дето любимия не мога да го науча  Sad В къщи не е проблем , защото така готвя , но на работа като обядва и все комбинира месо с картофи или ориз... мъжка му работа  Mr. Green

# 393
  • Мнения: 2 724
Здравейте момичета Hug.
Роси, пиши по -често, за подкрепа на другите  Hug.
Браво на теб smile3501.
И аз ще се оплача от моите капризи, напоследък все не мога да им угода  Close.
Ще взема и аз да постачкувам, да видят те Crossing Arms.
Меленче ,добре дошла отновопри нас Hug.
Ками ,стига с тези потайности!
Определено ни липсваш Hug, както и Калида ,но тя май се е отказала от нас  Cry.
Уондърфул, страшно се радвам ,че се завърна Hug Hug.
Реге, тае бото е много заразително ,но на мен ми е по- готино в клуба .
Друго си е някой да води заниманията.
Дори да те домързи ,ще продължиш, няма да ставаш за смях я  Laughing.
Сладунче ,добре си направила, че си заменила вафличките с фурмички.
По принцип на мен не ми се отразява зле сладкото, ако си го изям преди тренировка и на гладно.
Днес започнах деня си с грозде.
Донесоха ми едно такова апетитно ...
За вечеря ще пека пиле с картофи, аз ще си хапна от месцето.
Имам нужда да се поразтоваря за ден- два, дали да полунувам Thinking...
Кога беше датата- на 27 ли, и от колко часа?

# 394
  • София
  • Мнения: 3 787
Ето я новата темичка Laughing
Хайде бързо там,че ще ни изгонят скоро от тук Mr. Green

# 395
  • Мнения: 861
Алекс, лунната е от днес 22,45 часа. За тае-бото знам, че е супер надъхващо в зала с треньр, ама пустото му време все не достига, по-скоро това, че все си имам компания от деца  Laughing. Но вчера си поскачах в къщи. Решила съм тренировките с тежести да си ги правя 2 или максимум 3 пъти седмично заедно с карането на велото. А в останалите дни тае-бо. За сега съм на кратката тренировка от половин час. Когато знам, че ще ми отнеме малко време не ме мързи. Но скоро трябва да мина на advanced, че тази не ме натоварва достатъчно. Проблемът е, че записът ми е много лош  Sad. На места звукът се разминава с картината, образите са поразмазани. Не знам откъде да намеря по-добро качество.

# 396
Ние сме начинаещи в разделното хранене и от два дена се опитвам да намеря рецепти но попадам на неща които никой в семейството няма да хапне. Та въпроса е следния: дали мога да намеря рецепти които не са толкова "странни" за да могат да се приспособят към този начин на хранене по-лесно.

# 397
  • София
  • Мнения: 900


Гига - влез в новата темичка  Hug

Общи условия

Активация на акаунт