заядливи ли сте във форума?

  • 5 093
  • 156
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 5 393
Отговорих с трета опция.

# 61
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Отговорих с трета опция.

И аз така отговорих.По принцип не съм от заядливите и не обичам да се карам, но когато се наложи  Twisted Evil

# 62
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Ами посочи ги тъкмо ще се образовам повече  Thinking

Simple Smile Не...не аз. Други са дежурни по правопис  Wink

# 63
  • София
  • Мнения: 5 738
Жалко,с нетърпение си чаках урока.Нищо друг път.

# 64
  • София
  • Мнения: 3 099
Много съм мила, докато някой не ме пита деца нямам ли; къща нямам ли; работа нямам ли и не на последно място други удоволствия в тоя живот, освен форума нямам ли....

# 65
  • Мнения: 154
Не. И ми е неприятно когато някой се заяжда с мен без дори да ме познава! Подозирам, че някои просто така си избиват комплексите или се опитват да се правят на интересни. Честно казано, бях се зарекла да не стъпя повече тук, защото за мен форумът е развлечение и ми става болно от подобни отношения, ама не издържах... Сега гледам да не се впечатлявам и да не обръщам внимание на подобни дребни душици.

# 66
  • Мнения: 417
Ивонска,знам че става въпрос за мен.Нямах намерение да те засягам и не съм целяла да се заяждам.Просто попитах,не мислех,че ще се приеме като заяждане.

# 67
  • Мнения: 7 837
Най-лесно е да приемаш ебаването с теб за заяждане. Обичам да тъпча с шепи пуканки в нечия уста и да го почесвам, за да му е кеф  Simple Smile

А падам от смях, като чета мнения на потребители, колко са куул, особено като ги  знаеш какво представляват. Чудно ми е, кого лъжат. Явно - новаците  Simple Smile

# 68
  • София
  • Мнения: 3 099
Ивонска,знам че става въпрос за мен.Нямах намерение да те засягам и не съм целяла да се заяждам.Просто попитах,не мислех,че ще се приеме като заяждане.
Мир. И да знаеш, че не пренебрегвам другите удоволствия и развлечения за сметка на форума... Mr. Green И работа имам, и дете.

# 69
  • Мнения: 417
Най-лесно е да приемаш ебаването с теб за заяждане. Обичам да тъпча с шепи пуканки в нечия уста и да го почесвам, за да му е кеф  Simple Smile
Това нещо не мога да го разбера. newsm78
Искаш да кажеш,че се ебават с мен ли?

# 70
  • Мнения: 494
Kонкретно на въпроса:Не непременно,но се случва.Зависи.А странното е,че по принцип съм много спокоен и тих човек.Честно!...Но когато наистина ми се стори,че някой прекали или(по често),когато сядам на компютъра в отвратително настроение се случва ... Embarassed

# 71
  • Мнения: 438
Ако се заядат с мен бих отвърнала иначе не.  Simple Smile

# 72
  • Мнения: 494
Забравих да допълня,че всъщност нямам нищо против някой да се заяжда с мен.Ни най-малко не ми пречи,нито пък ми разваля кефа Mr. Green

# 73
  • Мнения: 7 837
Това нещо не мога да го разбера. newsm78
Искаш да кажеш,че се ебават с мен ли?


Твоето мнение даже не съм го прочела  Hug Рангът ми не позволява да чета потребители с под 3000 мнения. Сори  Hug

# 74
  • Мнения: X
И аз когато не се сдържа, не само във форума а и в реалния живот. Мисля, че тук специално по-различното мнение по някои теми, колкото и учтиво, правилно и на кирилица да е написано, се смята за заяждане. Има хора които, независимо дали се оплакват, обвиняват някого или търсят помощ - искат да чуват само хубави неща. Ама така неможе...това е и предимството на форума - можеш по-свободно да изказваш мнението си, но винаги излизаш лошия Whistling. Някои даже толкова се вживят, че съвсем на скоро една потребителка нарече наистина приятелското ми изказване, целящо да допринесе за решението на проблема ( не помня какъв беше) :" Изказване с много заядлив тон".  Наблягам на тон, тъй като колкото и да ми се искаше да я разбера, не схванах от къде разбра тя тона ми, първо след като, като пиша не говоря и второ след като тя само успя да го прочете.... Така че, с две думи - забавно е....понякога.

Общи условия

Активация на акаунт