Недоносени деца-3

  • 26 866
  • 349
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 498
Здравейте, мацки! Аз много рядко пиша тук, но най-редовно ви изчитам. За сега сме много добре с беба, Цвети расте бързо и доста ревливо, ето сега си идват. После ще допиша.

# 286
  • Мнения: 178
Mirama не чети какво пише на кутията а си го храни както знаеш до сега не може да му дадеш изведнъж двойна доза а и не забравяй че нашите бебовци са родени по рано и стомахчетата им не са доразвити както трябва не бива да го натоварваш постепенно вдигай дозата по малко малко докторско стана извинявам се за което  bouquet

# 287
  • Мнения: 3 914
Сори за Офа, ама mim40 нас защо ни изостави? Rolling Eyes Не си се появявала от първата тема..... Hug
Здравче, това майтап ли е? Чак пък от първата тема... Shocked Верно не пиша много редовно, но през страница-2 се мяркам  Grinning
Май има предвид *нашата тема*-за деца с очни проблеми Wink
А там те няма наистина Crazy Wink

# 288
  • Мнения: 2 116
Viki i mama естествено перфектна!  Crazy Разбира ме от половин дума!  Joy

# 289
  • Мнения: 3 914
Viki i mama естествено перфектна!  Crazy Разбира ме от половин дума!  Joy
Ако искаш може само да мислиш и аз вече знам Mr. Green

# 290
  • Мнения: 983
Днес ми е нещо тъпо...заради времето, знам   Tired Пък трябва да се свиква вече с мрачните дни  Cry Поне дребния поспа днес повече   Blush

# 291
  • Мнения: 178
момичета какво е това бебе мойто само мрънка и нищо не го заинтересува нито играчки нищо незнам вече какво да го правя само се кривчи и реве има ли и друго такова като нас моля споделете ако има не беше такова какво му стана изобщо не се заиграва много рядко ще се кротне
 

# 292
  • Мнения: 388
Май има предвид *нашата тема*-за деца с очни проблеми Wink
А там те няма наистина Crazy Wink
Абе да си призная и аз това си помислих, ама на - викам си дай да видя какво ще кажете. Верно за това пък нямам грам оправдание! Embarassed
При нас няма никакви новини относно оченцето, но това не ме извинява! Rolling Eyes

# 293
  • Мнения: 3 914
Май има предвид *нашата тема*-за деца с очни проблеми Wink
А там те няма наистина Crazy Wink
Абе да си призная и аз това си помислих, ама на - викам си дай да видя какво ще кажете. Верно за това пък нямам грам оправдание! Embarassed
При нас няма никакви новини относно оченцето, но това не ме извинява! Rolling Eyes

Аз и не очаквам да има новини скоро,не очаквай и ти,просто Тери е малък  Hug
Но пък се отбивай да си дрънкаме Flutter
И понеже нямаш оправдание,айде сега да почерпиш Joy

# 294
  • Мнения: 2 116
И понеже нямаш оправдание,айде сега да почерпиш Joy

Така, така.... Joy Joy Joy

# 295
  • Варна
  • Мнения: 965
iskra.v.s, и ние имахме такъв период. Не си спомням тогава дали беше от зъбките (мажеш ли Влади с нещо?) или пък беше започнала да не му стига храната  newsm78.
Можеш да пробваш да му намажеш венците с калгел примерно - ако се успокои, значи са го мъчили зъбките.  Hug

# 296
  • Мнения: 108
Здравейте мами, много се радвам, че днес открих тази тема надявам се да ме приемете при вас. В неделя ме изписаха и сърцето ми е свито защото моето бебче е в кувиоз. Виктор се роди на 2 октомври в 32г.с., 1.580 кг., 42 см. Хубавото е че диша сам с обогатен кислород. Най-много ме съсипва факта, че не ни разрешават да го виждаме. Докато бях в болницата можех да го виждам поне аз , но вече немога от което се чувствам ужасно и не спирам да плача. Докторите са доста лаконични, казват само че е добре, а какво точно значи тава... Поздравявям всички мами и ви се възхищавам как се справяте.

# 297
  • Мнения: 178
viki_76 мажа го с дентинокс и се успокоява обаче не може да го мажа винаги когато мрънка а само 2-3 пъти на деня а той мрънка много повече
tony19 добре дошла бъди спокойна не плачи не си помагаш всичко ще е наред с бебчо ще видиш трябва да имаш вяра и повече кураж всички тук сме минали по този път ще помагаме с каквото можем успех мила и бързо наддаване на бебчо за да сте си в къщи по скоро  bouquet

# 298
  • Мнения: 108
Благодаря ти, iskra.v.s   за милите думи!Казаха ми, че бил на фототерапия заради физиологичната жълтеница, това мислите ли, че би навредило на очичките му. Извинявам се предварително ако въпроса ми е глупав. До сега нищо не бях чувала за ретинопатия, явно има доста неща които ми предстои да науча за недоносените деца. Ще се чувствам по-добре ако съм по-добре информирана и знам какво става с бебо.

# 299
  • Мнения: 983
Добре дошла, tony19 ... Вярно е, че тук може да намериш много полезна информация....пък е много хубаво човек да е информиран - така навреме и ясно ще можеш да поставиш всички въпроси, които те вълнуват на лекарите, които се грижат за твоето бебче...Вярно е, че тези дни без малкото съкровище са дълги и тъжни, но за сметка на това пък може да ги използваш да довършиш подготовката за неговото пристигане вкъщи...Мисли позитивно /доколкото ти е възмопжно/ и вярвай...с всеки изминал ден наближава този, в който ще сте заедно  вкъщи Peace Стискам палци и съм с вас  Peace

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт